Lampy
Lampka stojąca
Napisał: teakwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób sprawić, aby nasze mieszkanie prezentowało się pięknie?

Podczas dekorowania pomieszczeń w mieszkaniu powinno się zwrócić uwagę na pewien element, który może w pełni przekształcić stylistykę wnętrza. Mowa rzecz jasna o oświetleniu, które musi zostać perfekcyjnie dopasowane do miejsca, w którym zostanie zamontowane. Nie jest tu najistotniejszy jedynie wygląd lamp, ale również styl, w jaki rzucają światło, ponieważ istotne jest, aby rozjaśniały całą powierzchnię pokoju i były zarówno przyjemnie dla oka, ale też przydatne.
depresja
Napisał: Holly Lay
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Depresja sezonowa dotyczy sporo ludzi

Depresja sezonowa może złapać każdego z nas

Depresja sezonowa dotyczy sporo ludzi

Przemęczenie robotą, szybkie tempo funkcjonowania, a do tego jeszcze brak słońca oraz własne sprawy, które nie zawsze układają się tak jak byśmy chcieli. To wszystko powoduje, że znacznie więcej osób na swojej osobie dowiaduje się, co to będzie depresja sezonowa i jak trudno jest przy niej pracować.
oświetlenie ogrodu
Napisał: haru__q
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobór lampy w aranżacji wnętrz

Komponując pomieszczenie w którym będziemy mieszkać czy pracować, najczęściej kierujemy uwagę na detale. Drobiazgowo dobieramy takie obiekty jak meble czy wykładziny. Zazwyczaj stawiamy na kombinację funkcjonalności z estetyką. Kupujemy zatem funkcjonalne, lecz również schludne wyposażenie kuchni lub pokoju dziennego.
światło
Napisał: Amri HMS
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak najlepiej ozdobić swoje mieszkanie? Światłem!

Planując nową aranżację domu nie powinniśmy bagatelizować oświetlenia. Właściwie dobrane lampy zapewniają mieszkańcom potrzebną ilość światła, a więc komfort i bezpieczną dla oczu pracę bądź lekturę. Jednak ich funkcja nie ogranicza się tylko do tego. Niebanalne oświetlenie jest w stanie zamienić zwyczajne pomieszczenie w pełne ciepła wnętrze
.
lampa w łazience
Napisał: APD Market
Na podstawie danych z: http://www.apdmarket.pl

Jakimi sposobami zaprojektować nowoczesne oświetlenie w domu czyli główne zalety kilku niezależnych źródeł oświetlenia

Urządzając swoje wnętrze warto pamiętać o jednej niezwykle istotnej sprawie, którą jest oświetlenie. Niestety wielu ludzi nie przywiązuje odpowiedniej uwagi do tego, zwyczajnie montując gdzieś na suficie zwyczajne lampy. A tymczasem za pomocą oświetlenia można ogromnie zmienić w środku swojego domu - odpowiednio wykonane i zaprojektowane nie tylko znacznie może pomóc w czasie codziennych dni, ale także będzie pełnić funkcję dekoracyjną i ozdobną.
Nowoczesna lampa
Napisał: Ronald Sarayudej
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W czasie gdy wprowadzamy się do nowego mieszkania jednym z istotnych elementów, które musimy nabyć, jest odpowiednie oświetlenie

Obecnie zdarza się ułowić wzrokiem przyrost sprzedaży mieszkań. Nie ma się z jakiej przyczyny dziwić ponieważ coraz to więcej osób chce funkcjonować sobie bezproblemowo i posiadać swoje cztery ściany w jakich zdoła odpocząć po mozolnej pracy lub po ciężkim dniu.
W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy
Napisał: Etap Sofa
Na podstawie danych z: Etap Sofa

Jak zaprojektować designerskie mieszkanie?

Wielu z nas chce posiadać nowocześnie i elegancko wyglądające mieszkanie, które będzie dodatkowo bardzo praktyczne. Pomysłów na designerskie mieszkanie jest wiele. Początkowo warto pomyśleć nad prawidłowym doborem barw, jakie w przypadku wnętrz odgrywają niebagatelne znaczenie.
oświetlenie
Napisał: Guilhem Vellut
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dom pełen światła rozświetlony

To, w jaki sposób nasze wnętrza będą oświetlone, zależy od formy oraz koloru lamp oraz od ich lokalizacji. Światło bywa jak strój – gdy jest kiepsko zaplanowane, nie eksponuje piękna wnętrza, tylko jego mankamenty. Każde wnętrze wymaga dlatego indywidualnego podejścia.
pokój dziecka
Napisał: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral

Przedsiębiorstwa przemysłowe również potrzebują odpowiedniego oświetlenia, więc już dzisiaj kup wartościowe artykuły

Oświetlenie led staje się coraz popularniejsze, bo jego zastosowanie daje dużo korzyści. Co istotne: oświetlenie tego typu może być używane zarówno w domach, jak też w obiektach firmowych i przemysłowych.
lampki
Napisał: Le Pukka Concept Store
Na podstawie danych z: Le Pukka Concept Store

Najlepsze lampki nocne - sprawdź, jakie akcesoria są teraz modne

Jeżeli chodzi o właściwe oświetlenie mieszkania, to jest ono niezmiernie ważne. Nieodpowiednio dopasowane oświetlenie rujnuje charakter mieszkania i to nie jedynie wieczorem. Wielu ludzi twierdzi, że lampy powinny po prostu oświetlić określoną przestrzeń. Wiadomo, że jest w tym bardzo dużo racji. Jednak w ciągu dnia lampy są ozdobą, która powinna pasować do całego wnętrza. Z tego powodu istotne jest, jakie lampki nocne do salonu wybierzemy. Wybór lampek nocnych do pokoju dziennego nie jest łatwym zadaniem.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.