Wszystko o apartamentach
kominki
Napisał: Christmas w/a K

W jaki sposób pomysłowo zaaranżować mieszkanie?

Każdy dom powinien posiadać swój styl. Niestety nie wszyscy właściciele mają smykałkę do urządzania pomieszczeń, z tego też powodu często zatrudniają fachowca, aby ich w tym wyręczył.
fototapeta
Napisał: Sharon & Nikki McCutcheon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety w aranżacji wnętrz - skąd zapożyczać inspiracje i na jakie propozycje kierować uwagę?

Wystrój wnętrz jest bez dwóch zdań jednym z ciekawszych zagadnień, któremu poświęcają się tak samo specjaliści, jak i normalni ludzie. Dla każdego jest przecież ważkie, aby jego mieszkanie ślicznie się prezentowało i było ciekawie zaaranżowane.
pościel hotelowa
Napisał: Amy Aletheia Cahill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pościel do hotelu - praktyczne wskazówki

Pościel hotelowa zarówno w kolorze białym jak i kolorowa musi być wykonana z doskonałego gatunku materiału, aby i znosiła częste pranie. Pościel hotelowa nie jest taką samą pościelą, jaką wykorzystujemy w warunkach domowych. Pościel dedykowana do obiektów hotelowych ma pewne charakterystyczne cechy, do których należy podwyższona trwałość. Ponieważ jest zdecydowanie częściej prana aniżeli ta wykorzystywana w mieszkaniach, szyje się ją ze specjalnych materiałów, które gwarantują długi okres użytkowania.
ława
Napisał: MUUNTO

Kochamy innowacyjne rozwiązania - tego nie sposób ukryć

Jeżeli tylko posiadamy takie możliwości finansowe, otaczamy się najnowocześniejszymi urządzeniami z ochotą i to nie jedynie ze względu ich wizualną prezencję.


Kochamy innowacyjne rozwiązania - tego nie sposób ukryć

Nie ma się czemu dziwić. Wszystkie innowacyjne urządzenia w bardzo dużym stopniu ułatwiają nam życie.
kolorowa lampka
Napisał: Isengardt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampy w twoim mieszkaniu - cenne rady

Lampy biurowe mają zapewniać silne światło. Dociekania naukowe udowodniły, że mocne stężenie blasku ma właściwości mobilizujące ludzki umysł do wydajniejszej pracy. Mając to na uwadze, powinieneś zainstalować w pomieszczeniu pracy sufitowe światło o znacznej sile. Podobnym rozwiązaniem (dla biur domowych) jest lampka podręczna, w której zainstalujesz mocną żarówkę.Takie są fakty, nie istnieje nic gorszego, niż słabe światło w miejscu pracy, które sprawia, że pracujący czują wielką senność.
kosze do segregacji śmieci
Napisał: Florian Kreitmair
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem dobrze segregować śmieci?

W minionych latach byliśmy świadkami rosnącego znaczenia działań ekologicznych w naszym kraju. Troska o otoczenie stała się niejako obowiązkiem każdego obywatela, który musi zostać koniecznie uskuteczniony. Pewne rozwiązania zostały także wyznaczone w drodze ustaw, w następstwie tego ich nieprzestrzeganie może być dla nas nadzwyczaj dotkliwe.
dekoracje do salonu
Napisał: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zdobienia oraz akcesoria do pokoju stołowego - czyli co narobić by pokój był tylko i wyłącznie Twój

Chcesz wyrazić Siebie? Zaaranżuj swój salon oraz pozostałe pokoi! Podamy ci kilka podpowiedzi, jak a także w jakim miejscu znaleźć samego siebie!


Zdobienia oraz akcesoria do pokoju stołowego - czyli co narobić by pokój był tylko i wyłącznie Twój

Jesteś osobą indywidualną, jednak twój pokój stołowy tego nie okazuje? Nic łatwiejszego! jeżeli lubisz spacerować na shopping, wystarczy, iż odwiedzisz sklep z różnymi rzeczami bądź prezentami, a tam odnajdziesz samą siebie! Jeśli jednak bardziej lubisz poszukiwać po necie, tam również znajdziesz odpowiednie dla siebie rzeczy i to również prościej! Jak wiadomo, internet bywa "nieskończonym źródłem mądrości", co tyczy się nie wyłącznie strefy wiedzy, ale i rzeczy.
Łazienka w rozmiarze XS
Napisał: KOŁO
Na podstawie danych z: KOŁO

Dlaczego należałoby kupić dla swoich kochanych smyków ciekawe oraz solidne łóżeczka piętrowe?

Wychowywanie swojego dzieciaka to nie wyłącznie wielkie szczęście, ale także niemała odpowiedzialność. A gdy takie powodzenia mamy np. 2 w tym samym czasie, gdyż np. urodziły nam się dwojaczki? Wtedy naturalnie niemalże wszystkie sprawunki trzeba zrobić dubeltowo.


Dlaczego należałoby kupić dla swoich kochanych smyków ciekawe oraz solidne łóżeczka piętrowe?

Wszelkie ubranka czy zabaweczki także należałoby kupować osobno dla każdego malucha.
stolik

Gdzie poszukiwać ciekawych akcesoriów do domu?

Wyposażenie domu bądź mieszkania nie jest łatwą misją. Konieczne jest bowiem przygotowanie projektu aranżacji, kupienie pasujących mebli, a później odnalezienie akcesoriów, jakie by do niej pasowały. Zadanie to nie jest w ogóle łatwe, bo propozycja sklepów wnętrzarskich jest naprawdę niezwykle bogata i różnorodna. Jak uporać się z problemem i gdzie poszukiwać niezbędnych nam elementów?
aranżacja wnętrz
Napisał: www.fotorolety.com
Na podstawie danych z: www.fotorolety.com

Efektowny wystrój salonów

Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy wiedzą, kiedy jedynym właściwym (i dostępnym) wystrojem pokoju była prosta meblościanka. Byliśmy przyzwyczajeni, że będąc w gościach zastaniemy tam ten sam wystrój, który oglądaliśmy także przecież w naszym mieszkaniu. Sytuacja taka miała miejsce, kiedy żadne trendy nie były w stanie przedostać się do naszego kraju, nie mieliśmy ani szansy ani okazji na zakupienie czegoś nowatorskiego, co mogłoby zastąpić tradycyjny schemat. A dzisiaj?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.