Wszystko o apartamentach
Zabieg kosmetyczny
Napisał: www.homejobsbymom.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wykreuj swój własny pokój kąpielowy w swoje łazience.

PŁYTKI DO WNĘTRZA I ZEWNĘTRZNE
Kiedy urządzamy nasze mieszkanie, nasze własne jedyne i niepowtarzalne cztery kąty, to zależy nam na tym, by w każdym pomieszczeniu chcemy pokazać siebie. Mamy nadzieję, że znajdziemy materiały, które będą w wyjątkowy sposób pokazywały, jacy jesteśmy. Chcemy, żeby nasze mieszkanie było nie tylko funkcjonalne, ale też ładne. Niektórzy postanowią urządzić mieszkanie nowocześnie, inni w klimacie etno, ale każdy będzie chciał, by jego mieszkanie zachwycało.
garderoba
Napisał: NatalieMaynor
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepszy wybieg na wizualną zmianę podnoszący pomieszczzenie

Dużo osób posiada w swoim mieszkaniu pomieszczenia, które są za ciasne, za wąskie, bądź nazbyt niskie. Wszelkie problematyczne wnętrze można polepszyć przy przeznaczeniu łatwych, lecz niezwykle ozdobnych środków.
instalacje
Napisał: Lyman Erskine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety dla dzieciaków - czyli, w jaki to sposób dobrać odpowiednią tapetę do pokoiku twojego maluszka

Przeznaczenie fototapet bywa niewiarygodnie szerokie pod względem tematu i w ich zastosowaniu. Możemy je użyć w danych czasach w każdym pomieszczeniu, jakim to wyłącznie zapragniemy.
Pojemnik na kosmetyki
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządzenie naszej własnej łazienki - jednego najbardziej kłopotliwych pomieszczeń w mieszkaniu

Łazienka jest kategorycznie jednym z najbardziej kłopotliwych pomieszczeń, których urządzenie może generować rzeczywiście dość wiele trudności. Dlaczego? W szczególności przez wzgląd na fakt, że w polskich mieszkaniach łazienki zazwyczaj są małe.
Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Gdzie warto założyć oprawy podłogowe z żarówkami LED

Niezwykłe i oryginalne oświetlenie to coś, o co z pewnością warto się postarać. Czasami wybranie czegoś naprawdę oryginalnego i interesującego potrafi znacznie wpływać na estetykę wnętrza – zarówno domowego jak i w ogródku, przestrzeni biurowej, a nawet pubach albo sklepach. W dzisiejszych czasach bardzo ciekawym rozwiązaniem jest współczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą specjalnych wbudowanych lamp i opraw można osiągnąć niezwykłe efekty w postaci przykładowo różnobarwnych świateł, które – zależnie od potrzeb – mogą oświetlać pomieszczenia łagodnie lub poprzez kontrastowe pasma.
John Cotton Europe
Napisał: John Cotton Europe
Na podstawie danych z: johncotton.eu

Delikatne akcesoria na zimę i lato

Firma John Cotton Europe Sp. z o.o. To europejski producent pościeli – poduszek i kołder oraz innych wyrobów pościelowych doskonałej jakości, wykonanych z włókien naturalnych (takich jak np. wełna) a także syntetycznych.
Zamszowe rolety okienne
Napisał: Lotari
Na podstawie danych z: Lotari

Osłony na okna są aktualnie niezwykle różnorodne

Wiele jest przedsiębiorstw, jakie zajmują się wykonywaniem rozmaitych przedmiotów, pozwalających zasłaniać okna. Producenci takich produktów wdrażają coraz lepsze rozwiązania, żeby nie jedynie ten element skutecznie zasłaniał okno, ochraniał przed słońcem, lecz także, aby prezentował się on bardzo korzystnie.
fototapeta
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każdy dom ma w sobie niezwykły urok, należy ją odnaleźć. Urządźmy swoje mieszkanie tak, jak podpowiada nam to nasza intuicja. Na pewno nie będziemy tego żałować

Każdy dom zasługuje na uwagę, podobnie jak każdy człowiek jest wyjątkowy. Nie zaprzeczajmy, gdyż tak właściwie jest. Jeśli zaniedbamy dom albo osobę, na której nam zależy tak dom, jak i relacja nasza z daną osobą może się pogorszyć. Na szczęście możemy to kontrolować, możemy sprawować nad tym naszą kontrolę i nie pozwolić, żeby stały się tak dramatyczne rzeczy. Wiadomo jednak, że znacznie łatwiej sprawować kontrolę nad rzeczą, przedmiotem, czymś martwym, choć dla nas żyjącym, jakby w innym wymiarze.
Stylowe meble w salonie
Napisał: Boa-Franc
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób można urządzić w ciekawym stylu swój salon?

Raduję się, że ostatnio większa liczba mieszkańców naszego kraju zwraca należytą uwagę na wszelkie tematy dot. stylu własnego domu. A co najbardziej znaczące, generalnie nasze domy nie porażają kiczem jak niegdyś. Przyczyna tego stanu rzeczy jest oczywista - mamy okazję zakupić różnego rodzaju meble, jeżeli będziemy mieli chęć, na spokojnie możemy sprowadzić do swojego salonu meble z Maroka, Wietnamu czy Meksyku. Serdecznie polecam takie trochę niszowe kierunki - gwarantują one niezwykłe walory!
remont w domu
Napisał: vnON
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaką mają rolę ogrodzenia przy naszych domach, opis podstawowych ich rodzajów.

Ogrodzenia pełnią ważną rolę przy domach i obiektach przemysłowych. Przede wszystkim zabezpieczają teren wewnątrz przez przedostaniem się nieproszonych gości, dając jednocześnie bezpieczeństwo przebywających tam osób. Ale ogrodzenie może także chronić przed pyłem i hałasem, jeśli się przykładowo będzie znajdować przy samej ulicy, a czasami i przed możliwością zobaczenia, co jest po drugiej stronie. Zapomnieć również nie można o roli dekoracyjnej - w pewien sposób stanowi ono wizytówkę posesji i może świadczyć o statusie i guście właściciela. Dlatego też wybór najlepszego ogrodzenia nie jest łatwy, zwłaszcza jeśli będzie się chciało dostosować je do otoczenia oraz budynku. Właściwie zaprojektowane ogrodzenie będzie w pierwszej kolejności spełniało wyżej wymienione funkcje, lecz również będzie się odpowiednio prezentować. Ogrodzenie powinno swoim wyglądem nawiązywać do charakteru samego budynku, ale też uwzględniać to, co jest modne w pobliżu. Na szczęście wybór różnych rodzajów ogrodzeń jest tak duży, że każdy bez problemów powinien jakieś znaleźć pod swoje potrzeby.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.