Kominek
kominek
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame

Właściwa szyba do kominka

Kiedy zaczynamy organizować wnętrze naszego domostwa albo mieszkania bardzo często myślimy o tym, by mieć kominek. A kiedy się na niego zdecydujemy zaczynamy szukać tego właściwego. Wybieramy kominek, instalujemy go i cieszymy się najprawdziwszym ogniem z drewna lub ogniem, który jest dzięki włączeniu jednego przycisku. Istotne jednak przy kominku, w którym palimy drewnem jest to by zwrócić uwagę na szyby do kominka. Razem z danym kominkiem w komplecie na pewno będzie szyba, warto, więc uzyskać informacje, jaka dokładnie.
kominek
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame

Właściciele pieców i kominków oraz pasjonaci grillowania bardzo dobrze wiedzą, że czyszczenie paleniska z popiołu jest czasochłonne i przykre

Właściciele pieców i kominków również pasjonaci grillowania doskonale wiedzą, że czyszczenie paleniska z popiołu jest czasochłonne i kłopotliwe. Również w toku samego zapalania płomienia robi się niezły rozgardiasz, kiedy odpadki drewna, czy cząstki węgla pryskają się na posadzce. Rozstrzygnięcia są dwa, jest możliwość pozostać przy miotle, szufelce i wiaderku, jednak stanowczo lepiej wyekwipować się w kompetentny odkurzacz kominkowy.
domu

Jakie na kominki elektryczne ceny mają sposobność nam okazać się być zaoferowane?

Jeżeli marzy nam się kominek, ale przebywamy w bloku oraz nie będziemy mieli pozwolenie na taki prawdziwy, z autentycznymi płomieniami, to koniecznie warto szukać odmiennego rozwiązania.

Lustra jako standardowy element salonu

Urządzanie swojego domu jest bardzo znaczącym wyzwaniem. Aktualnie sporo osób zwraca bowiem uwagę nie tylko na praktyczność wykorzystanych rozwiązań, ale także na ich atrakcyjność wizualną.
nietypowy kominek
Napisał: anne arnould
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zakupy kominka

Troska o pełen wystrój to jeden z kluczowych warunków odczuwania perfekcyjnego samopoczucia w swoim mieszkaniu. Szczególnie istotny w ocenie mieszkania bywa nieraz salon. Jego wystrój to bowiem naprawdę istotny czynnik estetyczny, który składa się na całościowy odbiór mieszkania w oczach przyjaciół oraz znajomych. Piękny kominek może więc nadzwyczaj sporo zmieniać w percepcji. Jak jednak dobrze zakupić kominki idealnie dopasowane do stylu całego mieszkanie?
nowoczesne aranżacje
Napisał: Scott Jordan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Osobowość człowieka oraz zasobność jego pugilaresu przesądzają o tym, jak w urządzonym domu parterowym się mieszka

Dom i wnętrze - te dwa nierozłączne elementy są w stanie powiedzieć dużo o nas, czyli mieszkańcach, więcej niż można byłoby się spodziewać. Dom jest nie tylko oazą spokoju, miejscem spotkań z przyjaciółmi czy miejscem spożywania obiadów. Ma także pełnić inne funkcje, przy czym praktycyzm najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z użycia.
piękny, plący się kominek
Napisał: noguerajef
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Kominki z kamienia nadają wyjątkowego stylu każdemu wnętrzu oraz zapewniają szereg możliwości obróbki.

Kominki w mieszkaniach zawsze przydawały stylu i znakomitego nastroju pomieszczenia. Wieczory tuż przy kominku są zawsze idealnym pomysłem na spędzenie czasu ze szczególną osobą czy rodziną.
jadalnia
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame

Sprawmy, aby posiadany przez nas dom nareszcie odmienił swoje oblicze!

Domy w Polsce są w zasadzie zadbane, bo Polacy potrafią odpowiednio zadbać o własne domostwo. No i świetnie. Jednakże na nieszczęście nie można w jednoznaczny sposób powiedzieć, że zawsze będziemy mieli okazję cieszyć się prawdziwie pięknym domem. Bo wiadomo - nie rozchodzi się akurat tutaj o nasze lenistwo. Zasadniczo sytuacja jest taka, iż budżet statystycznego Kowalskiego nie należy do wielkich. To sprawia, że nierzadko, iż nawet jeśli chcielibyśmy odmienić oblicze swojego domu, nie bardzo orientujemy się jak podchodzić do tego wszystkiego. No cóż, takie są realia Polski.
Biokominek Tetris marki Horus
Napisał: Horus
Na podstawie danych z: Horus

Tetris – więcej niż biokominek

Co wspólnego ma biokominek Tetris z popularną w latach 80 i 90–tych grą komputerową? Nazwa to nie jedyny element łączący włoskie urządzenie z klasyczną układanką. Ekologiczny kominek składa się z kilku modułów, które można dowolnie przesuwać i obracać jak słynne klocki w grze, tworząc w ten sposób różnorodne aranżacje. Mimo wyraźnych podobieństw do słynnej gry, model tego biokominka nie jest zwykłą układanką a wyrafinowanym i niebanalnym rozwiązaniem dla wnętrz.
farby
Napisał: Marbet Decor
Na podstawie danych z: Marbet Decor

Jakie wkłady kominkowe Wrocław ma w ofercie?

Kiedy mamy wielki salon oraz marzy nam się, żeby zrobić w nim kominek, to na pewno powinniśmy popatrzeć, co będzie nam tu niezbędne, by prawidłowo on funkcjonował.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.