Biuro
gabinet
Napisał: Andrew
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prace remontowe firmowego biura - co powinno się wymienić

Firmowe biuro stanowi wizytówkę każdego przedsiębiorstwa, toteż warto zadbać o to, aby wyglądało ono możliwie najkorzystniej. Zwłaszcza jeśli przyjmowani są w nim klienci. Jak mówi porzekadło: jak Cię widzą, tak Cię piszą. Warto również zadbać o to, ażeby meble w firmie były ergonomiczne oraz nie przeszkadzały w pracy członkom załogi. Jak osiągnąć taki wynik?
lampka nocna
Na podstawie danych z: pixabay.com

Doradzamy jak wyposażyć pokój nastolatka

W jaki sposób umeblować pokój nastolatka, aby szybko się nie znudził? Jaki styl jest popularny w pokojach nastolatków? Podpowiadamy które meble zakupić i na co zwrócić uwagę, urządzając pokój dla młodego człowieka.
farby
Napisał: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie klimatyzatory byłyby idealne w biurze, ale również w Twym domu?

Wiele osób w lipcowe dni ucieka od niemałej temperatury. Łatwiej jest funkcjonować gdy ciepłota otoczenia nie jest zbyt wysoka. Wtenczas lepiej można by się skoncentrować, nie jest się cały czas zmęczonym oraz nie boli nas głowa.
żyrandole
Napisał: Rogala
Na podstawie danych z: Rogala

Co nam dopomoże zbliżyć się do natury, jeśli nie posiadamy nawet chwilki na nieduży wypad za miasteczko?

Wszyscy chcemy, żeby nasze pokoje jawiły się pięknie. I to nieistotne czy to biuro, lub salon czy też może pokoik w akademiku. Do tego typu wszelakich miejsc można by wyczarować jakiś niepowtarzalny wygląd, który będzie na co dzień przenosił nas na jakąś np. łąkę z kwiatami.
biuro - widok
Napisał: Arcadiuš
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najważniejszy na sympozjach jest uczestnik oraz jego komfort

Wbrew pozorom organizowanie sympozjum jest jednakowo problematyczne co organizacja kina w plenerze. Można tak powiedzieć, gdyż na każdym wydarzeniu najistotniejsza jest wygoda człowieka.
aranżacja
Napisał: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral

Nieoczekiwany powrót do klasycznych pomysłów w stylizowaniu biur.

Tak ostatnio zauważalny, nagły nawrót do tradycyjnych rozwiązań w stylizowaniu pomieszczeń biurowych pozostaje powiązany nade wszystko z tym, iż tradycyjnie urządzone pomieszczenia po raz kolejny są w modzie. Będą kojarzyć się z harmonią, a to przecież klienci doceniają szczególnie i rzuca się im w oczy jako pierwsze, gdy przychodzą do konkretnego biurowca.
mieszkanie w lofcie
Napisał: Sam Sherratt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak oryginalnie zaaranżować mieszkanie z antresolą

Istnieje niezwykle dużo interesujących możliwości aranżacyjnych, za sprawą których każde mieszkanie stanie się jeszcze bardziej ciekawe, a jednocześnie funkcjonalne. Jednym z nich jest antresola. Może być zastosowana zarówno w niewielkich, jak i dużych mieszkaniach, a także przestrzeniach mieszkalnych typu loft. Odpowiedni projekt antresoli może być sposobem na niezwykle ciekawe wykorzystanie przestrzeni, a nawet urządzenie przytulnej sypialni czy biblioteczki.
biuro
Napisał: Denise Krebs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dbajmy o swoje miejsce w biurze

Im większy porządek obowiązuje w naszym biurze, tym prędzej jesteśmy w stanie wszystko odnaleźć, a co się z tym wiąże, tym prędzej jesteśmy także w stanie wypełniać naszą pracę oraz obsługiwać znaczniejszą ilość klientów. Przez to właśnie powinniśmy nie jedynie dbać o czystość w naszym miejscu pracy, ale też zabiegać o to, żeby każdy dokument miał swoje miejsce, tak żebyśmy nawet z zawiązanymi oczami umieli po niego sięgnąć. Na szczęście teraz możemy kupić sporo produktów, które powinny nam dopomóc w utrzymaniu takiego ładu i przejrzystości w biurze.
W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy
Napisał: Etap Sofa
Na podstawie danych z: Etap Sofa

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy

Miejsce pracy to niekoniecznie biuro. Dlaczego nie pozwolić sobie na luksus home office, jeśli mamy taką możliwość? Etap Sofa wychodzi naprzeciw nowym zawodowym trendom, by pozwolić nam pracować w komfortowych warunkach – niezależnie od lokalizacji.
biurko
Napisał: geishaboy500

Gabinet na poddaszu

Poddasze, to pod wieloma względami doskonałe miejsce na domowe biuro lub gabinet. Jest dostatecznie odosobnione i oddalone od codziennego zgiełku, co sprzyja efektywnemu wykonywaniu zadań, które wymagają koncentracji i wytężonej pracy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.