Biuro
aranżacja
Napisał: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral

Nieoczekiwany powrót do klasycznych pomysłów w stylizowaniu biur.

Tak ostatnio zauważalny, nieoczekiwany powrót do klasycznych rozwiązań w urządzaniu biurowców pozostaje związany głównie z tym, że klasyczne wnętrza znowu są trendy. Kojarzą się z harmonią, a to nota bene klienci cenią szczególnie i rzuca się im w oczy od razu, kiedy przyjdą do wybranego biura.
W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy
Napisał: Etap Sofa
Na podstawie danych z: Etap Sofa

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy

Miejsce pracy to niekoniecznie biuro. Dlaczego nie pozwolić sobie na luksus home office, jeśli mamy taką możliwość? Etap Sofa wychodzi naprzeciw nowym zawodowym trendom, by pozwolić nam pracować w komfortowych warunkach – niezależnie od lokalizacji.
gabinet
Napisał: Andrew
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prace remontowe firmowego biura - co powinno się wymienić

Firmowe biuro to wizytówka każdego przedsiębiorstwa, dlatego warto postarać się o to, aby wyglądało ono jak najlepiej. Zwłaszcza jeżeli przyjmowani są w nim klienci. Jak mówi przysłowie: jak Cię widzą, tak Cię piszą. Powinniśmy również zatroszczyć się o to, ażeby meble w biurze były funkcjonalne jak i nie utrudniały pracy naszym pracownikom. Jak osiągnąć taki efekt?
loft
Napisał: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.

Najlepsze oświetlenie do pomieszczeń urzędowych

Biuro to miejsce, gdzie pracownicy spędzają niezwykle wiele czasu. Wobec tego musi ono być przyzwoicie umeblowane i stosownie wyposażone, aby było dla pracowników wygodnym i komfortowym miejscem do pracowania. Każdy zatrudniony musi mieć ergonomiczne stanowisko roboty, jest to ważne i tego wymagają zasady BHP.
biuro
Napisał: Startup Stock Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządzenia do pracy

Porządne biuro jest dobrze zaopatrzone. Każdy przedsiębiorca koniecznie musi zadbać, żeby nic w nim nie brakowało W związku z tym warto pomyśleć jakiego typu sprzęty będą konieczne w pracy. Przejrzeć oferty wytwórców i zestawić modele poszczególnych maszyn.
biuro
Napisał: Denise Krebs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dbajmy o swoje miejsce w biurze

Im większy porządek panuje w naszym biurze, tym szybciej jesteśmy w stanie wszystko odnaleźć, a co się z tym wiąże, tym szybciej jesteśmy także w stanie wypełniać naszą pracę i przyjmować większą wielość klientów. Dlatego właśnie musimy nie tylko dbać o czystość w naszym miejscu pracy, ale także dbać o to, żeby każdy papier posiadał własne miejsce, tak abyśmy nawet z zamkniętymi oczami potrafili po niego sięgnąć. Na szczęście teraz można kupić wiele materiałów, które mają nam pomóc w utrzymaniu takiego ładu oraz przejrzystości w biurze.
żyrandole
Napisał: Rogala
Na podstawie danych z: Rogala

Co nam dopomoże zbliżyć się do natury, jeśli nie posiadamy nawet chwilki na nieduży wypad za miasteczko?

Wszyscy chcemy, żeby nasze wnętrza wyglądały pięknie. I to nieważne czy też to biuro, lub salon czy może pokój w akademiku. Do tych wszystkich pomieszczeń można wyczarować jakikolwiek niepowtarzalny wygląd, jaki będzie na co dzień przenosił nas na jakąś przykładowo łąkę z kwiatkami.
nowoczesna lampa wisząca
Napisał: Ronald Sarayudej
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dobrze dobrać oświetlenie

W dzisiejszych czasach olbrzymie oferty i promocje czasem zamiast upraszczać podejmowanie decyzji, silnie je komplikują. Jak przy urządzaniu mieszkania dokonać dobrego wyboru oświetlenia lub lampy? Należy tu mieć na względzie kilka spraw, które pomogą bez wysiłku kupić, chociażby interesujące, nowoczesne lampy. Trzeba nieco poświęcić na zastanowienie się nad wybraniem odpowiednich, niezrównanych produktów, które mają zazwyczaj służyć przez całe lata.
Biuro, ergonomiczne stanowisko pracy
Napisał: Tempur
Na podstawie danych z: Tempur

Aranżujemy własne biuro - w domu!

Pracoholizm to brzydka cecha, a w końcu przenoszenie obowiązków zawodowych do własnego domostwa jest zasadniczo jednych z podstawowych objawów chorowania na owy stan. Jednakże tak czy siak bardzo często jest tak, iż ciężko wytrzymać bez pracy. Zresztą no nie przesadzajmy przesadnie z tym swoim pracoholizmem - bo różnie to bywa. Czyli można powiedzieć, że chociaż w wielu przypadkach dzieci bądź małżonka narzekają, iż pracujemy za wiele, to jednakowoż takie są czasy. Aby mieć okazję utrzymać dzisiaj własną familię trzeba posiadać niemałą ilość pieniędzy. A aby zarobić pieniądze czymś całkowicie potrzebnym jest ciężka robota. Być może w Finlandii bądź Danii jest trochę inaczej, to jednak są to tak czy siak wyjątki. Akurat my musimy wytrwale harować, taki kraj.
w biurze
Napisał: Sylvain Kalache
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie krzesła do naszego biura?

Wszyscy wymagamy utrzymania odpowiedniej postawy podczas pracy. Z tego powodu tak ogromną rolę mają krzesła biurowe, na których spędzamy wiele godzin w naszych biurach. W dzisiejszych czasach technologia rozwinęła się na tyle, że tak naprawdę długotrwała praca przy biurku nie jest niebezpieczna, zarówno dla naszych oczu jak i postawy. Co ważne decyzja o kupnie dobrego krzesła do biura, może nam niesamowicie ułatwić pracę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.