Urządzanie apartamentu
ogród zimowy
Napisał: chatirygirl

Ogrody zimowe

Jeszcze kilka lat temu ogrody zimowe były luksusem, na który mogli pozwolić sobie nieliczni. Obecny rynek wymaga jednak od producentów stosowania rozwiązań i technologii, które zapewnią dotarcie do szerokiego grona odbiorców.
Ogrody zimowe wzbogacają nasze mieszkania, tworząc wyjątkowe miejsce do odpoczynku. Coraz częściej stają się one również integralną częścią nowoczesnego domu, pozwalając przez cały rok cieszyć się zielonym otoczeniem. Już na etapie planowania budowy ogrodu zimowego, warto skupić uwagę na kilku kluczowych kwestiach, od których może zależeć powodzenie całej inwestycji.
żyrandol
Napisał: Maxlight
Na podstawie danych z: Maxlight

Piękne lampy kryształowe udekorują wszelkie pomieszczenie ładnym wyglądem

Kiedy w czasie jednej z ankiet spytano się Polaków o czym śnią w najwyższym stopniu to na pewno rezultaty nie były trudne do przewidzenia.Oczywiście jest dużo wartości, jakie za każdym razem się duplikują i są bardzo interesujące, takie jak posiadanie prywatnej rodziny, szczęśliwe dzieci a także posiadanie prywatnego domu, w jakim człowiek zdołałby bezproblemowo żyć i odpoczywać po trudnym, skończonym dniu.
biuro
Napisał: Denise Krebs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dbajmy o swoje miejsce w biurze

Im większy porządek panuje w naszym biurze, tym szybciej jesteśmy w stanie wszystko odnaleźć, a co się z tym wiąże, tym szybciej jesteśmy także w stanie wypełniać naszą pracę i przyjmować większą wielość klientów. Dlatego właśnie musimy nie tylko dbać o czystość w naszym miejscu pracy, ale także dbać o to, żeby każdy papier posiadał własne miejsce, tak abyśmy nawet z zamkniętymi oczami potrafili po niego sięgnąć. Na szczęście teraz można kupić wiele materiałów, które mają nam pomóc w utrzymaniu takiego ładu oraz przejrzystości w biurze.
Nowoczesny wystrój salonu
Napisał: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szczegóły wystroju również są konieczne i tworzą wyjątkowy klimat

Często jest tak, że dbamy o to co mogą zauważyć nasi bliscy, patrzymy by konkretna rzecz była najlepszej jakości oraz aby równocześnie bardzo ładnie się przedstawiała. Nie mniej warto wydawać sobie sprawę z tego, iż są przedmioty, które słabiej się rzucają w oczy, albo których w ogóle nie widać dla postronnych znajomych, a które także są niesamowicie istotne dla prawidłowego funkcjonowania domu oraz które też należy zawsze mieć pod ręką.
John Cotton Europe
Napisał: John Cotton Europe
Na podstawie danych z: johncotton.eu

Delikatne akcesoria na zimę i lato

Firma John Cotton Europe Sp. z o.o. To europejski producent pościeli – poduszek i kołder oraz innych wyrobów pościelowych doskonałej jakości, wykonanych z włókien naturalnych (takich jak np. wełna) a także syntetycznych.
fototapeta
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każdy dom ma w sobie niezwykły urok, należy ją odnaleźć. Urządźmy swoje mieszkanie tak, jak podpowiada nam to nasza intuicja. Na pewno nie będziemy tego żałować

Każdy dom zasługuje na uwagę, podobnie jak każdy człowiek jest wyjątkowy. Nie zaprzeczajmy, gdyż tak właściwie jest. Jeśli zaniedbamy dom albo osobę, na której nam zależy tak dom, jak i relacja nasza z daną osobą może się pogorszyć. Na szczęście możemy to kontrolować, możemy sprawować nad tym naszą kontrolę i nie pozwolić, żeby stały się tak dramatyczne rzeczy. Wiadomo jednak, że znacznie łatwiej sprawować kontrolę nad rzeczą, przedmiotem, czymś martwym, choć dla nas żyjącym, jakby w innym wymiarze.
Salon, BB Magnolia Apartments
Napisał: B&B Magnolia Apartments
Na podstawie danych z: B&B Magnolia Apartments

Designerski apartament - alternatywa dla hoetlu

B&B Magnolia Apartments to kompleks designerskich apartamentów w formacie bed&breakfast, które otwarto w miejscowości Lesznowola.
roleta
Napisał: DEANTE
Na podstawie danych z: DEANTE

Czy po ozdoby choinkowe sklep odwiedziliśmy?

Święta Bożego Narodzenia to nieprawdopodobny czas, kiedy chcemy jak najlepiej przyozdobić własne domy, a szczególnie choinki. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że tak uważnie są wybierane wszystkie dekoracje oraz każdy patrzy, czy nowo nabyta ozdoba, będzie pasowała do tego, co już ma w domu
Oświetlenie
Napisał: Kevin Pham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Główne zalety i wady oświetlenia typu led, jego przewaga nad tradycyjnymi źródłami oświetlenia.

Producenci oświetlenia bez przerwy próbują wynaleźć nowe, bardziej ekonomiczne i wydajne, a jednocześnie przyjazne dla otoczenia źródła oświetlenia. Era typowych żarówek już odeszła w niepamięć, co prawda mogą one dać najbardziej naturalne światło, bliskie światłu słonecznemu, lecz ich ogromną wadą jest słaba efektywność, tylko kilka procent energii elektrycznej zamienia się na światło, a reszta na energię cieplną.
kubek termiczny
Napisał: homard.net
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Emile Henry - znana, zalecana marka naczyń od kuchni oraz jej propozycja

Firma Emile Henry to jedna z bardziej modnych i promowanych marek, która proponuje wielki wybór oraz asortyment naczyń kuchennych. Marka ta znana jest na całym świecie, jej produkty można kupić również w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej producenta znajdziemy szereg rozmaitych artykułów - naczyń i sprzętów do kuchni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.