Dodatki do mieszkania
salon zielony limonka
Napisał: Dulux®

Kolor Roku 2011 w architekturze wnętrz

Mus z limonki, czyli Kolor Roku 2011, jest barwą przyjazną, dodającą pozytywnej, naturalnej energii. Należy ona do gamy kolorów jasnych, tak więc nie zmniejsza optycznie przestrzeni. W żółtawym świetle zyskuje na lekkości, niosąc odprężenie i błogość. Przywodzi na myśl sielskie pejzaże pełne wiosennych łąk.
grzejniki
Napisał: Jaga

Grzejnik wielu możliwości

Każdy potrafi narysować słońce: duże koło, a wokół niego aura promieni. A jak narysować grzejnik? Można tak samo, bo Iguana to grzejnik oparty na planie konstrukcyjnym świecącego słońca. Firma Jaga oferuje go w różnych wersjach: m.in. ściennej, stojącej, narożnej, z lustrem, jako zabudowę filaru.
ekskluzywny żerandol
Napisał: HarshLight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wykorzystanie oświetlenia w pokoju dziennym

Nie ma w mieszkaniu drugiego wnętrza, które wymagałoby tak różnorodnego oświetlenia, jak pokój dzienny. Wykorzystujemy w tym miejscu wszystkie rodzaje lamp: lampy stołowe, plafony jak też ekskluzywne żyrandole. Oświetlenie powinno być tak zaplanowane, ażeby niezależnie można było używać różnych źródeł światła. Jedne wyłączać, inne włączać. Salonowe oświetlenie winno realizować 3 funkcje: po pierwsze - poprawnie oświetlać, a więc rozjaśniać całe pomieszczenie i precyzyjnie doświetlać pojedyncze strefy.
Fototapety kuchenne, kawa
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Oryginalne ozdoby ścian w mieszkaniu

Wystrój mieszkania co jakiś czas warto odświeżyć. Czasem wystarczy zmienić same dodatki, by wprowadzić do domowego wnętrza powiew świeżości. Innym razem pomoże zmiana koloru ścian czy nowy wzór. Ciekawym pomysłem mogą okazać się także fototapety na ścianę.
czerwone drzwi
Napisał: russellstreet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety na ścianę wraz z krajobrazami - czyli, jak wdrożyć przyrodę do osobistego domu

Bardzo chcesz dodać własnemu domku szczyptę swobody, jaką niesie za sobą przyroda? Uwielbiasz sielankowe krajobrazy z lasami, czy też łąkami? A być może to góry, lub morze do Was najbardziej przemawiają? To wszyściutko bywa do zrealizowania, wystarczy, że osobiste potrzeby "wniesiesz" do własnego domu w postaci pięknej fototapety wraz z ulubionym krajobrazem, albo nawet również krajobrazami!


Fototapety na ścianę wraz z krajobrazami - czyli, jak wdrożyć przyrodę do osobistego domu

Wybranie odpowiedniej fototapety wydaje się niełatwym zadaniem, zwłaszcza gdy nie mamy sprecyzowane, co najbardziej byśmy pragnęli na ścianie, posiadać.
Aranżacja pokoju dziecięcego dopięta na ostatni guzik
Napisał: Kuchinox
Na podstawie danych z: Kuchinox

Jakie istnieją typy drzwi i z jakiego materiału mogą być one wytworzone?

Są tego typu części oprzyrządowania domu, bez jakich żadna osoba się nie obędzie. Trudno bowiem sobie wyobrazić dom bez otworów okiennych lub podokienników. A co ponadto możemy znaleźć dosłownie w każdym domu?


Jakie istnieją typy drzwi i z jakiego materiału mogą być one wytworzone?

Prócz np. zlewu czy kabiny prysznicowej niezbędne okazują się być przecież drzwi również wejściowe jak i wewnętrzne.
termometr
Napisał: Forecaster
Na podstawie danych z: Forecaster

Fototapeta: sposoby na optyczne powiększenie malutkiego pokoju dziennego w bloku

O ile posiadasz niewielki salon w bloku, spożytkuj fototapetę. To sprawdzony sposób na wizualne powiększenie pomieszczenia a także na ożywienie jego aranżacji.


Fototapeta: sposoby na optyczne powiększenie malutkiego pokoju dziennego w bloku

W niedużym salonie w bloku rewelacyjnie sprawdzą się fototapety z widokiem, dla przykładu miasta.
narożnik
Napisał: MM Collection
Na podstawie danych z: MM Collection

Urządzenia AGD i przyrządy zaopatrzenia domu - proste i komfortowe zakupy w sieci

Rozwój sprzedaży internetowej jest dzisiaj ogromnie duży i wciąż w internecie pokazują się kolejne markety oferujące kupującym atrakcyjne produkty. Jest to niezaprzeczalnie wywołane tym, że ludzie coraz bardziej cenią własny czas i nie chcą tracić go na wyprawy do galerii handlowych.
mieszkanie, wystrój wnętrz
Na podstawie danych z: pixabay.com

Jeżeli zamieszkujesz nieopodal Katowic i obecnie aranżujesz wnętrze nowego lokalu, czy domu jednorodzinnego - warto skorzystać z porad profesjonalnego projektanta pomieszczeń.

System gospodarczy mebli i remontów w Naszym kraju osiąga swoje apogeum. Pojawia się mnóstwo udogodnień. Producenci meblowi wprowadzają na sprzedaż nowe wytwory. Centra z wyposażeniem wnętrz radują się rozległym asortymentem towarów i dużym zainteresowaniem.
meble
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urozmaicenie przestrzeni swojego domu przy pomocy niedrogich dodatków

Aktualnie odremontowanie przestrzeni domowej nie kończy się na kupieniu podstawowych mebli – stanowią one wyłącznie fundament, na jakim buduje się finalny efekt.


Urozmaicenie przestrzeni swojego domu przy pomocy niedrogich dodatków

Rozwojowo myślący kupujący co roku coraz intensywniej poszukują dodatków, które będą zdolne możliwie jak najlepiej uwidocznić ich potrzeby, specyficzne aspekty osobowości oraz wpasować się w dostępny budżet.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.