Łazience
mata wejściowa
Napisał: Robin Zebrowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek w łazience

Dobre chwile możesz spędzić w każdym wnętrzu, ale my proponujemy relaks w łazience. Delikatne światło i miły zapach pomogą zapomnieć o frasunkach dzisiejszego dnia jak też nabrać energii na dzień jutrzejszy.
Lampka stojąca
Napisał: teakwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fotorolety dla dzieciaków oraz przeznaczone dla osób pełnoletnich - a więc, rolety w dekorowaniu okienek

Chcesz urozmaicić swoje okienka jakiegoś typu pięknym wzrokiem? Pomyśl o fotoroletach, których różne rodzaje może przyprawić o zawroty główki! A może chcesz upiększyć okienko wewnątrz pokoiku swojego dzieciaka? Fotorolety przeznaczone dla dzieciaków są idealnym wyjściem z sytuacji!


Fotorolety dla dzieciaków oraz przeznaczone dla osób pełnoletnich - a więc, rolety w dekorowaniu okienek

Przeciwko pozorom słowo: fotorolety, ma w posiadaniu wewnątrz sobie sporo rodzajów wspomnianych rolet, w tym: na zamówienie, rodzaje 3D, rolety drukowane, czy przeznaczone do różnych pomieszczeń, takiego typu jak kuchnie, salon, czy też sypialnia, nie napomykając już o łazience, a nawet od czasu do czasu o ścianach jakiegoś korytarza.
tynki

Fototapety - interesujący pomysł na dekorację mieszkania

Każdy z nas, kto inwestuje dorobek swojego życia w kupno nowego mieszkania, pragnie, żeby te wyglądało jak najlepiej. Wówczas, kiedy tylko odbierzemy od niego klucze, zaczynamy proces wzmożonej dekoracji.
Szlafroki do hotelu
Napisał: InSapphoWeTrust
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niezbędne szlafroki

Jakiekolwiek pomieszczenie ma konieczne elementy wyposażenia, a miejsce, jakie ma sprzyjać do wypoczynku powinno gwarantować ręczniki i szlafroki. Takie punkty to hotele, zajazdy, zespoły basenowe, salony masażu, odnowy biologicznej. Kolorowe ręczniki i szlafroki hotelowe są koniecznymi elementami wyposażenia w wielu miejscach. Żeby zdołać zachować swą sytuację na rynku, nie wystarczy oferować własnym użytkownikom zaledwie minimum.
Salon, system regałów 2SEE
Napisał: Black Red White
Na podstawie danych z: Black Red White

Czemu funkcjonalne urządzenie łazienki niejednej osobie sprawia tak dużo problemów.

łazienka jest jednym z trudniejszych do urządzenia pomieszczeń, mimo tego że teoretycznie sklepy oferujące wyposażenie wnętrz są pełne przeróżnych akcesoriów i materiałów wykończeniowych.
Salon w stylu glamour
Napisał: Calvado
Na podstawie danych z: Calvado

Wnętrza w stylu glamour

Przepych jest tu obowiązkowy! Nawiązujące do baroku wnętrza w stylu glamour to przede wszystkim bogactwo dekoracji, faktur i ornamentyki. Odważ się zatem i wprowadź do swojego mieszkania wyszukane i stylowe akcesoria, dzięki którym twoje wnętrze nabierze nowego i niepowtarzalnego, pałacowego klimatu.
projektowanie
Napisał: Chalon Handmade
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak armatura sanitarna mogłaby pomagać w powszednich czynnościach osobom będącym w zaawansowanym wieku oraz posiadającym niepełnosprawność?

Dom, w jakim funkcjonujemy mógłby zostać w największy sposób dopasowany do naszych zapotrzebowań oraz własnej przyjemności. Będące w nim elementy wyposażenia muszą zostać nie tylko wizualnie dostosowane, ale również wygodne i bezpieczne dla użytkownika.


Jak armatura sanitarna mogłaby pomagać w powszednich czynnościach osobom będącym w zaawansowanym wieku oraz posiadającym niepełnosprawność?

Dla przykładu taka armatura sanitarna w praktyce oznacza wszystko, co znajduje się w łazience, a co ma służyć nam do utrzymania czystości.
Zwisy z kolekcji Flores firmy Technolux
Napisał: TECHNOLUX
Na podstawie danych z: TECHNOLUX

Które z elementów wskazane jest zamontować w naszym mieszkaniu?

Własne mieszkanie to dla wielu z nas na pewno miejsce, w którym w wielu przypadkach doznajemy wszelkiego rodzaju komfortu. Jej wykorzystanie w naszym dniu codziennym jest niesłychanie duże, tym samym też po wielokroć zależy nam na tym, aby jakość jej wykończenia bez wątpliwości stała na niezwykle wysokim poziomie.
wykończenie
Napisał: Christian Reimer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prace wykończeniowe robione w przeróżnej wielkości mieszkaniach

W różnej wielkości domach robione będą kompleksowe usługi wykończeniowe. Te usługi wykończeniowe pozwalają na przygotowanie domu do jego użytku przez wszystkie osoby, które są w zanim przebywały. Jednocześnie warto wykonane usługi wykończeniowe mogą spowodować, iż cały budynek będzie posiadał również walory estetyczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.