Wszystko o apartamentach
wentylator
Napisał: Klimatop
Na podstawie danych z: www.klimatop.pl

Wentylatory - metoda na szybko ochłodę w domu

Wentylatory to urządzenia które widuje się bardzo często. Od wentylatorów mających zapewniać krążenie powietrza we wnętrzu, po te, które chłodzą podzespoły urządzeń elektronicznych. Ich największą zaletą jest prostota funkcjonowania, która pociąga za sobą zestaw innych pomocnych cech – wysoką skuteczność, niezawodność i niski pobór energii elektrycznej.
aranżacja łazienki w jasnych kolorach
Napisał: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Interesujące aranżacje łazienek i pokoju sypialnego

Aranżacja wnętrz to sztuka, jaka wymaga opanowania kilku podstawowych reguł. W czasie remontowania łazienki należy zatroszczyć się o niezwykle dużą ilość kwestii, takich jak idealny dobór wszelkich urządzeń, kafelek bądź instalacji sanitarnych. Wychodząc na przeciw różnych pragnień klientów, wiele firm i samych architektów wnętrz stawia teraz na rozmaitość, praktyczność oraz design wszelkich oferowanych przez nie rzeczy doskonale pasujących do łazienki czy sypialni.
drzwi
Napisał: RuckZuck
Na podstawie danych z: http://echopr.pl/PRASA/podloga_i_drzwi_kontrast.jpg

Wybór spośród doskonałych modeli drzwi zewnętrznych

Doskonale przygotowane na potrzeby klientów drzwi dębowe robione są przez nas z zastosowaniem się do europejskich standardów. Wybierając rewelacyjnej jakości gadżety do mieszkań i domów, stawiamy na doskonałe propozycje. Ponadto klientów zachęcają niskie ceny i duże zaangażowanie producenta w tworzenie coraz to nowszych oraz lepszych zestawów. Drzwi ze specjalnym przeznaczeniem na zewnątrz, jak i te wewnętrzne znaleźć można na stronie www producenta razem ze szczegółowym opisem.
materac
Napisał: PerDormire
Na podstawie danych z: PerDormire

Szukamy sklepu z materacami

Wiadomo - chcemy kupić jakiś materac, ale całkowicie nie mamy dużych pieniędzy. Doskonale, że jednakże często wystarczy autentycznie kilka kliknięć, aby wreszcie wszystkiego móc się dowiedzieć.
Zdrowy sen
Napisał: Janpol
Na podstawie danych z: Janpol

Dzieci uwielbiają materace kieszonkowe

Najchętniej wybieranym przez rodziców typem materaca jest materac kieszonkowy. Jest to najpowszechniejszy sposób na zdrowy i relaksujący wypoczynek każdego dziecka. Materace kieszonkowe są rozszerzeniem technologii materaca sprężynowego. Sprężyny położone są w specjalnych kieszeniach wytworzonych z tkaniny. Dzięki temu materac jest bardziej elastyczny i z łatwością dopasowuje się do kształtu ciała śpiącego.
osuszacz powietrza w pomieszczeniu
Napisał: Alex Wiebe
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Osuszacze powietrza sposobem na pozbycie się wilgoci w mieszkania

Za duża wilgotność powietrza może doprowadzić do rozmnożenia się niebezpiecznych drobnoustrojów oraz pojawienia się pleśni i grzyba. Przyczyn wilgotnego powietrza jest dużo, także susząca się w pomieszczeniu odzież może znacząco podnieść poziom wilgoci. Może się to stać przyczyną poważnych problemów ze zdrowiem, zwłaszcza u ludzi cierpiących na dolegliwości związane z płucami.
Drzwi wewnętrzne
Napisał: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO

Wachlarz odmian drzwi wewnętrznych w jakie możesz zaopatrzyć swoje cztery katy. Jakie rodzaje oferują producenci?

Ważnym detalem przy wykończeniu domu bez dwóch zdać są drzwi. Wyobraź sobie sytuację, w której w Twoim ognisku domowym w żadnym pomieszczeniu nie ma drzwi. Niespecjalnie komfortowa sytuacja. Domownicy odarci są z możliwości odcięcia się, od momentu intymności bądź też próby uciszenia dźwięków dochodzących z innych pomieszczeń.
osuszacz powietrza

Osuszanie domu – w jaki sposób to rozegrać?

Mieszkanie w komfortowych warunkach nie ma prawa być dobrem luksusowym, na co mają szansę sobie pozwolić jedynie nieliczni. Jest to w obecnych czasach coś, co może nas określać oraz determinuje środowisko, w jakim funkcjonujemy. Z tego też powodu producenci proponują klientom wciąż inne rozwiązania, które są w sposób bieżący dopasowywane do obecnych wymogów i oczekiwań klientów.
mała łazienka
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

W jaki sposób wyposażyć niedużą toaletę?

Aranżacja małej umywalni w funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszelkich udogodnień może być ogromnym wyzwaniem. Jest wiele sposobów, przy zastosowaniu jakich mała toaleta będzie sprawiać wrażenie przestronnej a jednocześnie nie zabraknie w niej niezbędnego wyposażenia.
mycie okna
Napisał: Dustin Iskandar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Eko sprzątanie

W ostatnich latach zmienia się na lepsze nasz stosunek do przyrody i ekologii. W internecie dużo jest informacji w tym temacie. W radiu porusza się tematy takie jak: „efekt cieplarniany”, ograniczanie emisji trujących gazów do atmosfery. Próbuje się temu zaradzić poprzez różne programy tak na szczeblu samorządowym jak i ogólnopolskim a nawet europejskim.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.