Trendy
Kolory radości
Napisał: FFiL Śnieżka SA
Na podstawie danych z: FFiL Śnieżka SA

Trendy „Barwy Natury”

Dom to nasze miejsce na ziemi. Bezpieczna przystań, dająca poczucie ukorzenienia, trwałości, stabilizacji. To miejsce, do którego wraca się z ochotą, nawet z najpiękniejszych zakątków świata. Dbamy o nie, by czuć się w nim dobrze, wypoczywać i czerpać z niego pozytywną energię. Niewyczerpanym źródłem inspiracji do kreowania własnych wnętrz jest otaczająca nas natura. Z jej bogactwa korzysta Śnieżka, która dla linii barwy Natury opracowała 4 trendy kolorystyczne.
wyposażenia
Napisał: Klose
Na podstawie danych z: Klose

Przeczytaj nim zaczniesz malowanie ścian oraz sufitu

Przekształcające się mody kolorystyczne skłaniają nas nierzadko do decyzji o przemalowaniu pomieszczeń. Jednakże niezależnie od nich każdą ścianę warto wcześniej czy później pomalować.
Lampy Chou
Napisał: LZF
Na podstawie danych z: 9design

Znakomite a, także atrakcyjne lampy do wielu rozmaitych pomieszczeń

Nie jest prosto obecnie zaaranżować w znakomity a, także nietuzinkowy sposób przestrzeń w swoim mieszkaniu. kluczowym komponentem każdego wyposażenia jest dziś odpowiednie oświetlenie, o jakie warto odpowiednio zadbać. W jaki sposób jednak to zrobić, czy najlepiej wybierać rozmaite lampy stojące albo ciekawe oraz oryginalne lampy podłogowe?
dzieci
Napisał: Philippe Put
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oferta nowatorskich lamp i ich wielofunkcyjność

Innowacyjne modele lamp są przygotowane z zachowaniem najważniejszych wymogów branży oświetleniowej. Nie ulega również wątpliwości to, że ich jakość jest coraz doskonalsza. Producenci udoskonalają dobierane przez siebie materiały, aby całkowicie zadowalać klientów stawiających na rozwiązania jak lampka nocna dla dzieci.
oświetlenie ledowe
Napisał: Terry Robinson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampy led, jakie warto zamontować w punktach sprzedaży, by mogły się one znacznie korzystniej prezentować.

W każdym sklepie najistotniejszy jest asortyment i wzorowa obsługa. Takie sprawy nie ulegają podważeniu. Jednak zarządzający sklepami powinni mieć tak samo na względzie to, jak sklepy takie wyglądają wizualnie. Jest to ważne, bo to cecha rozpoznawcza konkretnego miejsca. A jeśli klient gdziekolwiek wchodzi to natychmiast może powziąć postanowienie, czy chce tam być pozostać dalej, albo nie.
Shabby Chic

Sypialnia okazuje się być azylem naszego relaksu trzeba więc dać sobie więcej energii na jej wyposażenie.

Sypialnia jest miejscem wypoczynku. Właściwie zaprojektowana i zaaranżowana daje nam poczucie harmonii. Urządzając ją powinniśmy zadbać o wytworzenie uczucia sprzyjającemu relaksowi.
pokój dzienny
Napisał: Henry Zbyszynski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Aranżacja pokoju z wykorzystaniem ledów

Doskonale przygotowane rozwiązania, które są bardzo dobrej jakości, gwarantują stuprocentowe zadowolenie nawet wymagających klientów. Do dyspozycji zamawiających są wyjątkowo ciekawe rozwiązania, wśród których wskazać można wyjątkowo oryginalne propozycje. Przykładowo znacznym zainteresowaniem cechują się taśmy led rgb, które rekomendowane są nie tylko przez wzgląd na nadzwyczaj wysoką jakość, jednak też pod względem różnorodności. Użyteczność ponad wszystko.
grzejnik żebrowy
Napisał: Andrew Malone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komfort w łazience czyli jak najlepiej wybrać grzejnik łazienkowy, żeby odpowiednio się prezentował i ogrzewał wnętrze

Większość ludzi na pewno będzie się zgadzać z tezą, że miejscem w mieszkaniu, gdzie cały czas powinno być odpowiednio ciepło jest łazienka. Nie ma się czemu dziwić, bo przecież tam się codziennie kąpie, a mokra skóra niezbyt lubi za niskiej temperatury we wnętrzu.
pokój
Napisał: Maria Morri
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Modne wyposażenie i akcesoria mające wzięcie w 2015 roku

Zimowa pora już poszła w niepamięć, a więc aktualnie błyskawicznymi krokami nadciąga okres wiosenno-letni. A wspólnie z nim okres remontowy. Wielu ludzi akurat ten okres wybiera na urządzanie sobie swoich - mniej lub bardziej zaawansowanych - robót renowacyjnych.
aranżacja wnętrz
Napisał: www.fotorolety.com
Na podstawie danych z: www.fotorolety.com

Efektowny wystrój salonów

Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy wiedzą, kiedy jedynym właściwym (i osiągalnym) wystrojem pokoju była prosta meblościanka. Byliśmy przyzwyczajeni, że będąc w gościach zastaniemy tam bardzo podobny wystrój, który mieliśmy także przecież we własnym mieszkaniu. Sytuacja taka miała miejsce, kiedy żadne trendy nie były w stanie przedostać się do Polski, nie mieliśmy ani szansy ani okazji na poznanie czegoś nowego, co mogłoby zastąpić utarty schemat. A dzisiaj?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.