Kawalerki
Wnętrze pokoju dziennego
Napisał: Iain and Sarah
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Większe ośrodki miejskie zapewniają znaczną ilość możliwości, dobrze więc posiadać lokum w takim mieście

Jak ważne jest swoje mieszkanie nie trzeba nikogo przekonywać. Przekonuje się o tym każdy z nas, właściwie bez mieszkania nie można funkcjonować prawie tak samo, jak bez jedzenia. Z innej strony mieszkanie w jednym czy innym miejscu to czasem wielka różnica. Wpływają na nią inne czynniki, jak to czy żyjemy w dużym czy mniejszym ośrodku miejskim, jakie mamy szanse na rozwój, na zdobycie zatrudnienia, na rozrywki, na uczestnictwo w kulturze. W tym sensie mieszkanie w dużym ośrodku miejskim to wielki skarb, szczególnie aktualnie, kiedy w takich ośrodkach miejskich jest na pewno większa ilość możliwości.
kuchnia
Napisał: IKEA
Na podstawie danych z: IKEA

Ciasne ale własne

Niektórzy z nas uwielbiają małe mieszkania, inni woleliby większe, ale nie mają wyboru. Muszą je lubić, gdyż na większe ich po prostu nie stać. Chociaż po ostatnim kryzysie banki coraz chętniej udzielają kredytów, to jednak przeciętną rodzinę zazwyczaj stać nie więcej niż na dwa, trzy pokoje.
Sofa rozkładana Bari, regał ażurowy
Napisał: Max-Fliz
Na podstawie danych z: Max-Fliz

Wielki design w małym mieszkaniu

Aranżacja kawalerki wymaga wyczucia stylu i kreatywności. Mała przestrzeń potrzebuje bowiem rozwiązań ergonomicznych i racjonalnych. Mimo tego nie należy rezygnować z designu na światowym poziomie.
Dekoracja mieszkania na sprzedaż
Napisał: Karl Baron
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak urządzić gustownie wnętrza niewielkiego lokum?

Jakiś czas temu wprowadziłem się do swojej kawalerki - naturalnie jest nieduża, lecz przynajmniej mogę mieszkać na swoim. Trudno uzbierać na dwa pokoje, a nie chcę brać kredytu. Kawalerka ma wiele zalet, ale ma wielką wadę: po prostu często czuję tak jakby klaustrofobiczny klimat. A może raczej czułem - bo właśnie postanowiłem zrobić coś, dzięki właśnie czemu zamieszkiwane przeze mnie mieszkanie jest w dużo lepszym stanie. Prawda jest taka, że zatrudniłem aranżera wnętrz, dzięki któremu nareszcie moja kawalerka wygląda tak jak chciałem. To niezwykłe odczucie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.