Motyw
fototapety taj mahal
Napisał: POL-SKONE
Na podstawie danych z: POL-SKONE

Aranżowanie pomieszczeń - czyli, jakiego typu fototapetę wybrać, aby upiększyć jakieś wnętrze

Aranżowanie wnętrz nie jest prostą robotą. Często jest tak, że nie posiadamy idei co dać na ścianę - tapetę? Czy może wymalować, uprzednio nakładając gładź? W naszym felietonie polecimy Państwu dodatkowo innego rodzaju opcję jaką są fototapety! Skoncentrujemy się jednakże na ich dwójce motywach, a więc jeziorach oraz indyjskiego Taj Mahal!
fototapety miasto
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Kreacyjny pomysł na intrygującą aranżację ścian - fototapety

Jak intrygująco wyposażyć wnętrze domu? W jaki sposób wykorzystać wolną przestrzeń na ścianach, żeby przedstawiały się one atrakcyjnie i aby odróżniały się od typowych ścian? Współcześnie mamy sporo atrakcyjnych sposobów, jakie umożliwią nam oryginalną aranżację ścian, możemy na przykład zawiesić na nich zdjęcia, ładny obraz czy naklejki ścienne.
Zintegrowany system LAURASTAR
Napisał: Juicy Marketing Sp. J.
Na podstawie danych z: Juicy Marketing Sp. J.

Babcine garderoby z magicznie zgrzytającymi drzwiami odchodzą w niepamięć.

Nie każdy posiada mieszkanie , w którym jest w stanie zaprojektować wydzieloną szafę na ubranie, ale jeśli zdarza się taka możliwość, grzechem byłoby nie skorzystać. Pożądana przez kobiety, garderoba musi być w pewien sposób funkcjonalna i mieć zasadniczy cel - cieszyć wzrok, gdy buty są usystematyzowane, jak również zapewnić nieskomplikowany do nich dostęp.
Pościel Pierre Cardin
Napisał: Pierre Cardin
Na podstawie danych z: Dekoria.pl

W jaki sposób wybrać odpowiedni motyw pościeli dla pociechy?

Doskonale wiesz, jak ważny wpływ na wygląd pomieszczenia mają dodatki, toteż uwielbiasz chodzić po sklepach w poszukiwaniu ciekawych wazonów, ładnych firanek i miłych dla oczu ramek na fotografie. O dodatki należy również zatroszczyć się aranżując pokój swojego dziecka, pamiętając o motywie pościeli, pod którą twój maluszek będzie co dzień zasypiać. W jaki sposób wybrać idealny komplet?
żyrandole
Napisał: Rogala
Na podstawie danych z: Rogala

Co nam dopomoże zbliżyć się do natury, jeśli nie posiadamy nawet chwilki na nieduży wypad za miasteczko?

Wszyscy chcemy, żeby nasze wnętrza wyglądały pięknie. I to nieważne czy też to biuro, lub salon czy może pokój w akademiku. Do tych wszystkich pomieszczeń można wyczarować jakikolwiek niepowtarzalny wygląd, jaki będzie na co dzień przenosił nas na jakąś przykładowo łąkę z kwiatkami.
fototapety dla dzieci
Napisał: Grupa Armatura
Na podstawie danych z: Grupa Armatura

Doskonała aranżacja wnętrz tylko z fototapetami

Częstokroć brakuje nam pomysłu, w jaki sposób podkreślić piękno naszego salonu, lub ocieplić atmosferę dziecięcego pokoju. Dobrym rozwiązaniem jest użycie fototapety.


Doskonała aranżacja wnętrz tylko z fototapetami

Fototapety sprawią, iż wnętrze naszego pomieszczenia będzie niesamowite, a pokój dziecięcy wielobarwny.
Fototapeta
Napisał: www.przyklejkopety.com.pl
Na podstawie danych z: www.przyklejkopety.com.pl

Masz w planie remont mieszkania? Fototapeta to doskonałe rozwiązanie do każdego pokoju

Kiedy mamy w planie remont własnego domu, rozważamy rozwiązania, jakie poprawią jego wygląd. Rozglądamy się za nowymi trendami oraz podpytujemy o wskazówki fachowców, najlepiej zaznajomionych w najnowszych stylach, gdyż trudnią się tym tematem każdego dnia. Szczególnie godna wzięcia pod uwagę jest fototapeta. Kamienie, krajobrazy, panoramy miast, jak również zwierzęta to jedynie niektóre obrazy, jakie mogą się na niej znaleźć, by zupełnie zmienić aranżację wnętrza.
buty
Napisał: barockschloss
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety są świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym do naszego lokum.

Od dawna zapewne zastanawiamy się w jakim celu to właśnie fototapeta winna przyozdabiać naszą ścianę. Zwykła tapeta szybko straciła swoją barwę i zaczęła być nieestetyczna.
dekoracja ścienna
Napisał: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ściany odzwierciedleniem naszej osobowości

Zwykło się sądzić, że nasz wygląd jest wyrazem naszej osobowości. Strojem przedstawiamy siebie, swoje nastroje, to co nam w danej chwili w „duszy gra”. W naszych wnętrzach natomiast, takim białym płótnem na którym, jak artysta jesteśmy w stanie przedstawić swoje emocje są... ściany. To one tworzą sentymentalną galerię.
dekoracje
Napisał: Meutia Widodo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Cudowne święta – najprostsze pomysły, które pomogą wykreować niebanalną atmosferę w tym czasie

Święta to piękny czas, z różnych powodów. To okres, gdy możemy więcej chwil spędzić w rodzinnym gronie, poczuć cudowną atmosferę, porozmawiać przy świątecznym stole. To także piękny okres, jako że zewsząd świat wygląda nieco inaczej. Z jednej strony za sprawą puszystego śniegu, który ma wpływ na ten wyjątkowy klimat, a dwa, z powodu świątecznych dekoracji, które stosuje się zarówno w mieszkaniach, jak i w miejscach publicznych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.