Lampy - tradycja i nowoczesność
meble
Napisał: Fraktion DIE LINKE. im Bundestag
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pokój dzienny musi być gustownie zaaranżowany

Przyjmując gości we własnym mieszkaniu zapraszamy ich zazwyczaj do pokoju dziennego, który jest zaaranżowany z myślą właśnie o takich momentach, przez to meble do pokoju dziennego muszą być tak dobierane, żeby były wygodne, aby właściwie się na nich siedziało i równocześnie, żeby były bardzo trwałe, tak byśmy mieli szansę się cieszyć z ich używania przez kilka lat. Co ważne, to zazwyczaj są to takie komplety mebli, które nie zabierają zbyt wiele miejsca, przez co pokój będzie miał dużo pustej przestrzeni, a to sprawi, że będzie się zdawał znacznie znaczniejszy niż będzie to miało miejsce w rzeczywistości.
sofa
Napisał: JADIK
Na podstawie danych z: JADIK

Designerskie sofy brylują na salonach

Jakiś czas temu, dotarła do nas informacja, że odnaleziono zagubiony obraz Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Aż 27 lat dzieło leżało zwinięte za...kanapą. I pomyśleć tylko, że obraz już dawno cieszyłby nasze oczy, gdyby pilot zerknął czasem na wnętrzarskie gazety i programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Albowiem to tam już od dawna możemy usłyszeć o tym, iż ustawianie kanapy pod ściana jest passe. Może gdyby pan Kober zastosował się do tych wskazówek wcześniej dowiedziałby się o swym skarbie?
elegancko urządzona jadalnia
Napisał: Fresno Fondo
Na podstawie danych z: Atelier Nocca Design

Bo żeby jeść trzeba mieć do tego właściwe miejsce, czyli w jaki sposób zaaranżować jadalnię!

Wybór mieszkania nie może być przypadkiem. To nasz dom, gdzie chcemy wypocząć, wychowywać dzieci albo cudownie spędzić dzień w rodzinnym gronie. Jedni myślą, że pokój dzienny to centralne pomieszczenie całego mieszkania. Otóż nie!
lampa na biurku
Napisał: mendhak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie diodowe przyjazne dla organizmu!

Od kilku lat wiadomo, że charakter oświetlenia, jego natężenie oraz barwa mają silny wpływ na nasze samopoczucie. Spędzając kilkanaście godzin dziennie w sztucznie doświetlonym pomieszczeniu powinniśmy zdecydować się na wybór najbardziej optymalnego rodzaju światła i tym samym zadbać o komfort pracy lub wypoczynku.
mieszkanie
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Doskonale opracowane oferty a obowiązująca oferta producenta

Asortyment marki pokazuje, jak wiele różnych aspektów nie jest specjalistom z firmy obcych. Będące do dyspozycji oferty z najwyższej półki oraz niezwykle zaawansowana oferta udowadniają, że firma nieprzerwanie się rozwija. Celem producenta jest to, aby dawać z siebie sto procent możliwości w każdym przypadku. Oferowane zamrazarki może się okazać odpowiednim wyborem dla dużej liczby klientów, którzy poszukują rozwiązania dla siebie perfekcyjnego, dodatkowo w niewysokiej cenie.
lampy led
Napisał: Jeffery MacEachern
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Życie Ci się nie układa, nie wiesz, w czym rzecz? Niekiedy to błaha sprawa, jak złe urządzenie mieszkania. Czy też masz takie wątpliwości

Piękny dom to oznacza idealnie urządzony dom, ktoś może potwierdzić. Będzie to oczywiście prawda, gdyż nie ma nic bardziej cudownego niż powrócić do swojego idealnie urządzonego domu. Doceniamy to zwłaszcza, kiedy powracamy po trudnym dniu pracy lub w czasie zimowego dnia, gdy strasznie zmarzliśmy. Będąc już w domu jesteśmy w stanie odczuć niezwykły aromat naszego zakątka, poczuć się niezwykle miło. Jednak, żeby tak było konieczne jest jeszcze, żeby nasz idealnie wystrojony dom był tak samo komfortowy i przyjazny w mieszkaniu. Tylko wtedy będzie w stanie powiedzieć, iż nasze gniazdko jest idealnie zaprojektowane, lecz też bardzo komfortowe do mieszkania.
ekspert
Napisał: Atlantic Groupe,
Na podstawie danych z: Atlantic Groupe,

Moc zapachu

Polepsza samopoczucie, niweluje przykre niedomagania, uspokaja. Można stosować ją w domu albo w salonie SPA. Oto aromaterapia, w jakiej wykorzystuje się naturalne eteryczne olejki.


Moc zapachu

Powonienie to jeden z najlepiej rozwiniętych a także najbardziej czułych zmysłów.
Oświetlenie LED
Napisał: William Ward
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gminy również mogą mieć swoją indywidualność, być rozpoznawane jako miejsca szczególe, piękne i bezpieczne zarazem.

Superoszczędne, o wydłużonej trwałości, dobre dla środowiska i dające pełną możliwość kontroli — diody świecące, otwarły zupełnie nowy obszar możliwości w tworzeniu systemów oświetleniowych. W ciągu ostatnich 10 lat, postęp technologiczny uzyskał niemal prędkość światła.
charakter
Napisał: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Funkcjonalne dodatki do przestrzeni mieszkania, które zapewnią nowy poziom stylowej atmosfery

Remontując przestrzeń mieszkania nowocześnie żyjący odbiorcy bardzo dobrze zdają sobie sprawę, że prezencja przestrzeni to nie wyłącznie efekt uzyskany dzięki podstawowym meblom jak na przykład szafy lub regały.
sypialnia
Napisał: demural.co.uk
Na podstawie danych z: demural.co.uk

Najważniejsze zalety tak często wybieranych ostatnio przy wykończeniu wnętrz fototapet.

Jednym z najpopularniejszych obecnie sposobów na interesujące urządzenie swoich wnętrz są fototapety. Stanowią one rozwinięcie od dawna znanych i chętnie używanych klasycznych tapet, tyle że można na nich nadrukować dowolne motywy. Popularność fototapet zaczęła się tak naprawdę w chwili, gdy rozpowszechniły się maszyny do ich drukowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.