Powietrze
klimatyzator
Napisał: Centrum Klima SA
Na podstawie danych z: Centrum Klima SA

Tylko jeden klimatyzator a wiele plusów

Od klimatyzatora z biegiem czasu coraz to więcej się oczekuje. Już nie wyłącznie ma chłodzić, ale także estetycznie wyglądać, niewiele kosztować i najlepiej, gdy zarazem może być także urządzeniem grzewczym. Nierealne? Nowy typ klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt pokazuje, że jest to wykonalne. Klimatyzator przenośny czyli tzw. klimatyzator z rurą to coraz popularniejsze urządzenie w każdym domu.
Mieszkanie
Napisał: Living Rooms London
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odkurzaj szybciej

Odkurzacze są o tyle kłopotliwymi urządzeniami, że do ich przechowywania jest wymagana cenna przestrzeń. Kłopotliwe bywa również przełączanie odkurzacza między kolejnymi kontaktami w dużym domu, częste zmienianie worka i dźwiganie całego, nierzadko ciężkiego urządzenia.
wentylator
Napisał: Klimatop
Na podstawie danych z: www.klimatop.pl

Wentylatory - metoda na szybko ochłodę w domu

Wentylatory to urządzenia które widuje się ma każdym kroku. Od urządzeń mających zapewniać krążenie powietrza we wnętrzu, po te, które mają za zadanie chłodzić elementy urządzeń elektronicznych. Ich zasadniczą zaletą jest prostota funkcjonowania, która pociąga za sobą wiele innych zalet – wysoką efektywność, niezawodność i niski pobór prądu elektrycznego.
osuszacz powietrza

Osuszanie domu – w jaki sposób to rozegrać?

Mieszkanie w komfortowych warunkach nie ma prawa być jedynie luksusem, na co mogą sobie pozwolić jedynie nieliczni. Jest to w dzisiejszych czasach coś, co może nas określać oraz determinuje środowisko, w jakim mieszkamy. Dlatego też producenci proponują klientom wciąż inne rozwiązania, które są w sposób bieżący dopasowywane do obecnych wymogów i kryteriów klientów.
filtr

Czystość powietrza w mieszkaniach - czytaj na ten temat więcej

Powinniśmy pogodzić się z tym, że w dalszym ciągu dużo osób boryka się z rozmaitymi problemami ze zdrowiem, które nadal stosunkowo trudno jest rozpoznać. Jest to niezmiernie poważne, gdyż jednostki chorobowe potrafią w fatalny sposób uprzykrzyć człowiekowi codzienność. W skrajnych przypadkach, niemożliwe jest tak naprawdę zwyczajne egzystowanie, co odbija się na pacjentach i jak najbardziej ich najbliższych. Niewątpliwie, każdy z nas powinien przykładać wszelkich starań do tego, by zapobiegać i przeciwdziałać pojawianiu się różnorodnych chorób i przypadłości.
Pingwin
Napisał: Hillary
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ogrzewanie w domu jest w stanie niekorzystnie wpłynąć na Twoje zdrowie. Jak z tym walczyć? Okazuje się, iż jest na to metoda

Nawilżanie powietrza jest konieczne szczególnie w okresie jesienno-zimowym, jak ogrzewanie sprawia, iż powietrze w mieszkaniu staje się bardzo suche. Niektórzy błyskawicznie zauważają zmianę, gdyż mogą pojawić się kłopoty z oddychaniem czy brakiem koncentracji, pozostali dopiero po czasie, a wtedy najbardziej widoczne objawy to suche włosy czy kłopoty z cerą. Niestety, ogrzewanie nie jest obojętne dla zdrowia.
prysznic
Napisał: Marco Hamersma
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki wariant uniknąć niepożądanych problemów z oddychaniem w pomieszczeniu z suchym powietrzem?

Sezon grzewczy to dla naszego ciała okres bardzo okrutny. W związku z suchym powietrzem w pomieszczeniach posiadamy problemy z oddychaniem, a i nasza cera nie ma wtedy bezproblemowego istnienia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.