Zasłona z pomysłem

zasłony prysznicowe
Napisał: Sealskin
Nowa zasłona prysznicowa marki Sealskin posiada specjalne kieszonki, w które można włożyć np. ulubione zdjęcia lub pocztówki.
Zasłona o nazwie Pictures to jedna z nowych propozycji holenderskiej marki Sealskin.

Ciekawym pomysłem zastosowanym przez producenta jest naszycie kieszonek, w które można włożyć np. zdjęcia, pocztówki, a nawet wycinanki – w czym na pewno z chęcią pomogą nam dzieci.
Kieszonki, które swoim wyglądem przypominają ozdobne ramki na zdjęcia, mają różną wielkość i format (są pionowe lub poziome). Ponadto na zasłonie jest też kilka gotowych "zdjęć", które przedstawiają piękne krajobrazy i ciekawe miejsca, jak np. latarnia morska.
Bez obaw – fotografie, którymi ozdobimy zasłonę na pewno nie zamokną. Po pierwsze zasłona jest nieprzemakalna, po drugie kieszonki naszyte są od zewnętrznej strony, tak więc zdjęcia nie są narażone na kontakt (http://www.megastyro.pl/kontakt.html) z wodą.

Zasłona Pictures wykonana jest z PVC – wytrzymałego, syntetycznego tworzywa o wysokiej odporności na działanie wielu rozpuszczalników. Wymiary zasłony to 180x200 cm.
Niebanalny pomysł holenderskich projektantów docenią zwłaszcza ci, którzy lubią zmiany w swoim otoczeniu. W tym przypadku chcąc coś zmienić w łazience nie trzeba tracić ani czasu, ani pieniędzy. Wystarczy włożyć nowe fotografie i zasłona (przejdź do strony http://alena-firany.pl dobre źródło-wciśnij na link tę zakładkę) będzie wyglądać zupełnie inaczej.
Zasłona Pictures kosztuje ok. 80 zł.

Dystrybutorem produktów marki Sealskin jest firma Coram Poland:
Na podstawie danych z: Coram Poland Sp. z o.o.
18-08-28 07:11:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.