Motywy
sypialnia
Napisał: Cameleo
Na podstawie danych z: Cameleo

Sztuka łączenia

Nowoczesność z tradycją, czerń z bielą, technologia z naturą. Współczesne trendy dekoratorskie opierają się w dużym stopniu na sztuce łączenia. Umiejętnie dobrane materiały oraz technologie mogą stać się źródłem oryginalnego i gustownego wystroju.
odnośnik do www
Napisał: Pierre-Selim
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli myślimy nad zmianą wystroju w domowych pomieszczeniach, do wyboru mamy dużo rozwiązań, w takim współczesne tapety o zróżnicowanych motywach i fakturze

Wyposażenie naszego salonu lub kuchni potrafi nam się z czasem znudzić i wówczas poszukujemy sposobu na odrestaurowanie pomieszczeń. Należy zdawać sobie sprawę, że jedne metody na odświeżenie pomieszczeń funkcjonują prędzej, inne wolniej.
szklane ozdoby
Napisał: Personal Creations
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety kwiaty - nie zastanawiaj się dłużej i już teraz zaproś lato do swego domu

Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, niskie temperatury, deszczowa aura za oknem sprzyjają przygnębieniu. Rodzi się pytanie: jak poprawić sobie nastrój?
Businessman in work
Napisał: Victor1558
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety które urzekają pięknem

Fototapety to dekoracje ścienne, które fascynują pięknem i szeregiem aplikacji. Są także niezrównane, jeżeli idzie o pobudzanie fantazji i kreatywnego myślenia dzieci.


Fototapety które urzekają pięknem

Upiększanie dziecięcego pokoju to wielka sztuka, jaka może okazać się także ogromną frajdą, a końcowy wynik będzie radować oko nie tylko naszego malucha.
fotoobraz - przykład
Napisał: Florent LANNOY
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który wystrój mieszkania będzie oryginalny, a jednocześnie niepowtarzalny? Z pewnością ten, jaki wnosi pewną świeżość do mieszkania

Chcesz niesamowicie zaaranżować własne wnętrze, jednak nie masz żadnego pomysłu? Nie interesują Cię tym samym wypróbowane, ale niezbyt zachwycające pomysły? Jeżeli tak, warto wybrać fotoobrazy. Ta dekoracja optycznie zwiększy każde pomieszczenie, co konieczne będzie ozdabiać ścianę, meble, wprowadzi do wnętrza kolor i grafikę.
szablony
Napisał: Beckers- Tikkurila Polska

Koła w ruch

Współcześnie obserwujemy przenikanie się różnych stylów w urządzaniu wnętrz. Jeśli chcemy uniknąć zdecydowanych zmian wystroju lub preferujemy jednolity kolor ścian, możemy nadać im wyrazistość dzięki motywom dekoracyjnym.
Pokój
Napisał: Sam Howzit
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne aranżacje z fototapetą

Spośród wielu przeróżnego rodzaju materiałów do aranżowania wnętrz, coraz ogromniejszą popularnością cieszą się nowoczesne fototapety. Tego typu dekoracje były trendy kilkadziesiąt lat wstecz, natomiast dzisiaj na nowo wracają do łask, stanowiąc oryginalny pomysł na ścianę tak we wnętrzu biurowym, jak także mieszkalnym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.