Wełna i len w dywanach

wełna
Napisał: LollyKnit
Łączenie ze sobą różnych materiałów może dać intrygujący efekt. Projektanci współpracujący z firmą stale poszukują innowacyjnych i niebanalnych zestawień. Owocem ich poszukiwań jest kolekcja ręcznie igłowanych dywanów TEDDY.

Runo dywanów powstaje z połączenia dwóch rodzajów naturalnych włókien: nowozelandzkiej wełny oraz lnu. Wysokiej jakości len nadaje dywanom blasku i subtelnego uroku, a wełniana przędza gwarantuje przyjemną miękkość i puszystość pod stopami. Oryginalny efekt wizualny w postaci widocznych na powierzchni dywanu równoległych rowków, uzyskano poprzez zastosowanie zróżnicowanych odcieni przędzy i dwóch wysokości runa – 15 i 20 mm.

Kolekcję dywanów TEDDY charakteryzuje szeroka paleta barw. Standardowo oferowanych jest 15 zestawień kolorystycznych – od pastelowych beży przez stonowaną czerwień aż po głębokie, czekoladowe brązy. Dywany dostępne są też w zróżnicowanych kształtach i wymiarach, co pozwala na optymalny dobór dywanu do każdego wnętrza.

Wymiary: średnica 170 cm lub 170x170 cm i 170x240 cm (na życzenie klienta producent oferuje dywan (zobacz pranie dywanów na górnym śląsku) w wymiarze i kolorze innym niż standardowy)
Wysokość runa: 15/20 mm
Projektant: Eugenia Burda, Bogumiła Reszka
Producent: Sztuka Beskidzka,
Na podstawie danych z: Sztuka Beskidzka
19-04-04 07:22:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.