Tekstylia
Kolekcja akcesoriów kuchennych Summer time
Napisał: Duka
Na podstawie danych z: Duka

Summer time w DUKA

Latem okazje do spotkań w domu i poza nim przychodzą bardzo naturalnie. Skwarne popołudnia leniwie płyną pośród kwitnących kwiatów, bzyczenia pszczół i na poduszce z zielonej trawy. Nowa kolekcja DUKA na lato 2013 otwiera sezon pełen soczystych smaków i głaszczących podniebienie aromatów. Sezon dni spędzanych w ciepłym słońcu, które najlepiej smakują w towarzystwie orzeźwiających napojów przygotowanych po domowemu. Sezon na wycieczki piesze i rowerowe, wieńczone piknikiem – poświęconym rozmowom, lekturze, a nawet drzemce pod gołym niebem. Wszystko, co potrzebne, mieści się przecież w plecaku. Lato z DUKA to czas smakowany na wiele rozmaitych sposobów.
zasłony prysznicowe
Napisał: Sealskin

ŻABY POD PRYSZNICEM

Na zasłonach prysznicowych i dywanikach firmy Sealskin można znaleźć tak niecodzienne dekoracje jak zielone żaby, złote rybki, egzotyczne, motyle lub ślady mokrych stóp. Można też obejrzeć zabawny komiks, który rozgrywa się w łazienkowej scenerii.
taras
Napisał: Plastivan
Na podstawie danych z: Plastivan

Urządzam taras – jakie meble kupić?

Obecnie kiedy zabieramy się za urządzenie sobie tarasu lub balkonu, mamy dostęp do setek inspiracji publikowanych w Internecie. Trendy z roku na rok się zmieniają, projektanci wymyślają coraz nowsze wzory mebli czy tekstyliów. Poprzez ten fakt, częstokroć tego rodzaju przedsięwzięcie wiąże się z długimi godzinami poświęconymi na robienie rozeznania w dostępnych opcjach. Wybór mebli, nakryć, oświetlenia czy dodatków jest ogromny i może przyprawić o zawrót głowy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.