Biuro
farby
Napisał: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie klimatyzatory byłyby idealne w biurze, ale również w Twym domu?

Niemało ludzi w letnie dni ucieka od wysokiej temperatury. Łatwiej jest działać kiedy ciepłota powietrza nie jest zbytnio wysoka. Wtenczas lepiej można by się skupić, nie jest się cały czas zmęczonym i nie boli nas głowa.
gabinet
Napisał: Andrew
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prace remontowe firmowego biura - co powinno się wymienić

Firmowe biuro to wizytówka każdego podmiotu, dlatego warto zadbać o to, żeby wyglądało ono możliwie najkorzystniej. Zwłaszcza jeśli przyjmowani są w nim klienci. Jak mówi przysłowie: jak Cię widzą, tak Cię piszą. Winniśmy także zadbać o to, ażeby meble w firmie były ergonomiczne jak i nie przeszkadzały w pracy naszym pracownikom. Jak wypracować taki wynik?
żyrandole
Napisał: Rogala
Na podstawie danych z: Rogala

Co nam dopomoże zbliżyć się do natury, jeśli nie posiadamy nawet chwilki na nieduży wypad za miasteczko?

Wszyscy chcemy, żeby nasze pokoje jawiły się pięknie. I to nieistotne czy to biuro, lub salon czy też może pokoik w akademiku. Do tego typu wszelakich miejsc można by wyczarować jakiś niepowtarzalny wygląd, który będzie na co dzień przenosił nas na jakąś np. łąkę z kwiatami.
lampka nocna
Na podstawie danych z: pixabay.com

Doradzamy jak wyposażyć pokój nastolatka

W jaki sposób umeblować pokój nastolatka, aby szybko się nie znudził? Jaki styl jest popularny w pokojach nastolatków? Podpowiadamy które meble zakupić i na co zwrócić uwagę, urządzając pokój dla młodego człowieka.
gadżety biurowe
Napisał: Koziol

Niezwykłe gadżety biurowe - Koziol

Co łączy kosmonautę Neila, tancerza Elvisa, czy ptaka Hugo? To wbrew pozorom bliskie sobie osoby. Powstały, by wzbudzić pozytywne emocje. Zachwycają energetycznymi kolorami i fantastycznymi kształtami. Towarzyszą zazwyczaj tym, którzy spędzają w biurze mnóstwo czasu. Jeśli więc jesteś w tej grupie, a chcesz się do kogoś uśmiechnąć, to rzecz specjalnie dla Ciebie. Niezwykła rzecz!
W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy
Napisał: Etap Sofa
Na podstawie danych z: Etap Sofa

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy

Miejsce pracy to niekoniecznie biuro. Dlaczego nie pozwolić sobie na luksus home office, jeśli mamy taką możliwość? Etap Sofa wychodzi naprzeciw nowym zawodowym trendom, by pozwolić nam pracować w komfortowych warunkach – niezależnie od lokalizacji.
biurko
Napisał: geishaboy500

Gabinet na poddaszu

Poddasze, to pod wieloma względami doskonałe miejsce na domowe biuro lub gabinet. Jest dostatecznie odosobnione i oddalone od codziennego zgiełku, co sprzyja efektywnemu wykonywaniu zadań, które wymagają koncentracji i wytężonej pracy.
mieszkanie w lofcie
Napisał: Sam Sherratt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak oryginalnie zaaranżować mieszkanie z antresolą

Istnieje niezwykle dużo interesujących możliwości aranżacyjnych, za sprawą których każde mieszkanie stanie się jeszcze bardziej ciekawe, a jednocześnie funkcjonalne. Jednym z nich jest antresola. Może być zastosowana zarówno w niewielkich, jak i dużych mieszkaniach, a także przestrzeniach mieszkalnych typu loft. Odpowiedni projekt antresoli może być sposobem na niezwykle ciekawe wykorzystanie przestrzeni, a nawet urządzenie przytulnej sypialni czy biblioteczki.
biuro - widok
Napisał: Arcadiuš
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najważniejszy na sympozjach jest uczestnik oraz jego komfort

Wbrew pozorom organizowanie sympozjum jest jednakowo problematyczne co organizacja kina w plenerze. Można tak powiedzieć, gdyż na każdym wydarzeniu najistotniejsza jest wygoda człowieka.
aranżacja
Napisał: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral

Nieoczekiwany powrót do klasycznych pomysłów w stylizowaniu biur.

Tak ostatnio zauważalny, nagły nawrót do tradycyjnych rozwiązań w stylizowaniu pomieszczeń biurowych pozostaje powiązany nade wszystko z tym, iż tradycyjnie urządzone pomieszczenia po raz kolejny są w modzie. Będą kojarzyć się z harmonią, a to przecież klienci doceniają szczególnie i rzuca się im w oczy jako pierwsze, gdy przychodzą do konkretnego biurowca.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.