Sen
łóżko
Napisał: alcuin lai
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak istotne jest wygodne łoże?

Częstokroć labiedzimy, że doba jest zbyt krótka. To potoczne stwierdzenie wiąże się z tym, że chcielibyśmy jak najlepiej wykorzystać czas. Z tej przyczyny zdarza się nam skracać nocny wypoczynek. Nie tędy jednakże droga. Wbrew pozorom, ograniczanie sobie czasu na wypoczynek nocny nie jest dobrym rozwiązaniem jeśli pragnie się być efektywnym w swej pracy. Spanie jest ważną funkcją fizjologiczną, pozwala nam na zregenerowanie się. Poprzez spanie zapewniamy wypoczynek mózgowi, przez co podwyższamy naszą skuteczność. Powinniśmy spać minimum 7 godzin, i nie można tego przeskoczyć. Z tej przyczyny tak istotne jest utworzenie sobie wygodnego miejsca do odpoczynku.
Ludzie przy łóżku
Napisał: Curtis & Renee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór odpowiedniego materaca do spania to nie lada wyzwanie

Praktycznie każdy z nas dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak mocno ważny jest właściwy sen. Jeśli Ty także należysz do osób, które już zdołały się przekonać o tym, jak bardzo ważny jest odpowiedni materac do spania, wtedy na pewno można z Tobą porozmawiać o tym, jakie materace wolisz.

Zdrowy sen to jedna z istotniejszych potrzeb ludzkich!

O tym jak beznadziejnie prezentuje się żywot takiego człowieka, który uskarża się na znaczne kłopoty ze snem opowiada chociażby film Mechanik. Tak naprawdę można powiedzieć, że jeśli rozglądamy się na ten moment za ciekawym filmem, z całą pewnością powinniśmy wypożyczyć sobie Mechanika! Jednakowoż ten artykuł traktuje przecież nie o X muzie, a śnie. W takim razie co w sumie można polecić internaucie, który pewnie nie jest jak Bale w Mechaniku, ale jakby nie patrzeć dostrzegł, że sypia niezbyt dużo?
oświetlenie
Napisał: SKOFF
Na podstawie danych z: SKOFF

Świetna dekoracja wszystkich okien

Dzisiaj dekorowanie okien jest o wiele łatwiejsze aniżeli jeszcze parę lat wstecz. Nie tylko specjalne sklepy z firanami są wspaniale wyposażone - gadżety takiego rodzaju można zakupić również w innych miejscach, jak przykładowo markety czy też sklepy wyposażenia wnętrz.
żarówka
Napisał: POL-SKONE
Na podstawie danych z: POL-SKONE

Lato nadchodzi bardzo szybko - jest to okres, gdy jedni są uszczęśliwieni, a pozostali niestety cierpią

Lato zwykle jest ubóstwiane przez wszystkich ludzi. Z jego nadejścia niezwykle cieszą się dzieci, ponieważ mają wówczas wakacje i mają prawo leniuchować.
sypialnia
Napisał: FFiL Śnieżka SA
Na podstawie danych z: FFiL Śnieżka SA

Jak umeblować niewielką alkowę?

Alkowa to miejsce szczególnie ważne na mapie naszego mieszkania. Wnętrze wiążące się z wypoczynkiem musi przede wszystkim zapewniać nam zdrowy sen. Żeby sypialnia spełniała swoją rolę powinna zostać należycie umeblowana. W niedużym mieszkaniu czy niedużym pokoju ciężko będzie stworzyć aranżację nie wyłącznie funkcjonalną, lecz i oryginalną. W jaki sposób sprawić żeby niewielka alkowa stała się azylem a także stylowym wnętrzem równocześnie?
Salon w stylu industrialnym
Napisał: Magdalenie Borowiak
Na podstawie danych z: B.M. Polska Sp. z o. o.

Problemy z zasypianiem ma coraz większa liczba osób

Cały stres dnia powszedniego daje o sobie znać akurat w nocy. Czasami nie możemy zasnąć ogromnie długo, czasem zasypiamy, lecz nasz sen jest niespokojny i budzimy się co pewien czas, a w rezultacie rano czujemy się totalnie wyczerpani.
konferencja
Napisał: ITU Pictures
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Baseny do postawienia w środku ogrodzie - a więc, przenośne baseny na każdą kieszeń

Kiedyś jeżeli bardzo chciało się wykąpać szło się choćby nad staw, jezioro czy inne skupisko wody. Później ukazały się w pełni publiczne baseny, które w okresie wakacyjnym były oblegane wręcz przez różnych ludzi.
pokój dziecka
Napisał: Black Red White
Na podstawie danych z: Black Red White

Komoda daje wiele miejsca ale zabiera niewiele powierzchni

Gdy chcemy posiadać dużo miejsca, w którym będziemy mieli szansę pochować nasze ubrania, lecz równocześnie nie chcemy zabierać całej pustej przestrzeni w konkretnym pokoju, to należy zobaczyć jak prezentuje się komoda.
perspektywa - mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy można zbudować saunę w swoim lokum? Czy takie miejsce trzeba już rozplanować na etapie budowy domu?

Sporo osób lubi przesiadywać w saunie, natomiast żeby w niej posiedzieć trzeba z reguły jechać do spa albo pójść na basen, gdzie tego typu urządzenia czasami się znajdują. Jest to czasochłonne oraz trochę kosztuje z tego powodu nie możemy używać sauny tak często jakbyśmy chcieli. Może warto zatem pomyśleć o saunie w swoim domu?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.