Fotele
firanki
Napisał: DLH Poland
Na podstawie danych z: DLH Poland

Fotele biurowe mają spełniać właściwe wytyczne

Im więcej godzin przesiadujemy przed komputerem, tym istotniejsze musi okazać się być dla nas to, byśmy korzystali z jak najwspanialszych rzeczy. Przez to właśnie tak istotne będzie to, abyśmy popatrzyli na biurka oraz krzesła, które są nam proponowane, bo wówczas będziemy otrzymywali pewność, że to co odnajdziemy będzie nie tylko wygodne, ale również pozwoli nam w właściwy sposób zadbać o swoje zdrowie.


Fotele biurowe mają spełniać właściwe wytyczne

Fotele biurowe powinny okazać się być dobrze ukształtowane


Fotele biurowe mają spełniać właściwe wytyczne

Niesamowicie ważne jest to, żebyśmy posiadali krzesło na właściwej wysokości co biurko oraz abyśmy uzyskali pewność, że będziemy mieli okazję je prawidłowo ułożyć, tak by pasowało do naszych pleców.
fotel
Napisał: Dekoria.pl

Fotele, worki, pufy i inne siedziska

Z oparciem czy bez, drewniane, plastikowe, wygodne mniej lub bardziej – krzesło. Jest z nami od zarania dziejów. Nierzadko, obok swojego praktycznego zastosowania, traktowane jest jako estetyczna ozdoba wnętrza lub nawet dzieło sztuki. Czy jego pozycja jest na tyle mocna, że nic nie może go zastąpić? Spróbujmy znaleźć jakąś alternatywę…
Fotele LOBO
Napisał: Marbet Style
Na podstawie danych z: Marbet Style

Modnie, czyli ergonomicznie

Twórcze rozwiązania wnętrzarskie zrealizowane w kawiarniach i pubach wymagają zarówno oryginalnych, jak i funkcjonalnych mebli. Kolekcja LOBO nie tylko zaspokoi potrzebę intrygującego kształtu i koloru, zagwarantuje również wygodę użytkowania. Połączenie wystylizowanego wnętrza i atrakcyjnych wizualnie foteli, hokerów i stolików zapewni komfort popołudniowych spotkań.
stylowy fotel
Napisał: SITS
Na podstawie danych z: SITS

Designerskie fotele i krzesła wspaniałe do wielu pokoi

Design to w tejże chwili stosowany bardzo często termin, którym z chęcią posługują się wszyscy znani producenci mebli. Czy jednak w każdym przypadku użycie takiego określenia jest zasadne, jak odróżniać dobre fotele designerskie od mebli, które wcale nie są tak stylowe, jak się czasami wydaje? Sprawa nie jest tutaj łatwa. Najlepiej w razie wątpliwości zwrócić się do specjalistów, przejrzeć dużo rozmaitych pism designerskich, jak także poczytać odrobinę więcej na temat designu.
nowoczesne biuro
Napisał: Startup Stock Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fotel jest niezwykle ważny

Mogłoby się zdawać, iż nie ma dużego znaczenia to na których fotelach lub krzesłach siedzimy. I rzeczywiście nie ma pod warunkiem, że przysiadamy na nich tylko na chwilę, jednak jeśli spędzamy na nich dużą część dnia, to należy dokładniej im się przypatrzyć. Dlaczego to takie ważne? Bo to jaki jest fotel, ma bardzo spory wpływ na to w jaki sposób siedzimy, w jaki sposób traktujemy kręgosłup, a co się z tym wiąże, też niezwykle istotne jest tutaj to, czy nie przyczynimy się do pojawiania różnorakich wad.
fotele biurowe
Napisał: SITAG Formy Siedzenia Sp. z o.o.

Rewolucyjny model fotela biurowego

Coraz więcej osób pracuje dziś przy biurku przed komputerem. Skutki niewłaściwego wielogodzinnego siedzenia znane są powszechnie.
Meble z kolekcji Cubby dopełnią aranżację  loftu
Napisał: Marbet Style
Na podstawie danych z: Marbet Style

Designerska prostota kształtów

Nowoczesny desing, oparty na prostych i eleganckich formach, coraz częściej dominuje we współczesnym wzornictwie przedmiotów codziennego użytku. Projektanci Marbet Style, zainspirowani modernistycznymi kształtami, stworzyli funkcjonalną kolekcję sof i foteli Cubby.
meble biurowe
Napisał: Dziedzic

Meble LEX – tylko dla odważnych

Projektanci marki Dziedzic postanowili na nowo stworzyć wykładnię praw meblarskiego designu. Zestaw LEX to najświeższa linia mebli zaprojektowanych po to, by stać na pierwszej linii frontu i godnie reprezentować swoich właścicieli. Zestaw biurowy LEX powstał, by dawać prawo wyrażania własnej siły, duszy, rozumu - własnej osobowości.
sofa
Napisał: BLACK RED WHITE

Kanapy, narożniki i fotele w nowej ofercie Black Red White

Oferta mebli tapicerowanych Black Red White została rozbudowana o nowe modele i wzory. Wśród wielu nowości – zarówno w stylu nowoczesnym, jaki i klasycznym – pojawiły się sofy Dafne i Space Lux 3DL, a także kanapy, narożniki i fotele z kolekcji Sicret oraz Solano.
jadalnia meble KLOSE
Napisał: KLOSE

Wybór mebli, a problemy z kręgosłupem

Bóle kręgosłupa są zmorą naszych czasów i dotyczą olbrzymiej części populacji osób dorosłych. Mogą być wynikiem wad rozwojowych, z reguły są jednak skutkiem zaniedbań.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.