Wszystko o apartamentach
Napisał: Sanitec KOŁO

Armatura łazienkowa

Gdy zaczynamy remontować łazienkę stajemy przed mnóstwem decyzji. Zazwyczaj, gdy chodzi o mieszkania w bloku mamy raczej mały wpływ na to, w którym miejscu w łazience umieszczony jest prysznic czy wanna, umywalka i toaleta, jednak niewielkie zmiany możemy zrobić. Kiedy już wszystkie rury i odpływy znajdą się we właściwych miejscach, nadchodzi czas na zakup kafelków.
Sprzęt AGD
Napisał: Mebel Rust
Na podstawie danych z: Mebel Rust

Sztuka wyposażenia kuchni

Wyboru nowych garnków do kuchni nie warto zbytnio bagatelizować. Czy lepiej jednak kupić sprawdzone komplety garnków czy ich tańsze, lecz mniej pewne zastępniki? wiele zależy tutaj od kwestii indywidualnych potrzeb jak również estetycznych gustów nabywcy. Dobierając przedmioty do swojej kuchni potrzeba zastanowić się chwilę nie jedynie nad ich funkcjonalnością.
biurowiec
Napisał: Stefan Kuryłowicz, APA Kuryłowic
Na podstawie danych z: Wolf Immobilien Polen Sp. z o. o.

Zatroszcz się o odpowiednie schody w domu

Z pewnością każdy z nas marzy o tym, aby dom w którym mieszkamy pod każdym możliwym względem był w stanie spełniać wszystkie nasze wymagania. Równocześnie jednak nierzadko nawet sami nie wiemy o tym, jak wiele różnych kwestii może tu w znacznym stopniu wpływać na to, czy uda nam się stworzyć faktycznie satysfakcjonujące dla nas miejsce do życia.

Projektowanie wnętrz pozwala odpowiednio zagospodarować daną przestrzeń

Projektowanie wnętrz to czynność bardzo trudna, jaka wymaga zdolności budowlanych, czyli używania poszczególnych norm i wzorów, które wpłyną na bardzo dobre zagospodarowanie przestrzeni, ale też wymaga umiejętności estetycznych. Obecnie można rozwijać własne zdolności w tym kierunku, gdyż funkcjonują szkoły oraz uczelnie wyższe, w których można rozwijać się właśnie w kierunku projektowania i zagospodarowania wnętrz. Jednak nie mając podstawowych zdolności i zamierzając zagospodarować wnętrze swojego mieszkania w bardzo dobry sposób, warto poszukać specjalisty, jaki to zadanie przeprowadzi na najwyższym poziomie.
podłogi drewniane
Napisał: RuckZuck
Na podstawie danych z: http://echopr.pl/PRASA/podloga_drewniana_dab_country_z_koelkci_platinium_marki_royal_floor.jpg

Podłoga drewniana na lata

Architekci zastanawiają się jak wyczarować otoczenie, które będzie najbardziej przyjazne dla domowników. Najbardziej wymagające do zaprojektowania bywają przestrzenie wspólne, takie jak jadalnia. Od podłogi, aż po górne oświetlenie każdy detal jest istotny dla nadania temu wnętrzu właściwości użytkowych, a zarazem estetycznych. Planowanie wnętrza można rozpocząć od podłogi, która ukierunkuje dalsze przedsięwzięcia. Dla stworzenia klimatycznego wnętrza najlepsze będą podłogi z drewna.
aranżacje wnętrz
Napisał: Lisa Pinehill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fachowe urządzenie mieszkania

W czasie budowania mieszkania trzeba zadbać o jego odpowiednie wyposażenie, umeblowanie oraz zadbanie o piękny wygląd. Podejmowanie takich decyzji nie zawsze należy do lekkich zadań, ponieważ zawsze należy osiągnąć odpowiedni balans między estetyką i funkcjonalnością. Każdej osobie zależy, by mieszkanie prezentowało sobą klasę i prawdziwy styl. Z takiej przyczyny urządzając je trzeba przyłożyć się tak samo do umeblowania, jak i do najmniejszych detali. W Warszawie świetnym sposobem na stworzenie wspaniałego, oryginalnego i nowatorskiego mieszkania jest pomoc od fachowca.

Przedmioty pełne klasy i elegancji do kuchni

Spośród popularnych oraz niezwykle wziętych dodatków w sklepach z akcesoriami do kuchni trafić można na bardzo atrakcyjne cenowo okazy. Wśród tradycyjnych sprzętów kuchennych wymienia się między innymi chlebaki, w których przechowywane jest przeważnie pieczywo rozmaitej maści. Do najpopularniejszych zalicza się te plastikowe, jednak wśród propozycji bezproblemowo trafić można na zrobione z innych materiałów. Wybierając zakup rozmaitych rzeczy do swojej kuchni powinno się zainwestować w najwyższej jakości, firmowy produkt.
Nie tylko kafelkami łazienka stoi
Napisał: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Na podstawie danych z: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Urządzeni inaczej – nie tylko kafelkami łazienka stoi

Czy najpopularniejsze rozwiązania są najlepsze? Wszyscy urządzający łazienkę swoje pierwsze zakupowe kroki kierują do stoiska z płytkami ceramicznymi. Mimo szeregu zalet i bogatego wzornictwa kafelki, tak jak i naturalny kamień, mają jedną wadę – są zimne w odbiorze. Pozostaje drewno i winyl. Jak te rozwiązania sprawdzają się w trudnych łazienkowych warunkach?
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Najlepsze fototapety obrazujące postać człowieka! Zobacz w jaki sposób wymyślają to artyści

Zamiłowanie artystów anatomią i poszczególnymi cechami ludzkiego ciała nigdy się nie skończy. Postać człowieka pojawia się już na znaleziskach prehistorycznych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.