Motywy
szklane ozdoby
Napisał: Personal Creations
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety kwiaty - nie zastanawiaj się dłużej i już teraz zaproś lato do swego domu

Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, deszczowa aura za oknem sprzyjają depresji. Pojawia się pytanie: jak polepszyć sobie nastrój?
Businessman in work
Napisał: Victor1558
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety które urzekają pięknem

Fototapety to dekoracje ścienne, które olśniewają urokiem i szeregiem aplikacji. Są też niezastąpione, jeżeli idzie o pobudzanie wyobraźni i kreacyjnego myślenia najmłodszych.


Fototapety które urzekają pięknem

Dekorowanie dziecinnego pomieszczenia to wielka sztuka, która może okazać się także wielką radością, a finalny rezultat będzie cieszyć oko nie tylko naszego brzdąca.
kolorowe drzwi
Napisał: http://art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Fototapety w aranżacji wnętrz nieszablonowym projektem na wystrój otoczenia

Fototapety to unikalne arcydzieła. Bez wahania można je tak określić patrząc na nadzwyczajne motywy roślinne, jakie są używane w wystrojach wnętrz. Takie elementy jak drzewa lub kwiaty świetnie przedstawiają się w wielu pomieszczaniach. Sprawdzą się w przeróżnych stylach, bowiem są tematycznie bezpieczne i łatwo do nich dopasować meble czy inne dodatki.
kolorowe drzwi
Napisał: http://art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Fototapety w aranżacji wnętrz niestandardowym pomysłem na odmianę otoczenia

Fototapety to przepiękne dzieła sztuki. Bez wahania można je tak nazwać patrząc na niesamowite motywy roślinne, które są używane w aranżacjach wnętrz. Takie elementy jak drzewa czy kwiaty doskonale przedstawiają się w wielu mieszkaniach. Sprawdzą się w przeróżnych stylach, ponieważ są tematycznie bezpieczne i prosto do nich dopasować meble czy inne dodatki.
Fototapeta z kwiatami
Napisał: kevin_art
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety kwiaty będą pasować do każdego pomieszczenia

Fototapety okazują się być prostym pomysłem na zmianę aranżacji
Zazwyczaj chcąc przeprowadzić remont, posiadamy nadzieję, że nie zabierze nam on dużo czasu, a co więcej, że efekt całkowity będzie naprawdę spektakularny.
odnośnik do www
Napisał: Pierre-Selim
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli myślimy nad zmianą wystroju w domowych pomieszczeniach, do wyboru mamy dużo rozwiązań, w takim współczesne tapety o zróżnicowanych motywach i fakturze

Wyposażenie naszego salonu czy kuchni potrafi nam się z czasami znudzić i wówczas szukamy sposobu na odrestaurowanie pomieszczeń. Warto zdawać sobie kwestie, iż jedne metody na odświeżenie wnętrz funkcjonują prędzej, pozostałe wolniej.
Pokój
Napisał: Sam Howzit
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne aranżacje z fototapetą

Spośród wielu przeróżnego typu materiałów do aranżowania mieszkań, coraz to większą wziętością cieszą się nowoczesne fototapety. Tego rodzaju ozdoby były trendy parędziesiąt lat wstecz, zaś współcześnie na nowo powracają do łask, stanowiąc nietypowy pomysł na ścianę tak w pomieszczeniu biurowym, jak też mieszkalnym.
szablony
Napisał: Beckers- Tikkurila Polska

Koła w ruch

Współcześnie obserwujemy przenikanie się różnych stylów w urządzaniu wnętrz. Jeśli chcemy uniknąć zdecydowanych zmian wystroju lub preferujemy jednolity kolor ścian, możemy nadać im wyrazistość dzięki motywom dekoracyjnym.
fotoobraz - przykład
Napisał: Florent LANNOY
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który wystrój mieszkania będzie oryginalny, a jednocześnie niepowtarzalny? Z pewnością ten, jaki wnosi pewną świeżość do mieszkania

Chcesz zachwycająco zaaranżować posiadane wnętrze, jednak nie masz żadnego pomysłu? Nie interesują Cię tym samym wypróbowane, ale niezbyt atrakcyjne pomysły? Jeżeli tak, warto wybrać fotoobrazy. Ta dekoracja optycznie zwiększy każdą przestrzeń, co konieczne będzie zdobić ścianę, meble, wprowadzi do pokoju kolor i grafikę.
sypialnia
Napisał: Cameleo
Na podstawie danych z: Cameleo

Sztuka łączenia

Nowoczesność z tradycją, czerń z bielą, technologia z naturą. Współczesne trendy dekoratorskie opierają się w dużym stopniu na sztuce łączenia. Umiejętnie dobrane materiały oraz technologie mogą stać się źródłem oryginalnego i gustownego wystroju.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.