Wszystko o apartamentach
Sprzątanie kuchni
Napisał: Sidolux Crystal
Na podstawie danych z: Sidolux Crystal

W jaki sposób usprawnić sprzątanie w domu?

Obecnie w sprzedaży można dostać wiele środków czyszczących. Wśród nich m.in.: preparaty do dywanów i tapicerki, preparaty do mebli i podłóg, preparaty do prania i płukania a nawet preparaty do prasowania. Dla nas jest oczywiste iż mamy pod ręką wszystkie te współczesne środki. Zatem w jaki sposób dawnymi czasy radziły sobie ze sprzątaniem nasze babunie? Radziły sobie doskonale!
malowanie pokoju dziecka
Napisał: COD Newsroom
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Farby tablicowe to ciekawe rozwiązanie

Czy wiemy jak uatrakcyjnić dziecięcy pokój?

Farby tablicowe to ciekawe rozwiązanie

Gdy mamy malować ściany koncentrujemy się najczęściej na tym, jakie farby wybrać, czy mają okazać się zmywalne, czy powinny okazać się lateksowe, jakie mają barwy. Lecz czy zdajemy sobie sprawę z tego, że za pomocą odpowiednio dobranych farb, mamy szansę powodować, że pokój dziecięcy będzie jeszcze bardziej atrakcyjny i nasze dzieci naprawdę chętnie będą w nim spędzały czas?
lampy
Napisał: Ryan Ruppe
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie kupić najmodniejsze lampy

Wybór odpowiedniego oświetlenia do mieszkania to trzy czwarte sukcesu wyposażenia wnętrza. Dobrze jest, już w w chwili rozpoczęcia budowy domu pomyśleć, która część pomieszczenia, mebel czy obraz jest wart zaakcentowania. Choć trudno to określić w chwili podczas gdy nasz gniazdko jest dopiero na początku drogi swego istnienia, trzeba poświęcić temu tematowi nieznaczną ilość czasu.
garderoba
Napisał: Kuchinox
Na podstawie danych z: Kuchinox

Garderoba to świetne pomieszczenie do trzymania ubrań

Garderoba - ogólnie z uwagi na raczej skromny metraż statystycznego mieszkania w Polsce tylko nieliczni Polacy mają możliwość pozwolić sobie na garderobę. Chociaż jeśli w grę wchodzą domy jednorodzinne, jest o wiele lepiej. Jednakże wiadoma sytuacja, że absolutna większość zamieszkujących Polskę to osoby, które po prostu zamieszkują blokowiska. No cóż, aby być nieco uniwersalniejszym, napiszmy w owym artykule o takich garderobach, które niejako są małych rozmiarów. Bo jeżeli nawet posiadamy garderobę, w przeważającej większości do wielkich nie należy. No takie są statystyczne metraże, choć to oczywiste, że w niesamowicie wielu przypadkach jest jakoś inaczej. Dobrze: jak w takim razie zabrać się za swoją garderobę?
Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Gdzie warto założyć oprawy podłogowe z żarówkami LED

Ciekawe i niebanalne oświetlenie to coś, o co zdecydowanie należy się starać. Czasem wybranie czegoś rzeczywiście oryginalnego i ciekawego potrafi znacząco wpłynąć na estetykę wnętrza – zarówno domowego jak i w ogrodzie, przestrzeni biurowej, a nawet restauracjach bądź sklepach. Współcześnie bardzo ciekawym rozwiązaniem jest nowoczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą specjalnych wbudowanych lamp oraz opraw można osiągnąć niesamowite efekty w postaci na przykład różnobarwnych świateł, które – w zależności od pragnień – mogą oświetlać wnętrza łagodnie lub przez kontrastujące pasma.
jacuzzi
Napisał: Karen Highland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Plusy korzystania z jacuzzi

Jeszcze parę lat temu używanie hydromasaży jawiło się wszystkim jako coś luksusowego, na co pozwolić mogą sobie tylko nieliczni. Współcześnie wannę z hydromasażem może mieć niemal każda osoba. I bardzo dobrze – ponieważ działanie wody pod ciśnieniem ma dobroczynny wpływ dla naszego samopoczucia i wyglądu.
narzuty na fotele i dywaniki łazienkowe
Napisał: eurotekstylia
Na podstawie danych z: http://www.eurotekstylia.pl/

Sklep z artykułami do domu

Posiadanie pięknego domu to marzenie bardzo wielu osób. Przytulny, stylowo wykończony, stwarza atmosferę komfortu i bezpieczeństwa, wpływa na dobre samopoczucie domowników.
łazienka
Napisał: Deante
Na podstawie danych z: Deante

Vaillant jako firma z tradycją

Kiedy pod uwagę bierze się opcje takie jak podgrzewacz wody vaillant, wskazane jest już na początku stawiać na wypróbowane i doceniane rozwiązania. Świetnie przygotowanych ofert, które są doceniane przez konsumentów w szczególności, wciąż przybywa. Atrakcyjne ceny oraz różnorodne opcje do wyboru pasują klientom najbardziej. Na stronie internetowej fachowców odnaleźć możemy mnogość atrakcyjnych opcji razem z dokładnym opisem.
Fotorolety Fivaro.pl
Na podstawie danych z: http://fivaro.pl/

Fotoroleta jako niesamowita dekoracja wnętrza

W współczesnym domu da się zaprojektować wszystko. Dla osób z wyobraźnią zasadniczo nie ma rzeczy nie do ogarnięcia, a zatem ich domy także nie powinny być nudne i szare. Wielu projektantów sądzi, że najlepszą techniką ożywienia wnętrz to inwestycja w dodatki. Jest w tym sporo racji, bo to właśnie dodatki tworzą wyjątkową aurę, nie meble, nie barwa ścian, a te najdrobniejsze fragmenty, jak poduszki, czy świeczniki.
kuchnia

Istnieją duże możliwości modyfikacji mebli na zamówienie

Kuchnia to bodajże najważniejsze pomieszczenie w każdym domu. Każdy z domowników spędza w nim bardzo dużo czasu w przeciągu dnia. Warto więc zatroszczyć się o to, żeby było to pomieszczenie zarówno wygodne jak i funkcjonalne. W tej sytuacji najlepszym wyjściem będą meble na wymiar. Dostosowanie do własnej kuchni kompletu gotowych sprzętów może przysporzyć sporo trudności, w szczególności, gdy pragniemy w miarę dokładnie zabudować obszar o nietypowym układzie. Meble te mają z góry określone rozmiary i idealne wpasowanie w naszą kuchnię jest niezwykle trudne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.