Urządzanie apartamentu
domek
Napisał: John Eisenschenk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Skandynawski styl, czyli wyjątkowe i niedrogie rozwiązania

Subtelny eklektyzm, natura i światło - to cechy wyróżniające skandynawski styl w aranżacji pomieszczeń. Jak wprowadzić skandynawskie rozwiązania do swojego domu?
nowoczesne wnętrze
Napisał: Surtrek Tour Operator
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Może zakupimy fototapetę do swojego mieszkanka?

Jeśli przybywa w naszym państwie takich miejsc, gdzie można zakupić gustowną fototapetę, nie może za bardzo dziwić, że ludzie w Polsce coraz częścią kupują takowe do swojego domostwa. Zresztą jeśli poszukujemy perfekcyjnego prezentu, na przykład dla brata czy rodziców, nie możemy sądzić, iż fototapeta to słabe rozwiązanie.
Łazienka w hotelu
Napisał: xlrider
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie jest wyposażenie łazienek hotelowych?

Jakie ma okazać się wyposażenie łazienek hotelowych?

Jakie jest wyposażenie łazienek hotelowych?


Gdy poweźmiemy decyzję, że pragniemy mieć hotel, to powinniśmy wspomnieć, że niczego w nim nie ma możliwości zabraknąć, gdyż im mocniej nasi goście będą usatysfakcjonowani z naszej oferty, tym znaczniejsza jest szansa, że będą do nas wracać oraz że będą nas polecać innym.
poddasze
Napisał: INDECO
Na podstawie danych z: INDECO

Wyzwanie dla architekta – urządzamy poddasze

Mieszkanie na poddaszu jest miejscem magicznym, ale zarazem skomplikowanym do urządzenia. Skosy, nietypowy układ ścian, różnica wysokości, okna w dachu, niskie stropy, belki, filary – wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat pomieszczenia.
kuchnia
Napisał: Franke
Na podstawie danych z: Franke

Aranżacja pomieszczenia z fototapetą może być elegancka oraz interesująca, dlatego już dziś zaznajom się z ofertą wspomnianych elementów

Właściciele domów starają się zaaranżować je w sposób niesztampowy, a jednocześnie elegancki i modny. Czasem wybór optymalnych elementów sprawia im trudności. Dzieje się tak chociażby w czasie wyboru pokrycia ścian. W marketach budowlanych produktów znajduje się bardzo dużo, zatem nieraz trudno zdecydować, co będzie najlepsze.


Dmuchawce
Napisał: www.freeimages.com
Na podstawie danych z: www.freeimages.com

Cóż moglibyśmy wykonać, żeby własny wypoczynek na nieruchomości okazał się być jeszcze wygodniejszy?

Wszelki uwielbia, aby w jego otoczeniu były komfortowe i przyjemne w użytkowaniu meble. Przykładowo wieczorem, po sfinalizowaniu swej zmiany lubimy komfortowo odpocząć.
koce wełniane
Napisał: jasonwoodhead23
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak tworzona jest wełna? Jakie mamy jej rodzaje? Co należy wiedzieć w tym temacie?

Wełna jest włóknem naturalnym, jaki uzyskać jesteśmy w stanie z okrywy włosiowej lam, owiec jak i pozostałych zwierząt. Włókno tego rodzaju ma charakterystyczne cechy, takie jak łuskowatość, ma również lanolinę, dzięki nim bardzo dobre jest do tworzenia wysokiej jakości wyrobów włókienniczych.
towar
Napisał: Travel Junction
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble do kuchni na wymiar przeciwko meble "gotowe" - co bardziej odpowiada naszej kuchni?

Z całą pewnością nie jeden raz zerkając po sklepach meblowych zawędrowali Państwo do pewnego działu, w którym to sprzedawane są meble kuchenne. W obecnych czasach umieją one być tak bardzo fantazyjne oraz równocześnie praktyczne, iż trudno jest oderwać od nich wzroku, a tym intensywniej nie rozmyślać na temat tego, w jaki sposób wyglądałyby te konkretne meble w naszej osobistej kuchni.
tapeta
Napisał: Praktiker
Na podstawie danych z: PRAKTIKER

Jaké jsou důležité vlastnosti nejmódnějších dekoračních příloh nástěnných

Když je nezbytná obnova buď nové zařízení interiérů, lidé berou inspiraci z různých zdrojů. Nyní ohromné množství informací o novinkách v aranžmá interiérů je dostupné na internetu, kde své nápady a jejích výsledky ukázují obvyklí zákazníci, blogerové a nejednou rovněž sámi aranžérové. Když někdo si to přeje, ví, že nyní rekordy popularity lámou moderní fotografické obrazy, které tvoří v celém prostoru jakýsi identický motiv – některé jsou dostupné v trojrozměrných variantech.
Lampy wiszące
Napisał: Mavis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/portland_mike/2217313411/

Jak dobierać oświetlenie w mieszkaniu?

Światło jest fundamentalne dla ludzi. Bez jego działania na naszej planecie nigdy nie pojawiłoby się życie, a zatem i ludzkość nigdy by się nie narodziła. Blask Słońca sprawia, że rośliny umieją się rozwijać. Co interesujące, ilość światłości ma wielki wpływ na ludzkie zdrowie. Ludzie, którzy zamieszkują w północnych regionach świata o wiele częściej chorują na choroby związane z humorem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.