Bardzo kobiece dodatki

akcesoria łazienkowe
Napisał: Coram Poland
Kobieca – tak można jednoznacznie określić linię akcesoriów łazienkowych Fun-E holenderskiej firmy Geesa. Jakże bowiem można inaczej nazwać kolekcję, w której połowa z 12 elementów to dodatki powstałe z myślą o potrzebach płci pięknej?

Są tu między innymi: dwa organizery kosmetyczne (mały na biżuterię, duży na akcesoria kosmetyczne), dozownik płatków kosmetycznych, pojemnik na chusteczki do demakijażu lub nawilżane chusteczki do rąk, a także dwie wagi łazienkowe – mechaniczna i elektroniczna.
Akcesoria przygotowane zostały ze szlachetnej białej porcelany połączonej z elementami z polerowanej stali nierdzewnej. Z tej ostatniej wykonane są zakrętki obu organizerów oraz podstawki pod elementy stawiane. Obie wagi mają konstrukcję stalową, zaś pokrywę ze szkła hartowanego.

1010.jpg
Oczywiście w kolekcji Fun-E są też klasyczne elementy takie jak: stojak i uchwyt na papier toaletowy, dozownik (stalowe dozowniki mydła) mydła w płynie, kubek do mycia zębów, pojemnik na szczoteczki do zębów oraz wkłady do szczoteczek elektrycznych. Jednak kształt i delikatna forma tych akcesoriów nie pozostawia wątpliwości, że jest to linia dedykowana do łazienki z której głównie korzystają panie.

1011.jpg
Wydaje się, że tworząc kolekcję Fun-E firma Geesa bezbłędnie odczytała potrzeby kobiet.

Jeżeli jesteś zdania, że chcesz znaleźć podobne informacje, to przeczytaj wskazówki z www (https://www.pl-pl.facebook.com/13tattoopl) - to nieco inny punkt widzenia, ale także jest godny uwagi.

Linia zawiera nie tylko elementy o wyraźnie kobiecym przeznaczeniu, ale także o wyraźnie kobiecej stylistyce. Teraz każda z nas będzie mogła stworzyć w łazience swoją własną toaletkę. A co najważniejsze – wszelkie akcesoria kosmetyczne będziemy miały zawsze pod ręką i w idealnym porządku.

1012.jpg
Dystrybutorem marki Geesa na polskim rynku jest firma Coram Poland. Więcej informacji o produktach można znaleźć na
Na podstawie danych z: Synergia PR
21-01-03 07:23:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.