Naklejki
naklejki
Napisał: www.coram.pl

Wiosenna kolekcja kwiatowa do łazienki

Dodatki Flowerlace z nowej kolekcji firmy Sealskin to pomysł na szybką zmianę stylistyki łazienki. Zmianę obok której nie da się przejść obojętnie, ponieważ akcesoria i łazienkowe tekstylia wyróżnia oryginalny wzór kwiatowej koronki.
pokój
Napisał: jheffry swid
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Do dziecięcego pokoju, albo coś na poważnie Mamy sprawdzone porady

Jeżeli my też zafascynowaliśmy się naklejkami, które jako dekoracje mogą się pojawić na naszej ścianie, to na pewno powinniśmy zaznaczyć, iż ich ilość jest naprawdę wielki. Mamy szanse wybrać dziecięce, mamy szanse kupić krajobrazy, barwne, czarno-białe, ale również możemy kupić cytaty, które będą poważne oraz które równocześnie będą pokazywały jakie posiadamy podejście do życia oraz jakie wartości wyznajemy na co dzień. To na co się zdecydujemy zależy jedynie od nas.
naklejki na ścianę
Napisał: www.homehome.pl

Naklejki na ścianę i nie tylko

Dekoracja ściany sięga zamierzchłych czasów, kiedy to nasi praprzodkowie wykorzystywali powierzchnię ściany do umieszczania malowideł, znaków. Malowidła i piktogramy stały się częścią kultury. Już wówczas człowiek chciał wyróżnić się, zapisać i w sposób świadomy wykorzystać tę powierzchnię.
Ściana do tej pory jest podstawowym elementem architektury.Obecnie mamy szereg możliwości dekoracji ściany. Dostępnych jest wiele technik i osiągnięć architektury.
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Fotolaminaty na meble i drzwi

Czy wiesz, że wystarczy 20 minut, aby całkowicie odmienić wygląd wnętrza? Jeśli fronty mebli już dawno straciły swój urok, można wykorzystać ich powierzchnię do wykreowania nowej aranżacji.
Naklejki na lodówkę
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: art.widi.pl

Naklejki na lodówki

Bardzo często podczas remontu kuchni stajemy przed dylematem zakupu nowego sprzętu AGD. Jednak nie zawsze dysponujemy odpowiednią ilością środków, które pozwolą nam na wymianę całego niezbędnego sprzętu. Tymczasem naszą ciągle działającą, starą lodówkę możemy odmienić za pomocą kolorowej fototapety.
duże okna
Napisał: Public domain: Use these pix for any purpose
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każde z mieszkań można przemienić

Zazwyczaj obywatelom zdaje się, że potrzeba dużych pieniędzy jeżeli chce się odmienić własne wnętrza i powodować, żeby prezentowało się ono całkowicie inaczej niż do tej pory. Prawda mimo wszystko jest taka, że niejednokrotnie starczy dobry pomysł oraz już niewielkim wkładem sił i pieniędzy mamy okazję przemienić wystrój naszego mieszkania i spowodować, że stanie się ono dużo bardziej miłe.
Żaby
Napisał: rhinoji
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Naklejki na ścianę jako doskonała dekoracja nowego domu

Jeżeli urządzasz swój dom albo chcesz zmienić aranżację wnętrza, z pewnością zastanawiasz się nad właściwymi dekoracjami, ponieważ to one w dużym stopniu wpływają na charakter pomieszczeń. Znakomitym pomysłem są naklejki naścienne. Dlaczego?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.