Ścianki
lampy wiszące
Napisał: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Jakiego rodzaju sprzęty przydadzą się w minimalistycznym pomieszczeniu?

Współcześnie coraz mocniej popularny w pomieszczeniach, jest minimalizm. Lubimy lekkie i nie obfitujące w sprzęty pokoje. Fundamentalnym element są więc sprzęty, które powinny być najlepiej stonowane, lecz też wielofunkcyjne.


Jakiego rodzaju sprzęty przydadzą się w minimalistycznym pomieszczeniu?

Idąc za słusznością minimalizmu, na rynku, dostrzeżemy obecnie rozmaite kształty sprzętów, które mamy szansę dopasować do naszego fasonu.
ścianki szklane
Napisał: college.library
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szkło fragmentem wystroju firmy! Sprawdź!

Aranżowanie pomieszczeń to działalność mogło by się wydawać niezbyt poważna, żeby nie uznać poboczna. Ktoś mógłby zadać pytanie: w jaki sposób ładne wnętrze ma pomóc w prowadzeniu interesu? Odpowiedź nie jest bezdyskusyjna. Rzeczywiście, same ładne ściany oraz kwiaty we wnętrzu na zdolność produkcyjną pracowników mają mały wpływ.
Płytki Opulent Chic
Napisał: Villeroy & Boch
Na podstawie danych z: Villeroy & Boch

Płytki Opulent Chic z barokową ornamentyką

Bogactwo i przepych, ale bez nadmiernego blichtru. To Opulent Chic – kolekcja płytek Villeroy & Boch z intrygującymi, barokowymi zdobieniami. Ciepłe odcienie kremowego, cappuccino i brązowego wspaniale współgrają ze złotymi ornamentami wprowadzając do współczesnych wnętrz powiew finezji i luksusu z minionych epok.
szkło ornamentowe
Napisał: Saint-Gobain Glass

Szkło ornamentowe - subtelne aranżacje wnętrz

Szkło ornamentowe jest najbardziej dekoracyjnym i użytkowo wszechstronnym typem szkła stosowanego we wnętrzach. Wzór zaklęty w płaszczyźnie szklanej tafli jest niczym zapis emocji jego projektanta, które niewątpliwie udzielają się też przestrzeni, gdzie będzie obecne szkło.
szkło srebrzone
Napisał: Saint-Gobain Glass Polska

Szkło srebrzone ornamentowe i satynowe

Interesującą propozycją w ofercie firmy Saint-Gobain Glass Polska jest szkło srebrzone ornamentowe oraz satynowe. Nałożenie warstwy srebra na tylną ścianę szkła atrakcyjnie podkreśla wzór i – co istotne zwłaszcza przy dużych płaszczyznach – rozświetla szklaną taflę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.