Meble LEX – tylko dla odważnych

meble biurowe
Napisał: Dziedzic
Projektanci marki Dziedzic postanowili na nowo stworzyć wykładnię praw meblarskiego designu. Zestaw LEX to najświeższa linia mebli zaprojektowanych po to, by stać na pierwszej linii frontu i godnie reprezentować swoich właścicieli. Zestaw biurowy LEX powstał, by dawać prawo wyrażania własnej siły, duszy, rozumu - własnej osobowości.

Meble biurowe - propozycje - LEX marki Dziedzic łączą w sobie nowoczesny design i twarde prawo meblarskiej tradycji. Masywność, klasyczna linia, monochromatyczność i najwyższa jakość wykończenia stanowią o ich nieprzeciętnej elegancji oraz wygodzie.

Projekt kompletu LEX powstał z myślą o miejscu, w którym stanie i o ludziach, jacy w nim zasiądą. Gładkie, proste, mocno zaakcentowane linie przecinające oparcie fotela i sofy wyznaczają przestrzeń komfortu ich użytkowników.

Przeznaczeniem zestawu LEX są obszerne, reprezentacyjne pomieszczenia, w których wita się i przyjmuje gości, prowadzi ważne dyskusje. Bez względu na kraj pochodzenia, wykształcenie czy pozycję społeczną meble (sprawdź przykłady) te zrobią wrażenie i wzbudzą uczucie szacunku dla miejsca i ludzi, w otoczeniu których funkcjonują.

LEX dumnie stojący w pokoju prezesa lub menagera podkreśla wagę ich stanowisk i odpowiedzialności. Przełomowe, profesjonalne dyskusje prowadzone w oparciu fotela lub sofy LEX motywują do działania i jednocześnie przywodzą na myśl komfort wysłużonej, domowej kanapy.

Komplet dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej skór i materiałów skóropodobnych. Bogactwo i różnorodność wykończenia pozwalają dopasować meble LEX do wnętrz o rozmaitych aranżacjach. Zestaw łączy w sobie szlachetność skórzanej klasyki bryły ze świeżą nutą nowoczesności zaakcentowanej w zgrabnych, błyszczących nogach o powierzchni z wykonanej z metalu. Taki układ elementów stanowi symbol tradycji i doświadczenia wspartych na twardych filarach postępu.

Zestaw LEX:
Fotel – cena od ok. 1785 zł brutto.
Sofa – cena od ok. 3197 zł brutto.
Producent: Dziedzic Sp. z o.o., ul. Łączańska 3, 46-100 Namysłów
Na podstawie danych z: FIRMA Dziedzic
18-07-12 10:39:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.