Projektant
dobrze urządzone mieszkanie
Napisał: Marma Polskie Folie
Na podstawie danych z: Marma Polskie Folie

Dobrze urządzone wnętrze raduje każdego

Każdy chciałby posiadać gniazdko wyjątkowo urządzone. Dobrze zaplanowane wnętrze powinno być niezwykle przemyślane. Dobór stosownych sprzętów i złączenia ich, dobór każdych dodatków i akcesoriów to dla projektanta chleb powszedni.
projektant wnętrz
Napisał: Simone Micheli
Na podstawie danych z: Dekorian

Dekorowanie mieszkania nie jest takie proste jakim się zdaje

Większość, przynajmniej wielokrotnie w życiu, mierzy się z problemem zaprojektowania przestrzeni własnego lokum lub miejsca pracy, sklepu. Jest wtedy możliwość wyboru, czy przyjąć zlecenie i zająć się tym osobiście, czy jednak lepiej zatrudnić profesjonalistę?


Dekorowanie mieszkania nie jest takie proste jakim się zdaje

Projektant wnętrz jest zawodem, którym ma możliwość się parać ktokolwiek, wyjątkowo bez właściwego przeszkolenia.
wnętrze pokoju
Napisał: yamakk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Blog o wyposażaniu wnętrz zastąpi architekta?

Masz zamiar właśnie wyposażyć wyremontowany pokój lub też nowo kupione mieszkanie? To świetnie. Ale jak to zrobić? Możliwości są zasadniczo dwie. Albo po prostu na własną rękę zamawiasz meble, tapety i wszystkie dodatki i ustawiasz tak jak chcesz. Albo też możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego architekta. Która opcja jest lepsza? Tak właściwie niełatwo powiedzieć, gdyż w Internecie można wyszukać coraz więcej interesujących porad. To właśnie takie poradniki mogą ułatwić Ci samodzielne urządzanie wnętrza.
fotel
Napisał: Sarah_Ackerman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Aranżacja salonu w stylu lat 60-tych

Wiele osób aranżując salon stawia na stonowany minimalizm, bardzo często stawia się na pierwsze lepsze meble z brzegu, które suma summarum mają w miarę dobrze wyglądać i co najważniejsze pomieścić sporą ilość pierdół, które trzymamy od wielu lat. Jednak, jeśli naprawdę zależy nam na fajnym salonie, to warto go urządzić w jakimś konkretnym stylu np. szalonych lat 60-tych.
Zegar
Napisał: Calvado
Na podstawie danych z: Calvado

Nowoczesne czasomierze we współczesnym mieszkaniu

Obecnie, wydawało by się, że nadszedł koniec czasomierzy ściennych, ręcznych jak również wolno stojących. I w pewnym sensie to prawda, jeżeli jako zegarek określimy mechanizm skonstruowany z kółeczek a także sprężyn. Taki zegarek faktycznie odchodzi pomału do lamusa. Prawda że z fasonem! Tenże urządzenie jest dzisiaj dla osób z niezwykle grubą portmonetką, bo takie czasomierze do niedrogich nie należą. Niestety, ręczna praca jest dość droga, toteż takie zegarki miewają dużą cenę.
Biały mały pies
Napisał: EVERYMAN FILMS LTD (EVERYMAN FILMS LTD)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Projektant pomieszczeń – nieodzowny czy zbyteczny?

Nowocześnie i w zgodzie z najnowszymi nurtami, swojsko, skromnie, lecz ze smakiem, funkcjonalnie – posiadanie konkretnej wizji budynku WCale nie znaczy, iż jego aranżacja stanie się łatwiejsza, niż jeślibyśmy zupełnie nie mieli pojęcia, jak mają wyglądać nasze cztery kąty.
dobrze urządzone mieszkanie
Napisał: Christian Jensen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pomoc w aranżacji

Każdy chce spędzać czas w elegancko wyglądającym domu, ale nie wszyscy mają smykałkę do stylowej aranżacji domowych. Istnieje przeświadczenie, że to niewiasty lepiej czują się w świecie projektów, jednak jest to wyłącznie stereotyp.
lampa wisząca
Napisał: Jazminator
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Parę zdań na temat lamp. Które kupić i w jaki sposób jak je wybierać?

Dla wielu z nas słowo „lampa” łączy się prawdopodobnie z raczej nieciekawym urządzeniem zapewniającym światło. Bardzo często znajdującym się obok fotela wśród innych starych mebli w domu naszej babci czy mamy. Ze względu na takie skojarzenia z wczesnej młodości a nawet jeszcze z czasów dzieciństwa, wielu z nas unikało lamp podczas urządzania własnego domu.
budynek
Napisał: Augustus Urbex
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybieramy okna i drzwi do naszego domu

Kończysz właśnie budowę budynku? Pragniesz zamknąć jego stan surowy? Pamiętaj, że jednym z najistotniejszych elementów, od których powinieneś rozpocząć wyposażanie nowego domu, będzie dobór drzwi a także okien. Wśród głównych czynników, na które musimy kierować uwagę, jest jakość a także klasa okien, typ szyb i ich właściwości izolacyjne.
architektura wnętrz kraków
Napisał: 2 TOP
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Utworzenie powierzchni mieszkaniowej, lub biurowej

Mnogość osiągalnych w sklepach materiałów wykończeniowych, wyposażeń i mebli powoduje, że jeszcze trudniej przystosować wyposażenia i akcesoria do perfekcyjnego urządzenia domu.


Utworzenie powierzchni mieszkaniowej, lub biurowej

Ażeby być pewnym, że wnętrza sprostają naszym żądaniom, najlepiej zatrudnić projektanta wnętrz.


Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.