Wszystko o apartamentach
lampy
Napisał: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Oświetlenie w pokoju dziecka

Pokoje naszych pociech to pomieszczenie bardzo szczególne - ich oaza, w której jeśli tylko czują potrzebę, mogą ukryć się przed całym światem, porozmyślać i czuć się naprawdę bezpiecznie. Istotne jest, aby była to przestrzeń przyjazna i estetyczna - taka, do której dzieci będą z uśmiechem na twarzy wracały. Przy projektowaniu pokoju dziecięcego szczególnie ważną kwestią jest to, aby mebelki dla dzieci były odpowiednio komfortowe. To znaczy, że muszą być one uważnie dopasowane do ich potrzeb potrzeb oraz upodobań.
biokominek
Napisał: MULTI
Na podstawie danych z: MULTI

Biokominki - rozwiązanie problemu sadzy i szkodliwego dymu

biokominek
Napisał: MULTI
Na podstawie danych z: MULTI
Nieprzerwanie coraz bardziej wyraźne zainteresowanie ekologią oraz dbaniem o przyrodę, skutkuje poszukiwaniem prekursorskich i alternatywnych rozwiązań technicznych przyjaznych środowisku. Jednym z nich są biokominki, które już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem w Polsce.
jadalnia
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame

Sprawmy, aby posiadany przez nas dom nareszcie odmienił swoje oblicze!

Domy w Polsce są w zasadzie zadbane, bo ludzie w Polsce potrafią odpowiednio zadbać o własne domostwo. No i bardzo dobrze. Jednak niestety nie można w jednoznaczny sposób powiedzieć, że zawsze będziemy mieli okazję cieszyć się naprawdę ładnym domem. Bo wiadomo - nie rozchodzi się akurat w tym momencie o naszą bierność. Generalnie jest tak, iż budżet statystycznego Polaka nie jest duży. To sprawia, że bardzo często, iż nawet jeżeli chcemy zmienić oblicze zamieszkiwanego przez siebie domostwa, nie bardzo orientujemy się w jaki sposób podchodzić do tego. Cóż, takie są realia Polski.
salon
Napisał: Tikkurila
Na podstawie danych z: Tikkurila

Dlaczego obecnie dużą popularnością cieszą się fototapety?

Urządzając nowoczesne wnętrze należy konsekwentnie dobierać wszystkie elementy. Wszystko winno być dobrze zgrane ze sobą pod kątem formy jak również kolorystyki.
Sofa odporna na plamy
Napisał: HF Helvetia Furniture
Na podstawie danych z: HF Helvetia Furniture

Skórzane meble są nie tylko ładne ale także wielce relaksujące

Nasze mieszkanie powinno być pod naprawdę każdym względem wygodne. Kiedy kończymy wreszcie edukację albo zmianę w pracy, nie marzymy o nierealnym - chcemy po prostu wypocząć, zrelaksować się. W jaki sposób? Statystyczny Polak lubi uwalić się na kanapie albo tapczanie.
Klimatyzacja
Napisał: Pete
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Klimatyzacja, która będzie oszczędnym rozwiązaniem

Klimatyzatory w przeszłości były oceniane jako wyraz luksusu, dziś jednak znajdziemy je prawie w każdym budynku komercyjnym. Coraz częściej profesjonalna klimatyzacja trafia też do budynków jednorodzinnych. Rozkwit nowoczesnych technologii powoduje, iż używanie klimatyzacji staje się coraz bardziej oszczędnym rozwiązaniem.
Zasłony sznurkowe
Napisał: e-lotari.pl
Na podstawie danych z: E-lotari.pl

W obecnych czasach wszyscy chcemy, żeby nasze domy wyglądały wyjątkowo, dlatego tak ważna jest aranżacja wnętrz

Jeżeli chcemy żyć w otoczeniu wspaniałych mebli i ścian warto zatroszczyć się o aranżację wnętrz. Jest to niezwykle ponieważ, aby czuć się komfortowo we własnym domu powinniśmy zadbać o jego prezencję.
fototapeta
Na podstawie danych z: art.widi.pl

A gdyby tak po prostu stylowa fototapeta?

Pragnącym nareszcie zmienić - niemal nie do poznania, swoje mieszkanie, należy zwłaszcza polecić to, aby nareszcie zakupili fototapetę! Czyli niech pierwszą czynnością wykonaną po zaznajomieniu się z tym artykułem jest najzwyczajniej kupno fototapety. Można powiedzieć, iż wyłącznie elegancka fototapetka jest w stanie uspokoić nasze pragnienia związane z odmianą wyglądu własnego domu. Zatem nie sądźmy nieprawdziwie, że fototapeta to przeżytek.
Zdrowy sen
Napisał: Janpol
Na podstawie danych z: Janpol

Dzieci uwielbiają materace kieszonkowe

Powszechnie wybieranym przez rodziców rodzajem materaca jest materac kieszonkowy. Jest to najpopularniejszy sposób na zdrowy i rozluźniający sen każdego dziecka. Materace kieszonkowe są kontynuacją technologii materaca sprężynowego. Sprężyny rozmieszczone są w specjalnych kieszeniach wyprodukowanych z tkaniny. Dzięki temu materac jest bardziej elastyczny i z łatwością przystosowuje się do kształtu ciała odpoczywającego.
kuchnia

Istnieją duże możliwości modyfikacji mebli na zamówienie

Kuchnia to bodaj najważniejsze miejsce w każdym domu. Każdy z mieszkańców spędza w nim bardzo wiele czasu w ciągu dnia. Należałoby więc zatroszczyć się o to, aby było to miejsce zarówno wygodne jak i funkcjonalne. W tej sytuacji najbardziej odpowiednim wyjściem będą meble na wymiar. Dopasowanie do własnej kuchni kompletu gotowych mebli może nastręczać dużo problemów, szczególnie, gdy potrzebujemy w miarę dokładnie zabudować obszar o nietypowym układzie. Meble te posiadają z góry ustalone rozmiary i perfekcyjne wpasowanie w naszą kuchnię jest niezwykle skomplikowane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.