Łazienka
łazienka
Napisał: cleong
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gustowna umywalnia w naszym mieszkaniu

Łazienka jest miejscem niezwykle znaczącym w naszym domu, zatem powinna spełniać parę zasadniczych zastrzeżeń. Nie są to warunki przeciwne sobie, choć czasami dość kłopotliwe do połączenia. Często dysponujemy łazienką o niezbyt dużym metrażu, a na takiej powierzchni ogromnie trudno jest pojednać ze sobą ergonomię, komfort i stylistykę. Łazienka z jednej strony ma być miejscem w którym się relaksujemy (choćby jedynie przez 10-15 min co wieczór podczas prysznica) a z drugiej strony winna być miejscem praktycznym.
Panele szklane
Napisał: Villa Glass Studio
Na podstawie danych z: Villa Glass Studio

Szklane elementy dekoracji pomieszczeń – o czym warto współcześnie pamiętać zanim zdecyduje się na tego rodzaju rozwiązanie?

Mieszkanie powinno być komfortowe oraz miłe dla oka, w związku z tym nie można się dziwić, że współcześnie coraz więcej osób stara się je urządzić rzeczywiście jak najbardziej atrakcyjnie. Na szczęście, oferta rynku jest bardzo bogata i proponowane są faktycznie ciekawe rozwiązania, dlatego każda osoba może znaleźć coś co przypadnie jej do gustu oraz spełni wymagania.
Meble kuchenne na wymiar
Napisał: Jon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble kuchenne – jak dzisiaj wybrać naprawdę zadowalające wyroby, które zagospodarują całą dostępną powierzchnię?

Kuchnie w polskich mieszkaniach są przeważnie dość małe. Powszechnym rozwiązaniem jest ich łączenie z salonem, tym sposobem otrzymuje się otwartą przestrzeń. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na fakt, że ceny nieruchomości na współczesnym rynku są naprawdę bardzo wysokie i zdecydowana większość Polaków może sobie pozwolić wyłącznie na zakup niewielkiego mieszkania.
Poezja onyksu
Napisał: Rogala
Na podstawie danych z: Rogala

Poezja onyksu

Migotliwe piękno onyksu wykorzystywali rzemieślnicy ze starożytnego Egiptu, egzotycznego Bliskiego Wschodu i upalnej Afryki. To właśnie tam, od tysięcy lat, onyksowe misy, wazony, posadzki i ściany zdobiły pałace i budowle wielkich miast.
Zabieg kosmetyczny
Napisał: www.homejobsbymom.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wykreuj swój własny pokój kąpielowy w swoje łazience.

PŁYTKI DO WNĘTRZA I ZEWNĘTRZNE
Kiedy urządzamy nasze mieszkanie, nasze własne jedyne i niepowtarzalne cztery kąty, to zależy nam na tym, by w każdym pomieszczeniu chcemy pokazać siebie. Mamy nadzieję, że znajdziemy materiały, które będą w wyjątkowy sposób pokazywały, jacy jesteśmy. Chcemy, żeby nasze mieszkanie było nie tylko funkcjonalne, ale też ładne. Niektórzy postanowią urządzić mieszkanie nowocześnie, inni w klimacie etno, ale każdy będzie chciał, by jego mieszkanie zachwycało.
komoda
Napisał: Herry Lawford
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kuchnia i łazienka - dwa najważniejsze pomieszczenia w mieszkaniu - sprawdź na ten temat nieco więcej

Wybór odpowiedniego wyposażenia kuchni oraz łazienki to ostatni krok urządzania tych wnętrz. W ten sposób, za pomocą dobrze dobranej armatury i mebli, możemy nadać wnętrzu funkcjonalności. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które nie tylko gwarantują wygodę, ale również sprawiają, iż wnętrze pięknie się prezentuje.
Nowoczesny wystrój salonu
Napisał: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szczegóły wystroju również są konieczne i tworzą wyjątkowy klimat

Często jest tak, że dbamy o to co mogą zauważyć nasi bliscy, patrzymy by konkretna rzecz była najlepszej jakości oraz aby równocześnie bardzo ładnie się przedstawiała. Nie mniej warto wydawać sobie sprawę z tego, iż są przedmioty, które słabiej się rzucają w oczy, albo których w ogóle nie widać dla postronnych znajomych, a które także są niesamowicie istotne dla prawidłowego funkcjonowania domu oraz które też należy zawsze mieć pod ręką.
komplet
Napisał: Spot Light
Na podstawie danych z: Spot Light

Czy patrzyliśmy już co ma szansę nam zaproponować firma cermag?

łazienka będzie niesamowicie istotnym miejscem w każdym mieszkaniu. To tutaj powinniśmy się zrelaksować w czasie kąpieli, to tu chcemy posiadać wszystko jak najwyższej jakości, tak by uzyskać pewność, że przetrzyma wiele lat.
łazienka
Napisał: Agnieszka Bykowska
Na podstawie danych z: http://bykowskaagnieszka.wordpress.com/

Kerasann ego dopomoże nam fantastycznie zaaranżować łazienkę

Aranżując łazienkę, powinniśmy zadbać aby wszystko co się w niej odnajdzie właściwie się przedstawiało. Chodzi tutaj o to, by przedstawiała ona jednorodny styl, aby było widać, że okazuje się być zaaranżowana w stylu nowoczesnym, lub starodawnym, tak by wszystko okazało się dobrze dobrane.
Nowoczesna łazienka
Napisał: KALDEWEI
Na podstawie danych z: KALDEWEI

Zakupy niedrogich mebli do łazienki a, także sypialni.

Wybór mebli to obecnie w każdym przypadku wyzwanie. Ich zakupy nieraz sprawiają spore problemy niezwykłej ilości osób, które nieraz zastanawiają się czy lepiej postawić na styl danego mebla, a może bardziej na okazyjną cenę?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.