Salon
farby
Napisał: Yuichiro MASUI
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Doskonała aranżacja twojego pomieszczenia z fototapetami

Aktualnie nie trzeba już zatrudniać architektów od wnętrz, by uzyskać godny uwagi efekt. Nie trzeba również gruntownie odświeżać pomieszczeń, aby zyskały one nowy styl. Starczy szczypta wyobraźni oraz najlepszej jakości fototapeta.
Duże łóżko
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli w tej chwili planujesz nowe, rodzinne miejsce zamieszkania, chcesz wysokiego poziomu komfortu i wygody – powinieneś zaszczepić odrobinę wiedzy na temat przemysłu meblowego w Polsce

Rynek meblowy w Polsce osiąga swoje apogeum. Pokazuje się coraz większa liczba zespołów wielkich supermarketów z mablami, jak i takich mniejszych działalności z akcesorium mieszkalnym. Wzrasta poziom udogodnień. Startują nowe modele i aranże.
Kuchnia na wymiar
Napisał: Photographer Sergy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble kuchenne na wymiar - właściwy pomysł

Meble kuchenne na wymiar dopasują się do każdej kuchni
Często zdarza się tak, że oglądamy jakieś meble, które niesamowicie nam się spodobały i już obserwujemy je oczami wyobraźni w naszej kuchni, kiedy niespodziewanie jest tak, że będą one zbyt malutkie, lub nazbyt spore, i nie ma możliwości, żeby u nas weszły. Dlatego właśnie coraz znaczniejszym gronem zwolenników mają szansę się poszczycić meble kuchenne na wymiar, ponieważ wtenczas przybywa dobra ekipa, uważnie zmierzy nasze pomieszczenie, uzgadnia z nami szczegóły jak wszystko powinno wyglądać, a na końcu przywozi meble i je zakłada.

Kilka zdań o aranżacji wnętrz

Uważa się, że dom tworzą mieszkańcy, a nie znajdujące się wokół nich rzeczy. To, oczywiście, prawda. Czym byłby nawet najpiękniejszy zamek bez naszych najbliższych? Ale zupełne ignorowanie wystroju mieszkania jest ogromnym błędem. Bez wątpienia nie raz spostrzegliśmy taką zależność, gdy nie jesteśmy w stanie się skupić w pomieszczeniu, gdzie jest nieporządek.
halogen
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co zrobić, by jasność słońca wnieść do swojego domu? Wystarczy zainstalować niepospolite oświetlenie

Remont i dekoracja domu to droga, która nie jest zasłana różami. Należy wszystko starannie obmyślić, aby nie wpaść w frustrację, kiedy następny raz zapomnimy o tak ważnym dla naszego projektu produkcie i będziemy zmuszeni przebić się przez bezmiar miasta, aby pojawić się w sklepie, który właśnie odwiedziliśmy. Jedyną myślą, która daje możliwość nam wytrwać do kresu remontu jest myśl o jego rezultacie. Przypuszczalnie często przeistoczeniom poddaje się salon.
loft
Napisał: Max-Fliz
Na podstawie danych z: Max-Fliz

Sposoby na nowoczesny a, także wspaniały design swojego mieszkania

Coraz więcej licznych ludzi chce w dwudziestym pierwszym wieku mieć szykowne i najlepiej urządzone mieszkanie, sprawa ta jednak nie jest nieraz czymś prostym. Właściwa aranżacja wnętrz wymaga posiadania pewnej wiedzy na temat zasad designu, jak również pewnego wyczucia tematyki estetyki. Należy tu nieraz ufać intuicji, ale również mieć określone informacje na temat najnowszych trendów w designie. Czy lepiej nabywać nowoczesne meble, a może raczej wybierać fotele designerskie? Aby podjąć decyzję w tejże rzeczy należy jest poprzez chwilę przyjrzeć się tejże tematyce.
sakupy
Napisał: Praktycy.com
Na podstawie danych z: Praktycy.com

Jak udekorować całe mieszkanko na Boże Narodzenie?

Dekorowanie domu na święta Bożego Narodzenia jest jednym z najbardziej uciążliwych zajęć jednakże to dzięki stroikom świątecznym nasz dom przenika aurą świąt, robi się przytulny i radosny.
Salon w stylu glamour
Napisał: Calvado
Na podstawie danych z: Calvado

Wnętrza w stylu glamour

Przepych jest tu obowiązkowy! Nawiązujące do baroku wnętrza w stylu glamour to przede wszystkim bogactwo dekoracji, faktur i ornamentyki. Odważ się zatem i wprowadź do swojego mieszkania wyszukane i stylowe akcesoria, dzięki którym twoje wnętrze nabierze nowego i niepowtarzalnego, pałacowego klimatu.
fotel
Napisał: ArtDecor24.pl

Salon w bieli

Podczas urządzania salonu zastanawiamy się nie tylko nad kolorem ścian, ale także mebli i dodatków. Odpowiednie dopasowanie barw może mieć decydujący wpływ na nastrój panujący w pomieszczeniu. Często jednak zapominamy o najprostszym rozwiązaniu - zaaranżowaniu wnętrza w białym kolorze.
kolorowa lampka
Napisał: Isengardt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampy w twoim mieszkaniu - cenne rady

Lampy biurowe mają zapewniać silne światło. Dociekania naukowe udowodniły, że mocne stężenie blasku ma właściwości mobilizujące ludzki umysł do wydajniejszej pracy. Mając to na uwadze, powinieneś zainstalować w pomieszczeniu pracy sufitowe światło o znacznej sile. Podobnym rozwiązaniem (dla biur domowych) jest lampka podręczna, w której zainstalujesz mocną żarówkę.Takie są fakty, nie istnieje nic gorszego, niż słabe światło w miejscu pracy, które sprawia, że pracujący czują wielką senność.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.