Kominek
nietypowy kominek
Napisał: anne arnould
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zakupy kominka

Troska o pełen wystrój to jeden z kluczowych warunków odczuwania perfekcyjnego samopoczucia w swoim mieszkaniu. Szczególnie istotny w ocenie mieszkania bywa nieraz salon. Jego wystrój to bowiem naprawdę istotny czynnik estetyczny, który składa się na całościowy odbiór mieszkania w oczach przyjaciół oraz znajomych. Piękny kominek może więc nadzwyczaj sporo zmieniać w percepcji. Jak jednak dobrze zakupić kominki idealnie dopasowane do stylu całego mieszkanie?
nowoczesne aranżacje
Napisał: Scott Jordan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Osobowość człowieka oraz zasobność jego pugilaresu przesądzają o tym, jak w urządzonym domu parterowym się mieszka

Dom i wnętrze - te dwa nierozłączne elementy są w stanie powiedzieć dużo o nas, czyli mieszkańcach, więcej niż można byłoby się spodziewać. Dom jest nie tylko oazą spokoju, miejscem spotkań z przyjaciółmi czy miejscem spożywania obiadów. Ma także pełnić inne funkcje, przy czym praktycyzm najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z użycia.

Lustra jako standardowy element salonu

Dekorowanie własnego domu jest dosyć znaczącym wyzwaniem. Obecnie dużo osób zwraca bowiem uwagę nie tylko na praktyczność wykorzystanych rozwiązań, ale także na ich atrakcyjność wizualną.
piękny, plący się kominek
Napisał: noguerajef
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Kominki z kamienia nadają wyjątkowego stylu każdemu wnętrzu oraz zapewniają szereg możliwości obróbki.

Kominki w mieszkaniach zawsze przydawały stylu i znakomitego nastroju pomieszczenia. Wieczory tuż przy kominku są zawsze idealnym pomysłem na spędzenie czasu ze szczególną osobą czy rodziną.
jadalnia
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame

Sprawmy, aby posiadany przez nas dom nareszcie odmienił swoje oblicze!

Domy w Polsce są w zasadzie zadbane, bo Polacy potrafią odpowiednio zadbać o własne domostwo. No i świetnie. Jednakże na nieszczęście nie można w jednoznaczny sposób powiedzieć, że zawsze będziemy mieli okazję cieszyć się prawdziwie pięknym domem. Bo wiadomo - nie rozchodzi się akurat tutaj o nasze lenistwo. Zasadniczo sytuacja jest taka, iż budżet statystycznego Kowalskiego nie należy do wielkich. To sprawia, że nierzadko, iż nawet jeśli chcielibyśmy odmienić oblicze swojego domu, nie bardzo orientujemy się jak podchodzić do tego wszystkiego. No cóż, takie są realia Polski.
Biokominek Tetris marki Horus
Napisał: Horus
Na podstawie danych z: Horus

Tetris – więcej niż biokominek

Co wspólnego ma biokominek Tetris z popularną w latach 80 i 90–tych grą komputerową? Nazwa to nie jedyny element łączący włoskie urządzenie z klasyczną układanką. Ekologiczny kominek składa się z kilku modułów, które można dowolnie przesuwać i obracać jak słynne klocki w grze, tworząc w ten sposób różnorodne aranżacje. Mimo wyraźnych podobieństw do słynnej gry, model tego biokominka nie jest zwykłą układanką a wyrafinowanym i niebanalnym rozwiązaniem dla wnętrz.
domu

Jakie na kominki elektryczne ceny mają sposobność nam okazać się być zaoferowane?

Gdy marzy nam się kominek, ale żyjemy w bloku oraz nie będziemy mieli możliwości na taki prawdziwy, z prawdziwymi płomieniami, to obowiązkowo powinno się wyszukać odmiennego pomysłu.
farby
Napisał: Marbet Decor
Na podstawie danych z: Marbet Decor

Jakie wkłady kominkowe Wrocław ma w ofercie?

Kiedy mamy wielki salon oraz marzy nam się, żeby zrobić w nim kominek, to na pewno powinniśmy popatrzeć, co będzie nam tu niezbędne, by prawidłowo on funkcjonował.
ogród - odbitka
Napisał: Medialab Katowice
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie masz ciekawego pomysłu na zaaranżowanie swojego ogrodu? Oto kilka wskazówek, które spowodują, że Twój ogród będzie robił niesamowite wrażenie!

W dzisiejszych czasach chyba każdy marzy o posiadaniu własnego domu. Jeśli udało Ci się już osiągnąć ten cel, możesz wspomnieć o naprawdę ogromnym szczęściu. Niejeden przyjaciel na pewno bardzo Ci zazdrości.

Kominki w nowoczesnym mieszkaniu

Bogacimy się, to fakt, ale wielu z nas chce czegoś więcej. Interesującą inwestycją w nasze otoczenie jest sztukateria, która uatrakcyjni zarówno wnętrza, jak i zewnętrzną część niejednego domu. Szybkie poszukiwania i rezultaty wpisania hasła sztukateria wrocław przynoszą nam bardzo dużo informacji o tym typie dekoracji i sposobie, w jakie mógłby być realizowany.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.