Bałagan pod kontrolą

meble
Napisał: Kolekcja Mebli Klose
Salon – tętniące życiem serce domu. To miejsce, w którym porzucamy niedoczytane książki, przeglądane magazyny, gromadzimy "niezbędne" bibeloty. Zostawione "w przelocie" rzeczy, tworząc bałagan, zakłócają harmonię salonu. Odpowiednio dobrane meble będą naszym najlepszym sojusznikiem w walce z chaosem.

Salon to centrum domowego życia, tutaj odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną, spotykamy się z przyjaciółmi. Jego aranżacja musi być przemyślana zarówno pod kątem designu, jak i funkcjonalności.

meble
Odpowiedni dobór mebli nie tylko nie zmniejszy optycznie salonu, ale nada przestrzeni wyrazistości i odpowiedniego charakteru. Pomoże zapanować nad chaosem zgromadzonych rzeczy.

Linia Live Art Kolekcji Mebli Klose spodoba się zarówno wielbicielom nowoczesnego wzornictwa, jak i poszukiwaczom funkcjonalnych rozwiązań. Kolekcja odważnie łączy naturalne surowce z modnymi dodatkami: aluminium i akrylem. Znajdziemy tutaj ciekawe bryły komód i kredensów, które można podwieszać na ścianie i łączyć z podestami. Metalowe nóżki nadają wysokim meblom wyjątkowej lekkości. Przeszklone witryny umożliwiają zaprezentowanie naszych zbiorów porcelany, lub ukochanych bibelotów w sposób elegancki i estetyczny.
meble
Łatwość utrzymania porządku docenimy tym bardziej jeśli jesteśmy alergikami i kurz jest naszym "wrogiem numer 1". Komody i szafeczki pozwolą zachować porządek w naszych rzeczach, a ich smukłe sylwetki nie przytłoczą nas swoją obecnością. Dodatkową zaletą mebli z kolekcji Live Art jest zastosowanie oświetlenia typu microline z możliwością modyfikacji natężenia światła. Pomoże one wyeksponować prezentowane kolekcje i zbudować odpowiedni nastrój w salonie.

meble - koniecznie sprawdź pod tym adresem z linii Live Art dostępne są w wersji ciemnej: orzech lakierowany, bądź jasnej: buk twardzielowy, charakteryzujący się bardzo wyrazistym rysunkiem słojów.
Zestaw Live Art Kolekcji Mebli Klose spotka się z uznaniem klientów szukających mebli o oryginalnym wzornictwie i doskonałej jakości.
Na podstawie danych z: Pegasus Public Relations
19-02-11 07:18:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.