Wszystko o apartamentach
elegancko urządzona jadalnia
Napisał: Fresno Fondo
Na podstawie danych z: Atelier Nocca Design

Bo żeby jeść trzeba mieć do tego właściwe miejsce, czyli w jaki sposób zaaranżować jadalnię!

Wybór mieszkania nie może być przypadkowy. To nasz azyl, w którym będziemy chcieli zrelaksować się, wykorzystać swój czas wolny albo mile spędzić popołudnie w rodzinnym gronie. Jedni uważają, że salon to najważniejsze pomieszczenie lokalu. Nic bardziej mylnego!
dziecko i miś
Napisał: Quinn Dombrowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przykładowe porady i wskazówki w temacie tego, jak prawidłowo umeblować i wyposażyć pokoik dziecięcy.

Pojawienie się małego dziecka w rodzinie, w szczególności pierwszego wywraca do góry nogami całe dotychczasowe życie. Kończy się okres beztroski i swobody, a rozpoczynają obowiązki, i to w pierwszych latach życia od rana do wieczora. No i rzecz jasna nie można też zapomnieć o wydatkach, już przed narodzinami do kupienia będzie mnóstwo mniejszych i większych rzeczy, a wraz z kolejnymi latami ich ilość na pewno nie będzie maleć.
Meble ze skóry
Napisał: Filter Forge
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki zestaw wypoczynkowy warto zakupić w dniu dzisiejszym do salonu?

Każdy z nas lubi trwonić czas we własnym salonie. Jest to bowiem miejsce, w jakim zanurzamy się na długi czas po wykonaniu wszystkich obowiązków. Czynimy wobec tego wszelakie wysiłki, aby mógł być on perfekcyjnie funkcjonalnie, ale i zarazem wygodnie urządzony. Na początku trzeba przyznać, że nie jest to banalne zadanie, dlatego że ilość składników, która musi zostać przez nas wyłowiona do salonu jest spora, co może sprawiać nam wiele kłopotów.
Patelnia grillowa

Niedrogie ceny, najwyższa jakość – sprawdzone akcesoria kuchenne

Chcąc dziś wybrać spośród zwykle szerokiej gamy akcesoriów kuchennych tę optymalną dla siebie opcję, nie trzeba się długo głowić. Rozmaite dodatki kuchenne są na wyciągnięcie ręki zarówno w sklepach na miejscu, jak i w internecie. Głównie to właśnie firmowe patelnie są często łupem. Dostrzega się tendencję do wybierania pełnych zestawów akcesoriów kuchennych, ponieważ jest to wyjątkowo wygodne oraz wyjątkowo opłacalne.
elegancja
Napisał: InsideLab
Na podstawie danych z: InsideLab

Udekoruj własną łazienkę ze smakiem

Każdy, kto nabywa własne lokum, powinien przed przeprowadzką dodatkowo je udekorować. Nie każdemu szybko idzie aranżowanie od podstaw po kolei poszczególnego pokoju.
fotele designerskie
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Opis głównych rodzajów krzeseł oraz foteli, spotykanych w naszych domach.

W naszych domach i mieszkaniach jednym z istotniejszych mebli są różnego rodzaju krzesła oraz fotele. Wiele osób może pamięta nawet swojego dziadka siedzącego wygodnie w fotelu i przeglądającego gazetę. Takie duże, wygodne i czasami bardzo stylowe fotele w dalszym ciągu cały czas są popularne, stanowią one między innymi bardzo praktyczne wyposażenie pokojów gościnnych oraz salonów. Najchętniej wybieranym zestawem w takiej sytuacji będzie duża kanapa albo sofa, czasami w wersji rozkładanej z możliwością przespania się przez gości. Do tego całość uzupełniają dwa duże, wygodne fotele designerskie i kilka małych puf, na jakich można sobie wygodnie przysiąść. Tego typu zestaw spokojnie wystarczy dla kilkuosobowej rodziny, bez niepotrzebnego wykłócania się o to, kto ma na czym siedzieć. A jeśli przyjdą goście, to będzie także odpowiednio dużo wolnego miejsca, szczególnie po dostawieniu kilku krzeseł. Różnych foteli jest całkiem spory wybór, w praktyce w dużym stopniu zakup uzależniony być powinien od tego, ile się będzie miało miejsca.
kosze do segregacji śmieci
Napisał: Florian Kreitmair
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem dobrze segregować śmieci?

W zeszłych latach byliśmy obserwatorami narastającego znaczenia działań ekologicznych w naszym kraju. Troska o środowisko stała się niejako obowiązkiem każdego obywatela, który musi zostać obowiązkowo uskuteczniony. Pewne rozwiązania zostały także wyznaczone w drodze ustaw, dlatego ich nieprzestrzeganie może być dla nas niezmiernie dotkliwe.
meble
Napisał: Fraktion DIE LINKE. im Bundestag
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pokój dzienny musi być gustownie zaaranżowany

Podejmując gości w swoim domu prosimy ich zazwyczaj do pokoju dziennego, który jest przygotowany z myślą właśnie o takich momentach, dlatego meble do pokoju dziennego powinny być tak dobierane, żeby okazały się wygodne, by dobrze się na nich siedziało oraz jednocześnie, by okazały się bardzo trwałe, tak byśmy mogli się radować z ich użytkowania przez kilka lat. Co ważne, to przeważnie są to takie zestawy mebli, które nie biorą zbyt wiele miejsca, dzięki czemu pokój będzie miał wiele pustej powierzchni, a to spowoduje, że będzie się zdawał dużo znaczniejszy niż będzie to miało miejsce w rzeczywistości.
remont w domu
Napisał: vnON
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaką mają rolę ogrodzenia przy naszych domach, opis podstawowych ich rodzajów.

Ogrodzenia spełniają ważną rolę przy domach i obiektach przemysłowych. Przede wszystkim chronią teren w środku przez wejściem nieproszonych gości, dając jednocześnie bezpieczeństwo osób, które tam przebywają. Ale ogrodzenie może także chronić przed hałasem i pyłem, jeśli się przykładowo będzie znajdować blisko ulicy, a niekiedy i przed możliwością zobaczenia, co jest po drugiej stronie. Zapomnieć również nie można o funkcji dekoracyjnej - w pewien sposób stanowi ono wizytówkę posesji i może świadczyć o statusie i guście właściciela. Dlatego też wybór odpowiedniego ogrodzenia nie jest łatwy, szczególnie jeśli się zechce dostosować je do otoczenia oraz budynku. Właściwie zaprojektowane ogrodzenie będzie w pierwszej kolejności spełniało wyżej wymienione funkcje, lecz również będzie ładnie się prezentowało. Ogrodzenie swoim wyglądem powinno nawiązywać do charakteru samego budynku, ale też uwzględnić to, jakie są preferencje w okolicy. Na szczęście wybór różnego rodzaju ogrodzeń będzie tak duży, że każdy bez problemów powinien jakieś znaleźć pod swoje potrzeby.
praca w domu
Napisał: Philips Polska

Gdy musisz urządzić kącik pracy w mieszkaniu

Prowadzisz własną firmę? A może bierzesz zlecenia dla różnych klientów? W obu przypadkach potrzebujesz w domu miejsce do działania – Home office. Perfekcyjnym pomysłem będzie zrobić salon z miejscem do pracy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.