Pomieszczenie
stół
Napisał: Erich Ferdinand
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jadalnia z obrazka

Gdyby zrobić wywiad wśród ludzi i zapytać o ukochane pomieszczenie w domu, z pewnością większość wskazałaby na kuchnię. Nie ma co kryć, że dokładnie to pomieszczenie jest swego rodzaju sercem naszego domu. To w kuchni robimy potrawy, które później z całą rodziną jemy przy jednym stole. To tu zazwyczaj dochodzi do ważnych dyskusji pomiędzy rodzicem, a pociechą. Także w kuchni zwykle panie domu plotkują z sąsiadkami przy filiżance aromatycznej kawy. Nie wyobrażamy sobie domu bez kuchni.
oświetlenie schodów
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Jak w praktyczny i ciekawy sposób wykonać całość oświetlenia w swoim mieszkaniu albo domu.

Wykończenie wnętrza to dla niejednej osoby dość duże wyzwanie, zwłaszcza jeżeli będą się za to zabierali osobiście. Łatwo wówczas o jakieś pomyłki, które w podczas późniejszej eksploatacji domu mogą okazać się dość uciążliwe i niewygodne.
fototapeta
Napisał: Demural
Na podstawie danych z: http://demural.pl

Idealne do aranżacji wnętrz okazują się być fototapety na wymiar

Jakie okazują się być propozycje na aranżację wnętrz?

Idealne do aranżacji wnętrz okazują się być fototapety na wymiar

Każdy pragnie aby jego wnętrza prezentowały się jak najlepiej, a co się z tym łączy, aby były zastosowane najlepsze propozycje oraz rozwiązania. Z tego powodu właśnie niektórzy zdecydują się na wykorzystanie tapet, inni wolą wymalować własne ściany odpowiednimi farbami, a jeszcze kolejni wykorzystują szablony do nakładania różnych kształtów.
Sypialnia bez okna
Napisał: Calvado.pl
Na podstawie danych z: Calvado.pl

Jak urządzić sypialnię bez okna - ciekawe pomysły

Pokój nocny jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym budynku mieszkalnym. Niejednokrotnie jest bagatelizowana, nie uważa się jej za ważne pomieszczenie, ale według nas jest to złe podejście. Jest to w końcu przestrzeń gdzie odpoczywamy po pracowitym dniu i musimy się porządnie wyspać, aby nabrać werwy, by stawić czoło wyzwaniom następnego dnia.
Ościeżnice
Napisał: Bella Linea
Na podstawie danych z: Bella Linea

Ościeżnice – część podstawowego wyposażenia każdego domu, o którym szanujący się kierownik budowy nie może zapomnieć

Ościeżnice to bez dwóch zdań przykład tego jak bardzo zaawansowana jest budownictwo. Aktualnie niemalejąca liczba osób zajmujących się takimi zagadnieniami jak chociażby to wcześniej wspomniane jest pozytywnie zaskoczona złożonością różnych rozwiązań, które pozwalają konsumentom nie tylko na bycie kreatywnym, ale również na zapewnienie bezpieczeństwa i trwałość zaprojektowanych przez nas konstrukcji.
sypialni
Napisał: Black Red White
Na podstawie danych z: Black Red White

Zaprojektuj mieszkanie z głową, niedrogo oraz pięknie

Jeżeli właśnie urządzamy własne mieszkanie musimy zatroszczyć się o każdy szczegół. W pierwszej kolejności zatroszczmy się o pomieszczenia reprezentacyjne, w jakich przyjmujemy gości takie jak salon, jadalnia czy przedpokój.


Zaprojektuj mieszkanie z głową, niedrogo oraz pięknie

Pragmatyczne urządzenie przedpokoju nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać.
drzwi
Napisał: James Wu
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Listwy wykończeniowe – zwróćmy uwagę na ich prawidłowy dopasowanie

Wnętrza perfekcyjnie urządzone, to wnętrza, w jakich liczy się każdy, nawet najdrobniejszy element. Bez problemu zadbamy o to rzecz jasna w pomieszczeniach, w jakich dominuje styl minimalistyczny, ale oczywiste jest przecież, że nie jest to wyłączny styl królujący we wnętrzach. Aby doprowadzić wnętrza do perfekcji czasem potrzeba wielu miesięcy, a nawet lat. Sprawę jednakże ułatwia sięganie po nowoczesne rozwiązania, dzięki jakim zaaranżowanie domu może stać na jak najwyższym poziomie.
stylowy fotel
Napisał: SITS
Na podstawie danych z: SITS

Designerskie fotele i krzesła wspaniałe do wielu pokoi

Design to w tej chwili popularny termin, którym chętnie posługują się wszyscy dobrzy producenci mebli. Czy jednak w każdym przypadku użycie takiego słowa jest zasadne, jak odróżniać dobre fotele designerskie od mebli, jakie wcale nie są tak stylowe, jak się w większości wypadków wydaje? Sprawa nie jest tu łatwa. Dobrze w razie wątpliwości zwrócić się do specjalistów, przejrzeć sporo rozmaitych pism designerskich, jak także poczytać nieco więcej na temat designu.
żarówki led
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Uliczne ledy nie do podrobienia

Oszczędności są ważne właściwie w każdej naszej dziedzinie życiowej. Warto więc przyjrzeć się temu, jak wiele miesięcznie płacimy za oświetlenie uliczne. Istnieje bowiem wiele sposobów na to, by płacić mniej i stawiać na korzystniejsze, więc długofalowe rozwiązania, szczególnie w mieście. Nowatorskie, stworzone dzięki nowoczesnej technologii żarówki led mr16 cieszą się na rynku znacznym powodzeniem, natomiast producenci ze wszelkich sił starają się stale przedstawiać ciekawsze modele w zakresie oświetlenia.
Przedpokój, apartament Jaguara w Londynie
Napisał: Jaguar
Na podstawie danych z: www.jaguar.pl

Aranżacja niewielkiego mieszkania w stylu skandynawskim - inspirujące pomysły

Ważnym pomieszczeniem w domu jest przedpokój. Jest on także bardzo problematyczny. Przedpokój jest wizytówką domu, po jego aranżacji możemy określić to, jak wygląda całe mieszkanie co zobaczymy dalej. Ważne, aby zrobił dobre pierwsze wrażenie.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.