Drzwi klasyczne z naturalnego drewna

drzwi wewnętrzne
Napisał: Stolbud Włoszczowa
We współczesnych aranżacjach równie modne jest stosowanie jednego rodzaju drewna jak i łączenie ze sobą kilku różnych gatunków. Castel i Exclusive to kolekcje drzwi wewnętrznych firmy Stolbud Włoszczowa, bazujące na klasycznym pięknie naturalnego drewna oraz subtelnej, prostej formie.

Uniwersalny styl i szeroka gama modeli sprawiają, że do każdego wnętrza możemy dobrać drzwi, które doskonale skomponują się z jego wystrojem.

Naturalne drewno od lat jest bardzo chętnie stosowane w aranżacjach domów i mieszkań. Ten szlachetny materiał nadaje wnętrzu niepowtarzalny, elegancki charakter i wprowadza nastrojowy, ciepły klimat. Drewniane drzwi czynią pomieszczenie przytulnym, a przy tym są niebywale solidne i wytrzymałe.

Perfekcyjne w każdym szczególe
Drzwi z linii Exclusive i Castel są wykonane z klejonego warstwowo, naturalnego drewna dębu, brzozy, sosny żyrandole (kliknij odnośnik) meranti. Zastosowanie tego surowca gwarantuje ich trwałość, a także piękny i oryginalny wygląd. Do wykończenia stolarki drzwiowej Exclusive stosowany jest system czteropowłokowego malowania wodorozcieńczalnymi farbami kryjącymi lub lakierami transparentnymi. Drzwi z kolekcji Castel z drewna sosnowego, meranti oraz dębowego pokrywane są barwami lazurowanymi. Ponadto dostępne są skrzydła drzwiowe z drewna dębowego i brzozowego z dwiema warstwami ręcznie nanoszonego wosku.

drzwi wewnętrzne
Napisał: Stolbud Włoszczowa


Dopasowane do każdego pomieszczenia
W obu kolekcjach znajduje się wiele różnorodnych modeli. W zależności od potrzeb możemy wybrać drzwi z przeszkleniami lub pełne, umożliwiające zachowanie dyskrecji w danym pomieszczeniu. Szyby drzwi w kolekcji Exclusive są wykonane ze szkła satinato, natomiast w Castel ze szkła crepi. Przeszklenia występują w różnych wielkościach i kształtach. Przepuszczają do wnętrza światło, a także stanowią niebanalną ozdobę. Szeroka gama kolorów stolarki drzwiowej sprawia, że z łatwością dobierzemy odcień idealnie dopasowany do pozostałych drewnianych elementów w naszym mieszkaniu. W zależności od funkcji i wielkości pomieszczenia, możemy wybrać jedną z trzech dostępnych wersji: jednodzielną, dwudzielną żyrandole (bezpłatny dostęp) przesuwną. Skrzydła drzwiowe mają wysokość z przylgą 203 cm, występują w szerokościach: 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm (poza modelem Exclusive nr 5, który jest dostępny w szerokościach do 90 cm).

Drzwi z kolekcji Castel i Exclusive charakteryzują się funkcjonalnością i perfekcyjnym wykonaniem. Są dedykowane wszystkim osobom ceniącym stylowe i klimatyczne wnętrza.
Na podstawie danych z: E.C.H.O Communications
17-11-16 12:05:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.