Kominek
Przykładowy kominek
Napisał: cindy47452
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Kominek- piękno, czy kicz?

Kiedy termometry pokazują nam coraz niższe temperatury, a wakacje zamieniają się powoli w niesamowite wspomnienia, marzymy o tym, aby się przy czymś ogrzać. Nic tak skuteczniej nie ogrzewa, jak buchający ogień z kominka.

Kominki w nowoczesnym mieszkaniu

Nasze konta bankowe mają się coraz lepiej, to fakt, ale niejeden z nas poszukuje czegoś więcej. Ciekawą inwestycją w nasze otoczenie jest sztukateria, która upiększy tak samo wnętrza, jak i elewacje naszego domu. Krótkie poszukiwania i rezultaty wpisania hasła sztukateria wrocław przynoszą nam bardzo dużo informacji o konkretnym rodzaju dekoracji i możliwościach realizacji.
nowoczesne aranżacje
Napisał: Scott Jordan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Osobowość człowieka oraz zasobność jego pugilaresu przesądzają o tym, jak w urządzonym domu parterowym się mieszka

Dom i wnętrze - te dwa nierozerwalne elementy są w stanie zaświadczyć wiele o nas, czyli właścicielach, więcej niż można byłoby się spodziewać. Dom jest nie tylko oazą ciszy, miejscem spotkań z przyjaciółmi czy miejscem spożywania dań. Ma również spełniać inne funkcje, przy czym utylitaryzm chyba nigdy nie wyjdzie z mody.
ogród - odbitka
Napisał: Medialab Katowice
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie masz ciekawego pomysłu na zaaranżowanie swojego ogrodu? Oto kilka wskazówek, które spowodują, że Twój ogród będzie robił niesamowite wrażenie!

W dzisiejszych czasach właściwie każdy marzy o posiadaniu swojego domu. Jeśli udało Ci się już osiągnąć ten cel, możesz mówić o naprawdę wielkim szczęściu. Niejeden sąsiad na pewno mocno Ci zazdrości.
domu

Jakie na kominki elektryczne ceny mają sposobność nam okazać się być zaoferowane?

Kiedy marzy nam się kominek, lecz żyjemy w bloku oraz nie mamy szansy na taki autentyczny, z autentycznymi płomieniami, to z pewnością powinno się poszukać nowego rozwiązania.

Lustra jako standardowy element salonu

Dekorowanie swojego domu jest dosyć znaczącym wyzwaniem. Dzisiaj sporo osób zwraca bowiem uwagę nie tylko na funkcjonalność zastosowanych rozwiązań, ale także na ich atrakcyjność wizualną.
kominek
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame

Właściwa szyba do kominka

Gdy zaczynamy organizować wnętrze naszego domu lub mieszkania dość często zastanawiamy się nad tym, żeby mieć kominek. A kiedy się na niego decydujemy zaczynamy szukać tego odpowiedniego. Wybieramy kominek, instalujemy go i cieszymy się najprawdziwszym ogniem z drewna lub ogniem, który jest dzięki wciśnięciu właściwego przycisku. Istotne jednak przy kominku, w którym pali się drzewem jest to by zwrócić uwagę na szyby do kominka. Razem z konkretnym kominkiem w komplecie na pewno będzie szyba, dobrze, więc zapytać, jaka dokładnie.
kominek
Napisał: noguerajef
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

W jaki sposób powinniśmy czyścić szybę kominkową? Jakie mamy na to sposoby? Czy powinno się czyścić taką szybę popiołem?

Zabrudzona szyba kominkowa prezentuje się bardzo brzydko, przede wszystkim zasłania to, co ważne, to znaczy ogień. W jaki sposób więc powinniśmy dbać o szybkę kominkową, by zawsze prezentowała się ona estetycznie?
jadalnia
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame

Sprawmy, aby posiadany przez nas dom nareszcie odmienił swoje oblicze!

Domy w Polsce są w zasadzie zadbane, bo ludzie w Polsce potrafią odpowiednio zadbać o własne domostwo. No i bardzo dobrze. Jednak niestety nie można w jednoznaczny sposób powiedzieć, że zawsze będziemy mieli okazję cieszyć się naprawdę ładnym domem. Bo wiadomo - nie rozchodzi się akurat w tym momencie o naszą bierność. Generalnie jest tak, iż budżet statystycznego Polaka nie jest duży. To sprawia, że bardzo często, iż nawet jeżeli chcemy zmienić oblicze zamieszkiwanego przez siebie domostwa, nie bardzo orientujemy się w jaki sposób podchodzić do tego. Cóż, takie są realia Polski.
Biokominek Tetris marki Horus
Napisał: Horus
Na podstawie danych z: Horus

Tetris – więcej niż biokominek

Co wspólnego ma biokominek Tetris z popularną w latach 80 i 90–tych grą komputerową? Nazwa to nie jedyny element łączący włoskie urządzenie z klasyczną układanką. Ekologiczny kominek składa się z kilku modułów, które można dowolnie przesuwać i obracać jak słynne klocki w grze, tworząc w ten sposób różnorodne aranżacje. Mimo wyraźnych podobieństw do słynnej gry, model tego biokominka nie jest zwykłą układanką a wyrafinowanym i niebanalnym rozwiązaniem dla wnętrz.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.