Wybuch kolorów na wiosnę

wyposażenie wnętrz
Napisał: Calvado.pl
Na podstawie danych z: Calvado.pl
Niezależnie od tego, co możemy aktualnie zaobserwować za oknem, fakty są bezsprzeczne. Wiosna już jest. W oczekiwaniu na jej prawdziwe objawienie zachwyćmy się lansowanymi przez wiosenne trendy mocnymi kolorami.

Nowe kolekcje modowe tchnęły życie w wystawy sklepowe. W świeżo rozpoczętym sezonie nie uświadczymy kolorystycznej nudy. Projektanci zauroczyli się mocnymi, nasyconymi barwami. Lansują intensywne pomarańcze, fluorescencyjne zielenie, soczyste amaranty i fuksje. Marki wnętrzarskie nie pozostają bez odzewu dla trendu. Zachowawcze szarości, beże i brązy muszą ustąpić miejsca barwnemu gejzerowi.

Oranżada
wyposażenie wnętrz
Napisał: Calvado.pl
Na podstawie danych z: Calvado.pl
Pomarańcz to kolor szczególnie faworyzowany przez stylistów tej wiosny. Kojarzy się z ciepłem, słońcem, aktywnością. Jest barwą niezwykle energetyczną, wybieraną przez amatorów aktywnego trybu życia. Pięknie komponuje się z barwami z gamy kremów i ecru.

Landrynka
Róż jest kolorem dyskusyjnym – nie każdy lubi otaczać się jego odcieniami, choćby były najbardziej stonowane. Tymczasem wiosenne trendy lansują róże w najbardziej soczystej odsłonie – amaranty, fuksja i landrynka w wersji odblaskowej. To barwa doskonale przełamująca surowość i nadmierną powagę wnętrza. Użyta z umiarem oraz w dobrze przemyślanym zestawieniu jest wdzięczna i zabawna.

Limonka
wyposażenie wnętrz
Napisał: Calvado.pl
Na podstawie danych z: Calvado.pl
Zieleń to kolor nadziei i żywotności. Zielenie działają uspokajająco, koją i ładują pozytywną energią. Są kojarzone z harmonią, naturą i bliskim kontaktem z nią. Wiosenne pragnienie odświeżenia domowych aranżacji chętnie czerpie inspirację z soczystych zieleni. W wersji nasyconej, a więc jako odcień trawiasty, pistacja czy limonka stanowi radosny akcent i jest istnym gejzerem świeżości.
Na podstawie danych z: Avando PR
Napisał: Ewa Cendrowska
18-07-12 10:39:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.