Wszystko o apartamentach
komoda
Napisał: Bruno Piombini
Na podstawie danych z: Bruno Piombini

Umywalnia na poddaszu. Projekty łazienek, praktyczne rady

Łazienka na poddaszu musi być wygodna. Niestety zdarza się, iż gotowe projekty umywalni nie spełniają oczekiwań. Podpowiadamy co uczynić, by niepowtarzalny klimat, który ma każda umywalnia na poddaszu, nie był jej jedynym atutem. Zobacz, jakim sposobem urządzić przestrzeń mansardy, aby urządzić atrakcyjną a także funkcjonalną łazienkę.
aranżacja wnętrz

Jeśli ciekawi nas aranżacja wnętrz Warszawa jest miastem pełnym fachowców

Współcześnie ludzie dokładają sporo uwagi do dekoracji swojego domu. Lubimy otaczać się ładnymi rzeczami, a zmieniające się style potrafią być napędem do przemian w wystroju naszego wnętrza. To, w jaki sposób jest zaaranżowane wpływa na nasze samopoczucie i aurę panująca w domu. Nie można ukryć, że stworzenie ciekawej aranżacji jest niezwykle interesującym zadaniem, jakie potrafi rozwinąć naszą kreatywność.
oświetlenie w salonie
Na podstawie danych z: pixabay.com

Oświetlenie do salonu musi mieć odpowiednią moc

Czy odnajdziemy dla siebie właściwe oświetlenie?
Jeżeli nawiedzimy sklepy z lampami, to błyskawicznie się przekonamy, że mamy szansę znaleźć tam dużo ciekawych ofert, bez względu na to, w jakiej aranżacji utrzymany jest wystrój naszych pomieszczeń. Lampy wielkie i niewielkie, do każdego pomieszczenia, barwne i kryształowe, bez trudów znajdziemy wszystko, a jeszcze mamy szansę okazać się przekonani, że nie będziemy płacić za to wcale tak dużo.
ekskluzywny żerandol
Napisał: HarshLight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wykorzystanie oświetlenia w pokoju dziennym

Nie ma w mieszkaniu drugiego pomieszczenia, które wymagałoby tak rozmaitego oświetlenia, jak pokój dzienny. Stosujemy tutaj wszystkie rodzaje lamp: lampy stołowe, plafony jak też ekskluzywne żyrandole. Światło powinno być tak opracowane, żeby niezależnie można było używać rozmaitych źródeł światła. Jedne wyłączać, drugie włączać. Salonowe oświetlenie powinno pełnić trzy funkcje: po pierwsze - doskonale oświetlać, czyli rozjaśniać całe wnętrze i dokładnie doświetlać poszczególne strefy.
remont
Napisał: Warren Long
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie wykończenia wnętrz Wrocław może nam zaproponować? - zobacz najlepsze opinie

Każdy pragnie posiadać pięknie wykończone wnętrze

Nie ma wątpliwości, że wszyscy pragniemy mieszkać w pięknie zaaranżowanych wnętrzach, przez to tak wielką wagę przykładamy do tego, jakie tworzywa kupujemy oraz czy wszystko idealnie będzie się dopełniać.
żarówka
Na podstawie danych z: pixabay.com

Wpływ światła na nastrój w domu. Jakie oświetlenie wybrać do konkretnych miejsc?

Światło w mieszkaniu to nie jedynie coś koniecznego, ale również część wystroju. Nie wszyscy zapewne są tego świadomi i dość luźno podchodzą do tego tematu. Nie myśląc o tym, doprowadzamy w ten sposób do sytuacji, w jakiej mieszkanie staje się jakby trochę bez wyrazu. Co możemy zrobić żeby tą sytuacje zmienić? W jaki sposób zrobić odpowiedni nastrój w naszym lokum?
szafka
Napisał: Cattelan Italia
Na podstawie danych z: Le Pukka concept store

Nowoczesny dom – elementy ze szkła dodadzą mu uroku. Sprawdź, czy ten rodzaj aranżacji jest dla ciebie

Nowoczesne wnętrza można uzyskać na przynajmniej kilka sposobów. Jednym z nich jest zastosowanie poszczególnych materiałów, charakterystycznych dla tego rodzaju wnętrz. Z reguły jest to stal, kamień, czy szkło. To ostatnie jest zresztą modne już od dawna.
Szklane elementy w pomieszczeniach nadają wnętrzom specyficznego charakteru. Jednakże najważniejszą zaletą – zwłaszcza w przypadku takich elementów jak szklane drzwi bądź schody, jest zwiększenie przestronności pomieszczeń. Transparentne tworzywo jakim jest szkło idealnie komponuje się z każdym innym tworzywem. Stąd też, niezależnie czy to będą szafki rtv, schody, czy szafy przesuwne z oszklonym frontem – w każdym z tych przypadków uzyskujemy idealne połączenie.

Parasole powinny być ustawione we właściwym miejscu

Co ma się pojawić przy urządzaniu naszych pomieszczeń?
Jeśli bierzemy się za aranżację naszych pomieszczeń, to uważnie musimy się zastanowić nad każdym szczegółem. Tylko wtedy mamy szansę mieć pewność, że całość będzie się świetnie prezentowała, a co się z tym wiąże, będziemy rozumieli, że wszystko będzie pojawiało się na odpowiednim miejscu. Ewentualności do wyboru mamy dużo, starczy się tylko namyślić co okaże się być odpowiednie
.
salon

W jaki sposób odświeżyć wnętrze małym kosztem?

Wszyscy, którzy kiedykolwiek odnawiali mieszkanie bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, że jest to naprawdę kapitałochłonne przedsięwzięcie. Za każdym razem koszty przekraczają założony na początku budżet, bo części wydatków się nie spodziewamy, a na nieszczęście są niezbędne. Głównie z tego względu warto się zastanowić nad sposobami, jakie pozwalają odnowić wnętrze przy dość niskim nakładzie kosztów. O jakich sposobach mowa?
obraz do kuchni
Napisał: Pay it Forward Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Domowe dodatki za małe pieniądze - zobacz tutaj

Z racji tego, iż prace remontowe to niemałe i kapitałochłonne przedsięwzięcie, usiłujemy przeważnie odszukać sposoby na odnowienie wnętrza za małe pieniądze. Mogłoby się wydawać, iż jest to niesłychanie ciężkie zadanie, ale realia pokazują, iż jest inaczej. Jeśli nie mamy jeszcze co do tego przekonania,
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.