Kurz
meble
Napisał: Elite Balustrade
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowomodne meble z sosny i ich liczne zalety

Meble sosnowe potrafią nadać wnętrzu mocnego charakteru. Nie dość, że są osiągalne w całkiem przystępnej, atrakcyjnej cenie, to jeszcze prezentują się faktycznie gustownie i stylowo. Meble sosnowe perfekcyjnie przedstawiają się w różnych stylach oraz aranżacjach, pasują zarówno do wnętrz dzisiejszych, jak również klasycznych. Co więcej cechują się dość dobrą trwałością i niezawodnością, są także odporne na przeróżne uszkodzenia mechaniczne.
Produkcja szkła
Napisał: Emily Mathews
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapeta jako niezbyt drogi pomysł na efektowne mieszkanie

Fototapeta to niezbyt kosztowny projekt na efektowne wnętrze i do tego stosunkowo łatwy do zrealizowania. Fototapety są wykonywane z papieru specjalnie wzmocnionego i zabezpieczonego, albo winylu. Gdy fototapety się zakurzą, bez problemu wytrzemy je po prostu szmatką zmoczoną wodą z delikatnym płynem.
oczyszczacze powietrza
Napisał: Marazzi
Na podstawie danych z: INTERNITY

Który oczyszczacz powietrza wybrać?

oczyszczacz powietrza jest to narzędzia elektryczne z układem filtracyjnym powietrza. Odpowiednie oczyszczacze powietrza potrafią usunąć składniki smogu, jak także niemal wszystkie alergeny, drobnoustroje oraz wirusy.
osuszacz powietrza w pomieszczeniu
Napisał: Alex Wiebe
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Osuszacze powietrza sposobem na pozbycie się wilgoci w mieszkania

Zbyt wysoka wilgotność powietrza może doprowadzić do namnożenia się niebezpiecznych drobnoustrojów oraz powstania pleśni i grzyba. Przyczyn wilgotnego powietrza jest wiele, nawet susząca się we wnętrzu odzież może w znaczny sposób podnieść poziom wilgoci. Może się to stać przyczyną groźnych problemów zdrowotnych, w szczególności u ludzi cierpiących na dolegliwości związane z płucami.
antybakteryjna spłuczka
Napisał: TECE

Sprzątaj z wyobraźnią

W trakcie sprzątania łazienki szczególną uwagę zwracamy na muszlę klozetową, umywalkę, wannę czy podłogę. Miejscem, trudnym do odkażenia, które często bagatelizujemy, są przyciski do spłuczek.
poduszki
Napisał: Dekoria.pl.
Na podstawie danych z: Dekoria.pl.

Nawilżacz do powietrza – z jakiej przyczyny warto go kupić?

W każdym domu, a już z pewnością w każdym domu, w jakim mieszkają dzieci musi znajdować się higrometr (innymi słowy wilgotnościomierz) jak też nawilżacz do powietrza.


Nawilżacz do powietrza – z jakiej przyczyny warto go kupić?

Pierwsze urządzenie szacuje wilgoć powietrza, drugie je nawilża do właściwego poziomu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.