Naklejki
naklejki na ścianę
Napisał: www.homehome.pl

Naklejki na ścianę i nie tylko

Dekoracja ściany sięga zamierzchłych czasów, kiedy to nasi praprzodkowie wykorzystywali powierzchnię ściany do umieszczania malowideł, znaków. Malowidła i piktogramy stały się częścią kultury. Już wówczas człowiek chciał wyróżnić się, zapisać i w sposób świadomy wykorzystać tę powierzchnię.
Ściana do tej pory jest podstawowym elementem architektury.Obecnie mamy szereg możliwości dekoracji ściany. Dostępnych jest wiele technik i osiągnięć architektury.
naklejki
Napisał: www.coram.pl

Wiosenna kolekcja kwiatowa do łazienki

Dodatki Flowerlace z nowej kolekcji firmy Sealskin to pomysł na szybką zmianę stylistyki łazienki. Zmianę obok której nie da się przejść obojętnie, ponieważ akcesoria i łazienkowe tekstylia wyróżnia oryginalny wzór kwiatowej koronki.
Żaby
Napisał: rhinoji
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Naklejki na ścianę jako doskonała dekoracja nowego domu

Jeżeli urządzasz swój dom bądź planujesz zmienić aranżację wnętrza, z pewnością myślisz nad idealnymi dekoracjami, gdyż to one w ogromny stopniu wpływają na charakter pomieszczeń. Doskonałym pomysłem są naklejki na ścianę. Dlaczego?
Naklejki na lodówkę
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: art.widi.pl

Naklejki na lodówki

Bardzo często podczas remontu kuchni stajemy przed dylematem zakupu nowego sprzętu AGD. Jednak nie zawsze dysponujemy odpowiednią ilością środków, które pozwolą nam na wymianę całego niezbędnego sprzętu. Tymczasem naszą ciągle działającą, starą lodówkę możemy odmienić za pomocą kolorowej fototapety.
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Fotolaminaty na meble i drzwi

Czy wiesz, że wystarczy 20 minut, aby całkowicie odmienić wygląd wnętrza? Jeśli fronty mebli już dawno straciły swój urok, można wykorzystać ich powierzchnię do wykreowania nowej aranżacji.
pokój
Napisał: jheffry swid
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Do dziecięcego pokoju, albo coś na poważnie Mamy sprawdzone porady

Kiedy my również zachwyciliśmy się naklejkami, które jako dekoracje mogą się pojawić na naszej ścianie, to na pewno powinniśmy wiedzieć, że ich wybór jest naprawdę wielki. Mamy szanse nabyć dziecięce, mamy szanse wybrać krajobrazy, kolorowe, czarno-białe, lecz również możemy kupić cytaty, które będą poważne oraz które równocześnie będą pokazywały jakie mamy podejście do życia i jakie wartości stosujemy na co dzień. To na co się decydujemy zależy tylko od nas.
duże okna
Napisał: Public domain: Use these pix for any purpose
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każde z mieszkań można przemienić

Przeważnie ludziom zdaje się, iż potrzebujemy dużych oszczędności kiedy chce się odmienić własne wnętrza oraz spowodować, żeby przedstawiało się ono całkowicie inaczej niż do tej pory. Prawda jednak jest taka, iż niejednokrotnie starczy dobry pomysł i już niedużym nakładem sił oraz pieniędzy mamy możliwość odmienić wystrój naszego mieszkania oraz spowodować, iż stanie się ono dużo bardziej przytulne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.