Wszystko o apartamentach
komoda
Napisał: Bruno Piombini
Na podstawie danych z: Bruno Piombini

Umywalnia na poddaszu. Projekty łazienek, praktyczne rady

Umywalnia na poddaszu musi być praktyczna. Niestety zdarza się, że gotowe projekty umywalni nie spełniają oczekiwań. Naprowadzamy co zrobić, ażeby niepowtarzalny klimat, który ma każda umywalnia na poddaszu, nie był jej wyłącznym plusem. Zobacz, jakim sposobem zaaranżować przestrzeń poddasza, żeby zaaranżować modną oraz funkcjonalną toaletę.
aranżacja wnętrz

Jeśli ciekawi nas aranżacja wnętrz Warszawa jest miastem pełnym fachowców

Aktualnie ludzie dokładają sporo uwagi do dekoracji swojego mieszkania. Lubimy otaczać się pięknymi rzeczami, a zmieniające się trendy mogą być napędem do przemian w wystroju naszego wnętrza. To, jakim sposobem jest zaaranżowane wpływa na nasze samopoczucie i atmosferę panująca w mieszkaniu. Nie da się ukryć, że wykonanie interesującej dekoracji jest szalenie fascynującym zadaniem, które potrafi rozwinąć naszą pomysłowość.
oświetlenie w salonie
Na podstawie danych z: pixabay.com

Oświetlenie do salonu musi mieć odpowiednią moc

Czy odnajdziemy dla siebie właściwe oświetlenie?
Jeżeli nawiedzimy sklepy z lampami, to błyskawicznie się przekonamy, że mamy szansę znaleźć tam dużo ciekawych ofert, bez względu na to, w jakiej aranżacji utrzymany jest wystrój naszych pomieszczeń. Lampy wielkie i niewielkie, do każdego pomieszczenia, barwne i kryształowe, bez trudów znajdziemy wszystko, a jeszcze mamy szansę okazać się przekonani, że nie będziemy płacić za to wcale tak dużo.
ekskluzywny żerandol
Napisał: HarshLight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wykorzystanie oświetlenia w pokoju dziennym

Nie ma w mieszkaniu drugiego pomieszczenia, które wymagałoby tak rozmaitego oświetlenia, jak pokój dzienny. Stosujemy tutaj wszystkie rodzaje lamp: lampy stołowe, plafony jak też ekskluzywne żyrandole. Światło powinno być tak opracowane, żeby niezależnie można było używać rozmaitych źródeł światła. Jedne wyłączać, drugie włączać. Salonowe oświetlenie powinno pełnić trzy funkcje: po pierwsze - doskonale oświetlać, czyli rozjaśniać całe wnętrze i dokładnie doświetlać poszczególne strefy.
remont
Napisał: Warren Long
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie wykończenia wnętrz Wrocław może nam zaproponować? - zobacz najlepsze opinie

Każdy pragnie posiadać pięknie wykończone wnętrze

Nie ma wątpliwości, że wszyscy pragniemy mieszkać w pięknie zaaranżowanych wnętrzach, przez to tak wielką wagę przykładamy do tego, jakie tworzywa kupujemy oraz czy wszystko idealnie będzie się dopełniać.
żarówka
Na podstawie danych z: pixabay.com

Wpływ światła na nastrój w domu. Jakie oświetlenie wybrać do konkretnych miejsc?

Światło w mieszkaniu to nie jedynie coś koniecznego, ale i część wystroju. Nie wszyscy zapewne są tego świadomi i dosyć luźno podchodzą do tej kwestii. Nie myśląc o tym, doprowadzamy tym samym do sytuacji, w jakiej mieszkanie staje się jakby trochę bez wyrazu. Co można zrobić by taką sytuacje zmienić? Jak zrobić właściwy nastrój w naszym lokum?
szafka
Napisał: Cattelan Italia
Na podstawie danych z: Le Pukka concept store

Nowoczesny dom – elementy ze szkła dodadzą mu uroku. Sprawdź, czy ten rodzaj aranżacji jest dla ciebie

Nowoczesne wnętrza można uzyskać na przynajmniej kilka sposobów. Jednym z nich jest zastosowanie konkretnych materiałów, typowych dla tego rodzaju wnętrz. Najczęściej jest to stal, kamień, czy szkło. To ostatnie jest zresztą modne już od dawna.
Szklane elementy w domu nadają wnętrzom wysublimowanego charakteru. Jednakże podstawową zaletą – zwłaszcza jeśli chodzi o takie elementy jak szklane drzwi czy schody, jest zwiększenie przestronności pomieszczeń. Transparentne tworzywo jakim jest szkło doskonale komponuje się z każdym innym tworzywem. Stąd też, bez względu na to czy to będą szafki rtv, schody, czy szafy przesuwne ze szklanym frontem – w każdym z tych przypadków uzyskujemy doskonałe połączenie.

Parasole powinny być ustawione we właściwym miejscu

Co ma się pojawić przy urządzaniu naszych wnętrz?
Kiedy bierzemy się za urządzanie naszych wnętrz, to dokładnie powinniśmy się namyślić nad każdym szczegółem. Tylko wtenczas mamy szansę posiadać pewność, że całość będzie się wspaniale prezentowała, a co się z tym łączy, będziemy wiedzieli, że wszystko będzie znajdowało się na swoim miejscu. Możliwości do wyboru posiadamy dużo, starczy się tylko namyślić co okaże się być odpowiednie
.
salon

W jaki sposób odświeżyć wnętrze małym kosztem?

Wszyscy, którzy kiedykolwiek odnawiali mieszkanie bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, że jest to naprawdę kapitałochłonne przedsięwzięcie. Za każdym razem koszty przekraczają założony na początku budżet, bo części wydatków się nie spodziewamy, a na nieszczęście są niezbędne. Głównie z tego względu warto się zastanowić nad sposobami, jakie pozwalają odnowić wnętrze przy dość niskim nakładzie kosztów. O jakich sposobach mowa?
obraz do kuchni
Napisał: Pay it Forward Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Domowe dodatki za małe pieniądze - zobacz tutaj

Z racji tego, iż prace remontowe to niemałe i kapitałochłonne przedsięwzięcie, usiłujemy przeważnie odszukać sposoby na odnowienie wnętrza za małe pieniądze. Mogłoby się wydawać, iż jest to niesłychanie ciężkie zadanie, ale realia pokazują, iż jest inaczej. Jeśli nie mamy jeszcze co do tego przekonania,
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.