Wszystko o apartamentach
szkło
Napisał: Guilhem Vellut
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządzasz dom? Sprawdź nasze rekomendacje

Pragnącym nieco zmienić swój dom - mowa o domu jednorodzinnym, trzeba napisać jedno: może pięknym dodatkiem jest choćby szkło? Jeżeli nie chcemy, aby akurat nasz dom był trochę zbyt staromodny, czyli znudziły nas choćby tradycyjne drzwi, z pewnością powinniśmy na poważnie porozglądać się za drzwiami ze szkła.
Sauna
Napisał: Wanda
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Czy własna sauna to wskazany pomysł?

Dom musi być całkowicie bezpieczną przystanią, dzięki to której wreszcie będziemy mogli świetnie wypocząć. Kariera zawodowa, jazda autem, sprawy rodzinne - to wszystko sprawia, że człowiek jest w dzisiejszych czasach przemęczony fizycznie, ale także psychicznie. Nie powinno zatem dziwić, iż w ostatnich latach psychiatrzy nie przyjmują w swoich gabinetach tylko ludzi chorych psychicznie, ale również zwykłe osoby, które po prostu nie są w stanie poradzić sobie z życiem. Świat rozwija się tak szybko, że ciężko zachować zdrową równowagę. W końcu ludzie są tylko ludźmi, nie należy od nich zbyt dużo...
lampy
Napisał: Ryan Ruppe
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie kupić najmodniejsze lampy

Wybór właściwego oświetlenia do domu to trzy czwarte sukcesu przy projektowaniu wnętrz. Idealnie jest, już w w chwili rozpoczęcia budowy domu pomyśleć, która część pomieszczenia, mebel lub obraz jest wart zaakcentowania. Choć trudno to określić w czasie podczas gdy nasz gniazdko jest dopiero na początku drogi swego istnienia, musimy ofiarować temu tematowi odrobinę czasu.
świetlówka led
Napisał: Brandt Kurowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Instalacje świetlne z wykorzystaniem nowszych układów led

W dzisiejszych czasach posiadamy okazję korzystania z jak najlepszych rozwiązań, dzięki którym jakość funkcjonowania jest zdecydowanie wyższa.
taras
Napisał: Plastivan
Na podstawie danych z: Plastivan

Urządzam taras – jakie meble kupić?

We współczesnych czasach kiedy zabieramy się za urządzenie sobie tarasu lub balkonu, mamy dostęp do setek inspiracji publikowanych w Internecie. Trendy z roku na rok ulegają zmianie, projektanci tworzą coraz nowsze wzory mebli czy tekstyliów. W związku z tym faktem, częstokroć tego typu przedsięwzięcie skutkuje długimi godzinami spędzonymi na robieniu rozeznania w dostępnych opcjach. Wybór mebli, nakryć, oświetlenia czy dodatków jest ogromny i może wywoływać zawrót głowy.
Meble ze skóry
Napisał: Filter Forge
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki zestaw wypoczynkowy warto zakupić w dniu dzisiejszym do salonu?

Każdy z nas uwielbia odpoczywać w domowym salonie. Jest to bowiem miejsce, w którym zanurzamy się na długi czas po wypełnieniu wszystkich obowiązków. Czynimy wobec tego wszelakie wysiłki, aby mógł być on do granic możliwości funkcjonalnie, ale i równocześnie wygodnie urządzony. Na początku wypada uświadomić sobie, że nie jest to banalne zadanie, dlatego że liczba składników, która musi zostać przez nas wybrana do salonu jest spora, co może sprawiać nam wiele problemów.
glamour
Napisał: KLOSE

Nowoczesne jak i stylowe wyposażenie przestrzeni kuchennej

Czas lata to moment, gdy spora część konsumentów przeprowadza mniejsze i większe remonty. Wśród powierzchni, które są zdolne spowodować większe kłopoty znajduje się kuchnia.


Nowoczesne jak i stylowe wyposażenie przestrzeni kuchennej

Wykończenie powierzchni kuchni jest o wiele bardziej problematyczne niż pozostałych przestrzeni.
A może by tak czerwona ściana
Napisał: PARA Paints
Na podstawie danych z: PARA Paints

Zamiana mieszkania na bardziej komfortowe. Jak to osiągnąć? Co można w tym celu zrobić?

Każdy chce, żeby własny dom wyglądał wyjątkowo, ażeby był jedyny w swoim rodzaju. Czy można to osiągnąć? Ależ oczywiście, czasami potrzeba rzeczywiście niewiele, by poczuć, że oto miejsce, jakie najbardziej znamy, jeszcze bardziej zyskuje na swojej wartości.
umywalka marmorin
Napisał: Reinhold Polska

O jakich kwestiach pamiętać urządzając łazienkę? Jakie kwestie są tutaj kluczowe?

Urządzenie łazienki nie jest sprawą prostą, zwłaszcza jak nie interesujemy nad dany temat. Najlepiej w tym celu zasięgnąć porady fachowca – jest to właściwie inwestycja na bardzo długo, nikt nie wymienia wyposażenia łazienki co rok.
obraz do kuchni
Napisał: Pay it Forward Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Domowe dodatki za małe pieniądze - zobacz tutaj

Z racji tego, że remont to niemałe i kapitałochłonne przedsięwzięcie, usiłujemy na ogół znaleźć sposoby na odnowienie mieszkania za małe pieniądze. Mogłoby się wydawać, że jest to niesłychanie trudne zadanie, aczkolwiek realia pokazują, że jest inaczej. Jeśli nie mamy jeszcze co do tego przekonania,
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.