Motyw
dekoracja ścienna
Napisał: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ściany odzwierciedleniem naszej osobowości

Powszechnie zwykło się twierdzić, że strój jest wyrazem naszej osobowości. Strojem wyrażamy siebie, stan ducha, to co nam w danej chwili w „duszy gra”. W naszych wnętrzach z kolei, owym białym płótnem na którym, niczym malarz możemy uwidocznić swoje emocje są... ściany. To one stają się naszą prywatną galerią.
meble do pokoju młodzieżowego
Napisał: Camino Real
Na podstawie danych z: Camino Real

Każdy lubi posiadać prywatny azyl, w którym może się schować przed całym światem - leżeć czy zajmować się swoim hobby

Niejeden z nas pragnie raz na jakiś czas trochę ciszy i spokoju. W tym celu zaszywamy się w sypialni. Mamy możliwość tam odpocząć, poczytać książkę albo po prostu poleżeć i podumać o istotnych rzeczach.
miejsca
Napisał: Classen
Na podstawie danych z: Classen

Fototapeta wraz z motywem tańca - a więc, tapeta nie tylko do środka studia tanecznego, dyskoteki czy szkółki o tej tematyce

Uwielbiasz taniec? Podobają Tobie się jego figurki, czy po prostu uwielbiasz obserwować jej ruchy na scenie? Ta rzecz nie jest ważna, ponieważ możesz mieć swój fragmencik tańca u siebie wewnątrz domku na ściance! Wydaje Ci się to niemożliwe? No cóż, większości ludziom tapety i fototapety wraz z tym konkretnym motywem kojarzą się ze studiami czy też szkołami tanecznymi, a nawet klubach czy też dyskotekach, jednakże nie są to jedyne miejsca, wewnątrz których istnieje możliwość je "powiesić" na ścianie!


Fototapeta wraz z motywem tańca - a więc, tapeta nie tylko do środka studia tanecznego, dyskoteki czy szkółki o tej tematyce

Napomknięta wewnątrz felietoniku fototapeta taniec, to - zdawać by się mogło - ściśle określony obszar, wewnątrz którym wspomniane fototapety są umieszczane wewnątrz napomkniętych już miejscach, w których taniec jest "epicentrum" calutkiego działania konkretnego ośrodka czy szkoły lub dyskoteki.
buty
Napisał: barockschloss
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety są świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym do naszego lokum.

Od dawna zapewne zachodzimy w głowę dlaczego to akurat fototapeta powinna zdobić naszą ścianę. Zwyczajna tapeta szybko utraciła swoją barwę i zaczęła być nieestetyczna.
fototapety dla dzieci
Napisał: Grupa Armatura
Na podstawie danych z: Grupa Armatura

Doskonała aranżacja wnętrz tylko z fototapetami

Często brakuje nam pomysłów, w jaki sposób podkreślić czar naszego salonu, czy ocieplić klimat dziecięcego pokoju. Świetnym rozwiązaniem jest użycie fototapety.


Doskonała aranżacja wnętrz tylko z fototapetami

Fototapety sprawią, że wnętrze naszego salonu będzie niesamowite, a pokój dziecięcy wielobarwny.
dekoracje
Napisał: Meutia Widodo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Cudowne święta – najprostsze pomysły, które pomogą wykreować niebanalną atmosferę w tym czasie

Święta to wspaniały czas, z wielu powodów. To okres, gdy możemy więcej chwil spędzić wraz z rodziną, poczuć cudowną atmosferę, porozmawiać przy świątecznym stole. To również piękny okres, ponieważ zewsząd świat wygląda nieco inaczej. Z jednej strony za sprawą białego śniegu, który ma wpływ na ten specyficzny klimat, a dwa, ze względu na wspaniałe dekoracje świąteczne, które stosuje się zarówno w mieszkaniach, jak i w miejscach publicznych.
miska
Na podstawie danych z: pixabay.com

Jeśli szukamy dobrych mebli, to w Żywcu na pewno odnajdziemy bardzo dużo świetnie zaopatrzonych salonów meblowych

W okolicach Żywca znajdziemy wiele dobrze zaopatrzonych salonów meblowych. Jeśli poszukujemy nowych mebli do domu, to na pewno będziemy mieli doskonały wybór.


Jeśli szukamy dobrych mebli, to w Żywcu na pewno odnajdziemy bardzo dużo świetnie zaopatrzonych salonów meblowych

Jeśli pragniemy znaleźć dobry salon meblowy Żywiec jest miejscem, gdzie z łatwością to uczynimy.
fototapety taj mahal
Napisał: POL-SKONE
Na podstawie danych z: POL-SKONE

Aranżowanie pomieszczeń - czyli, jakiego typu fototapetę wybrać, aby upiększyć jakieś wnętrze

Aranżowanie wnętrz nie jest prostą robotą. Często jest tak, że nie posiadamy idei co dać na ścianę - tapetę? Czy może wymalować, uprzednio nakładając gładź? W naszym felietonie polecimy Państwu dodatkowo innego rodzaju opcję jaką są fototapety! Skoncentrujemy się jednakże na ich dwójce motywach, a więc jeziorach oraz indyjskiego Taj Mahal!
fototapety miasto
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Kreacyjny pomysł na intrygującą aranżację ścian - fototapety

Jak intrygująco wyposażyć wnętrze domu? W jaki sposób wykorzystać wolną przestrzeń na ścianach, żeby przedstawiały się one atrakcyjnie i aby odróżniały się od typowych ścian? Współcześnie mamy sporo atrakcyjnych sposobów, jakie umożliwią nam oryginalną aranżację ścian, możemy na przykład zawiesić na nich zdjęcia, ładny obraz czy naklejki ścienne.
Zintegrowany system LAURASTAR
Napisał: Juicy Marketing Sp. J.
Na podstawie danych z: Juicy Marketing Sp. J.

Babcine garderoby z magicznie zgrzytającymi drzwiami odchodzą w niepamięć.

Nie każdy posiada mieszkanie , w którym jest w stanie zaprojektować wydzieloną szafę na ubranie, ale jeśli zdarza się taka możliwość, grzechem byłoby nie skorzystać. Pożądana przez kobiety, garderoba musi być w pewien sposób funkcjonalna i mieć zasadniczy cel - cieszyć wzrok, gdy buty są usystematyzowane, jak również zapewnić nieskomplikowany do nich dostęp.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.