Trendy
meble
Napisał: Beds.pl
Na podstawie danych z: Beds.pl

W jakim miejscu można nabyć różne niedrogie i komfortowe meble?

W każdym domu znajduje się ich dużo. Istnieją większe lub mniejsze, jednak wszystkie powinny pasować do swego zadania. Mamy więc szafki do kuchni, komody w gabinecie lub przedsionku i np. takie, jakie nadają się wyłącznie do łazienki.
wyposażenia
Napisał: Klose
Na podstawie danych z: Klose

Przeczytaj nim zaczniesz malowanie ścian oraz sufitu

Przekształcające się mody kolorystyczne skłaniają nas często do decyzji o przemalowaniu mieszkań. Jednakże niezależnie od nich każdą ścianę musimy wcześniej albo później pomalować.
oświetlenie ledowe
Napisał: Terry Robinson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampy led, jakie warto zamontować w punktach sprzedaży, by mogły się one znacznie korzystniej prezentować.

W każdym sklepie najważniejszy jest asortyment i wzorowa obsługa. Tego typu kwestie nie ulegają dyskusji. Jednak właściciele sklepów muszą mieć podobnie na uwadze to, w jaki sposób obiekty te wyglądają wizualnie. Jest to ważne, bo to cecha rozpoznawcza danego miejsca. I jeśli klient gdziekolwiek wchodzi to od razu może powziąć decyzję, czy ma chęć tam zostać dalej, czy nie.
pokój
Napisał: Maria Morri
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Modne wyposażenie i akcesoria mające wzięcie w 2015 roku

Zima już odeszła w zapomnienie, a więc teraz szaleńczymi krokami zbliża się okres wiosenno-letni. A wraz z nim okres remontowy. Masa ludzi dokładnie ten porę wybiera na robienie swych - mniej lub bardziej zaawansowanych - aktywności remontowych.
grzejnik żebrowy
Napisał: Andrew Malone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komfort w łazience czyli jak najlepiej wybrać grzejnik łazienkowy, żeby odpowiednio się prezentował i ogrzewał wnętrze

Większość ludzi z pewnością zgodzi się z twierdzeniem, że miejscem w domu, gdzie zawsze musi być ciepło jest łazienka. Dziwić się nie ma czemu, bo w końcu tam bierze się codzienną kąpiel, a mokra skóra bardzo nie lubi za niskiej temperatury w pomieszczeniu.
aranżacja wnętrz
Napisał: www.fotorolety.com
Na podstawie danych z: www.fotorolety.com

Efektowny wystrój salonów

Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawę, kiedy jedynym właściwym (i dostępnym) wystrojem domu była prosta meblościanka. Mogliśmy być pewni, że odwiedzając kogoś spotkamy identyczny wystrój, który mieliśmy także przecież we własnym domu. Tak to było, kiedy żadne trendy nie mogły przedostać się do Polski, nie mieliśmy ani możliwości ani sposobności na zakupienie czegoś nowego, co mogłoby zastąpić nudny schemat. A jak to wygląda dziś?
Drzwi wewnętrzne Imperia
Napisał: Centurion
Na podstawie danych z: Centurion

Drzwi z drewna są doskonałym wyborem do mieszkania

Jeśli poznany cechy systemów zdecydowanie łatwiej nam będzie powiedzieć, czy ta opcja jest dla nas najkorzystniejsza. Drzwi drewniane wyróżniają się tym, że są one przyjazne dla otoczenia. Drewno nie jest jak wiemy tworzywem sztucznym, i dlatego też nie jest szkodliwe. Kolejnym argumentem, który może przemawiać za wybraniem właśnie drzwi z drewna są atuty estetyczne. Są one do nabycia w wielu modelach i dzięki temu stały się niezwykle popularne u potencjalnych klientów. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że systemy te są bardzo trwałe. Drewno to jeden z odporniejszych materiałów, które mamy na rynku. Z całą pewnością takiej trwałości jak ono nie ma tworzywo syntetyczne PCV, które jest też powszechne.
Kolory radości
Napisał: FFiL Śnieżka SA
Na podstawie danych z: FFiL Śnieżka SA

Trendy „Barwy Natury”

Dom to nasze miejsce na ziemi. Bezpieczna przystań, dająca poczucie ukorzenienia, trwałości, stabilizacji. To miejsce, do którego wraca się z ochotą, nawet z najpiękniejszych zakątków świata. Dbamy o nie, by czuć się w nim dobrze, wypoczywać i czerpać z niego pozytywną energię. Niewyczerpanym źródłem inspiracji do kreowania własnych wnętrz jest otaczająca nas natura. Z jej bogactwa korzysta Śnieżka, która dla linii barwy Natury opracowała 4 trendy kolorystyczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.