Urządzanie apartamentu
komoda
Napisał: tapetenpics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Alternatywne sposoby ogrzewania domów lub większych budynków

Ogrzewanie na pewno jest niezwykle istotnym tematem w życiu właściwie każdego człowieka. Żyjemy obecnie w takim klimacie, że bez ogrzewania właściwie nie da się bez żadnego kłopotu przetrwać zimy.
nowoczesne AGD w kuchni
Napisał: Goedeker's
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapeta jako oryginalny sposób na dekorację ścian

fototapeta to nietypowy sposób na dekorację ścian. Wykorzystywana właściwie w każdym pokoju, jednak ostatnio coraz odważniej wstępuje w łazienkową powierzchnię.
Salon w stylu industrialnym
Napisał: Magdalenie Borowiak
Na podstawie danych z: B.M. Polska Sp. z o. o.

Problemy z zasypianiem ma coraz większa liczba osób

Cały stres dnia powszedniego daje o sobie znać właśnie w nocy. Niekiedy nie możemy zasnąć niezwykle długo, nieraz zasypiamy, ale nasz sen bywa niespokojny i budzimy się co pewien czas, a w rezultacie rano czujemy się maksymalnie wyczerpani.
korkociąg
Napisał: Bugatti

Anielskie grzeszki smakowania wina

Jak wskazują fachowe źródła, każda dziedzina i sfera ludzkiego życia ma swojego anioła. Nawet – przyjemność raczenia się dobrym winem. Głowy dać nie można, że wśród niebieskich zastępów istnieje skrzydlaty opiekun wina, który niczym grecki Bachus dba o atmosferę zabawy i radości przy opróżnianiu kolejnych szklanic markowego trunku. Można jednak być pewnym, że takiego anioła powołała do życia włoska firma Bugatti.
żarówka
Napisał: Chris Hawes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Solidne żarówki led 12v są zdecydowanie fundamentalnym elementem wyposażenia każdego mieszkania

Gdy posiadamy prywatny dom i zamierzamy w nim wprowadzać nowatorskie rozwiązania, jakie mogą nam donieść mnóstwo korzyści, wówczas winniśmy zastanowić się nieraz na najdrobniejszymi elementami, które mogą determinować o tym, w jakim stanie jest nasz budynek i czy zdołamy uznać go za postępowo wyposażony.
Kominek
Napisał: Jean L.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Domek z daleka od miasta z ogniem migającym w kominku, pragnieniem każdej dziewczynki

W mroźne zimowe wieczory często rozmyślamy o kominku , przy którym można rozsiąść się, ogrzać się i przyjrzeć się w miło migający płomień. Rozpalony kominek dodaje wnętrzu przytulności, staje się klimatyczne, sprawia, że dom robi się miły. Kominek to nie tylko ozdobny fragment stylizacji mieszkania, to również źródło energii.
akt - dom
Napisał: Simon Samtleben
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dowiadujemy się jak sprawdzają się różnorodnego typu uszczelnienia

Uszczelnienia różnych wariantów są niezbędne w przeróżnych dziedzinach. Uszczelniacze używane są w miejscu połączenia dwóch, lub większej ilości elementów ze sobą.
fototapety z miastem
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Z jakich powodów fototapety są tak popularne pośród osób które urządzają swoje mieszkania i domy.

W chwili kiedy ktoś pomyślał o tym, aby na zwykłej tapecie wydrukować coś swojego, rozpoczęła się nowa epoka w wykończeniu wnętrz. Przed długie lata ograniczeniem była technologia, sprzęt był bardzo drogi, co przekładało się na ceny tego typu produktów w sklepach.
aranżacja wnętrza
Napisał: Schuller
Na podstawie danych z: Max-Fliz

Projektowanie wnętrz

Każdego z nas raz na jakiś czas nachodzi chęć na zmiany. Niektórzy zmieniają fryzurę, styl ubierania się, auto a inni remontują mieszkanie. Da się to wykonać bez trudności i szybko, powinniśmy tylko wiedzieć w jaki sposób. Pomóc w tym może specjalista w dziedzinie aranżacji pomieszczeń
design meble
Napisał: Le Pukka concept store
Na podstawie danych z: Le Pukka concept store

Na czym polega design i czy warto zainteresować się takim pojęciem? O czym warto wiedzieć? Gdzie nabywać tego rodzaju produkty?

Coraz popularniejsze pojęcie to design. Słyszymy o tym w każdym miejscu, lecz czy faktycznie wiemy, co znaczy to pojęcie? Jak warto je definiować? Jest to faktycznie wieloznaczny termin, który odnosi się do użytkowych przedmiotów, jak i dzieł sztuki - jest w stanie oznaczać ich wygląd albo projektowanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.