Wszystko o apartamentach
garderoba
Napisał: UnknownNet Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepsze akcesoria do twojej garderoby

Urządzanie mieszkania to niezłe wyzwanie. Ale zawsze jakoś udaje nam się wszystko opanować. Chociaż wiadomo, że bywają takie chwile, kiedy wydaje się, że jest rzeczywiście ciężko. Zresztą nawet, kiedy uważamy, ze wszystko już jest urządzone, to potem wychodzi na to, że jednak coś jeszcze warto byłoby pozmieniać. A gdy chodzi o akcesoria do garderoby, to możemy rzeczywiście posiadać kłopot. Wiele zależy od tego, czy garderobą nazywamy szafę, czy może posiadamy osobny pokój na nasze ciuchy.
miejsce przeznaczone do pracy
Napisał: Billie Ward
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak najlepiej wykonać salon ze strefą do pracy?

Współczesny świat ma sporą wadę – czas szybko płynie. Praca posiada różne zalety. Plusy i minusy. Czasami jesteśmy skazani na nadrabianie zaległości w domu, nie traktujmy tego jak karę.
drzwi do przedpokoju
Napisał: brownpau
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przedpokój - w jaki sposób go zaaranżować?

Przedpokój, to niewielki korytarz będący łącznikiem dla wszystkich pokoi mieszkania, ma nie tylko funkcję komunikacyjną, ale i jest wizytówką domu. Ten fragment mieszkania widzi listonosz dostarczający pocztę, kurier oraz wścibski sąsiad który nagle chce pożyczyć szklankę cukru. Z tego powodu powinniśmy postarać się, by był on zaaranżowany zarówno funkcjonalnie jak i ze smakiem.
poddasze
Napisał: tpholland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zaaranżować pokój na poddaszu?

mieszkanie na poddaszu domu? A co jeśli zainwestowałeś w mieszkanie w starodawnej kamienicy na starym mieście? Pomieszczenia są niezbyt proste, a pod sufitem w ścianach umieszczone są drewniane krokwie. Pokoje są oryginalna, wspaniała do urządzenia pracowni plastycznej, bawialni albo salonu.
grzejnik w pokoju
Napisał: Sascha Kohlmann
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zasłonięty grzejnik czy ukryte kable mogą znacząco polepszyć wygląd pomieszczenia

Urządzając pomieszczenia zwracamy uwagę między innymi na to, jak je upiększyć. To upiększanie polega nie tylko na tym, by kupować odpowiednie dodatki i ozdoby, które dodadzą wnętrzom uroku, ale także na tym, aby zakrywać te elementy, które mogą oszpecić pomieszczenie. Z reguły elementem, który nad wyraz przeszkadza i oszpeca wnętrza jest nadmiar kabli, które ciągną się od różnych sprzętów domowego użytku.
domowa biblioteczka
Napisał: simon_music
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Domowa biblioteka oraz metody na jej aranżację

Szczęściarze posiadający własny dom i także posiadający sporego zbioru książek, mają możliwość pozwolić sobie na luksus posiadania domowej biblioteczki. Może być ona osobne pomieszczenie zapełnioną książkami. Pokój ten może także stanowić domowa kancelarię – miejsce do pracy z biurkiem i komputerem PC.
długi korytarz
Napisał: lagalag15
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Aranżowanie przedpokoju - ciekawe porady

Najważniejszym węzłem komunikacyjnym każdego apartamentu czy też mieszkania jest przedpokój - łącznik między wszystkimi pokojami. Podczas planowana projektowania przestrzennego przedpokoju trzeba nie zapominać, że spełnia rolę komunikacyjną. Stanowi pozycję w centrum mieszkania w której krzyżują się drogi wszystkich mieszkańców. Z tego powodu musi stanowić to bardzo wydajne umeblowana przestrzeń.
przedpokój
Napisał: SKOFF
Na podstawie danych z: SKOFF

Jak urządzić mały przedpokój?

Aranżacja małego mieszkania zawsze jest trudną misją. Choć odpowiednio wykonana kompozycja może sprawić, że niewielkie lokum zyska nawet więcej uroku niż bardziej rozległe mieszkania. Ważne w odniesieniu do niedużego mieszkania jest to, by umiejętnie zestawić względy funckonalne z kwestiami wizualnymi.
willa
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób wykończyć dom? Kilka ciekawych idei

Dawane teraz na rynku opcje ciągłego poprawiania estetyki zarówno w naszych domach, jak i w mieszkaniach spotykają się ze znaczną popularnością. Poszukiwanie inspiracji i niezwykłych unowocześnień i ulepszeń, aby aranżacja wnętrz wywierała wrażenie. Szczególnie ważne jest to, by nam, jako urządzającym, wszystko odpowiadało i pasowała nam estetyka naszego miejsca na Ziemi. Szerokie możliwości wyboru umożliwiają ogromną swobodę.
narożnik
Napisał: MM Collection
Na podstawie danych z: MM Collection

Urządzenia AGD i przyrządy zaopatrzenia domu - proste i komfortowe zakupy w sieci

Rozwój sprzedaży internetowej jest aktualnie niezmiernie duży i cały czas w internecie pojawiają się nowsze sklepy oferujące nabywcom interesujące produkty. Jest to niewątpliwie spowodowane tym, że ludzie coraz wyraźniej cenią własny czas i nie chcą trwonić go na wyprawy do centrów handlowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.