Urządzanie apartamentu
salon zielony limonka
Napisał: Dulux®

Kolor Roku 2011 w architekturze wnętrz

Mus z limonki, czyli Kolor Roku 2011, jest barwą przyjazną, dodającą pozytywnej, naturalnej energii. Należy ona do gamy kolorów jasnych, tak więc nie zmniejsza optycznie przestrzeni. W żółtawym świetle zyskuje na lekkości, niosąc odprężenie i błogość. Przywodzi na myśl sielskie pejzaże pełne wiosennych łąk.
grzejniki
Napisał: Jaga

Grzejnik wielu możliwości

Każdy potrafi narysować słońce: duże koło, a wokół niego aura promieni. A jak narysować grzejnik? Można tak samo, bo Iguana to grzejnik oparty na planie konstrukcyjnym świecącego słońca. Firma Jaga oferuje go w różnych wersjach: m.in. ściennej, stojącej, narożnej, z lustrem, jako zabudowę filaru.
oczyszczacze powietrza
Napisał: RuckZuck

Jakie filtry posiadają oczyszczacze powietrza oraz dla której osoby były stworzone?

Czy przyroda tworząc śliczne wodospady, pola, tereny górzyste lub inne cuda przyrody chciała, żebyśmy niszczyli przyrodę? Zanieczyszczali wodę, glebę, czy atmosferę? Naturalnie, że nie.
fototapeta - krajobraz
Napisał: Yinan Chen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety w aranżacji pokoi

Fototapety w dzisiejszych czasach są bardzo popularnym sposobem na zmianę aranżacji domu, miejsca pracy czy sklepu.To nowoczesna, atrakcyjna i trwała forma dekorowania ścian. Za sprawą nowoczesnej technologii druku można udekorować ścianę na dowolny sposób - poprzez wybór fototapety z dostępnych motywów albo zamawiając tapety ścienne z własnego zdjęcia.
Jak urządzić dom lub mieszkanie
Napisał: Future PR
Na podstawie danych z: Future PR

Jak urządzić dom lub mieszkanie

Nie ma jak w domu? Oczywiście – pod warunkiem, że czujemy się w nim dobrze i jest urządzony zgodnie z naszym charakterem i potrzebami. By nie skończyć z niewygodną kanapą, mało praktycznym stołem, niepasującym do niczego kredensem i pufami, których nie lubimy, warto poświęć trochę czasu na przemyślenie, co i gdzie kupić. Zacisze domowe musi być miejscem, w którym czujemy się naprawdę dobrze. Jak tego dokonać?
kominek
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame

Właściwa szyba do kominka

Kiedy zaczynamy organizować wnętrze naszego domostwa albo mieszkania bardzo często myślimy o tym, by mieć kominek. A kiedy się na niego zdecydujemy zaczynamy szukać tego właściwego. Wybieramy kominek, instalujemy go i cieszymy się najprawdziwszym ogniem z drewna lub ogniem, który jest dzięki włączeniu jednego przycisku. Istotne jednak przy kominku, w którym palimy drewnem jest to by zwrócić uwagę na szyby do kominka. Razem z danym kominkiem w komplecie na pewno będzie szyba, warto, więc uzyskać informacje, jaka dokładnie.
biurko dla dziecka
Napisał: Witex
Na podstawie danych z: Witex

Na co zwrócić uwagę zamawiając biurko dla dziecka - jakie wytyczne są najważniejsze?

Wielkość czy kształt biurka to istotnesprawy, muszą być dokładnierozważone. Dzięki nim wybierzemy najodpowiedniejsze biurko dla naszej pociechy, a toprzecież komfort i zanik problemów ze zdrowiem. Jak więc wybrać najlepsze biurko, jak je właściwie ustawić, by praca przy nim była najdogodniejsza?
lampy
Napisał: TECHNOLUX
Na podstawie danych z: TECHNOLUX

Lampy - sklep internetowy

Klasyczne kinkiety, wiszące, stołowe. Lampy do mieszkania - przysłowiowa „kropka nad i” w naszych wnętrzach. To prawda, przeważnie wystarczy ciekawa lampa, by pomieszczenie zyskało nowy wymiar. Odpowiednio dobrane oświetlenie ”zamaskuje” niedociągnięcia domu, lub uwydatni to co warte pokazania.
Fototapety kuchenne, kawa
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Oryginalne ozdoby ścian w mieszkaniu

Wystrój mieszkania co jakiś czas warto odświeżyć. Czasem wystarczy zmienić same dodatki, by wprowadzić do domowego wnętrza powiew świeżości. Innym razem pomoże zmiana koloru ścian czy nowy wzór. Ciekawym pomysłem mogą okazać się także fototapety na ścianę.
stylowo urządzone wnętrze
Napisał: Lisa Pinehill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Twoje wnętrze może stać się doprawdy cudowne, powinieneś jedynie nabyć odpowiednie elementy

Mieszkanie bywa azylem człowieka, zatem jego wnętrze powinno się urządzić rzeczywiście starannie, aby być w pełni usatysfakcjonowanym oraz jak najlepiej w środku się poczuć. Na szczęście teraz nie brak ładnych elementów aranżacyjnych i dekoracji, dzięki którym każde wnętrze nabiera szczególnego charakteru.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.