Kominek
Przykładowy kominek
Napisał: cindy47452
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Kominek- piękno, czy kicz?

Gdy termometry ukazują nam coraz mniejsze temperatury, a wakacje zamieniają się pomału w niesamowite wspomnienie, pragniemy się przy czymś ogrzać. Nic tak lepiej nie ogrzewa, jak wesoły ogień z kominka.
kominek
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame

Właściwa szyba do kominka

Gdy zaczynamy organizować wnętrze naszego domu lub mieszkania dość często zastanawiamy się nad tym, żeby mieć kominek. A kiedy się na niego decydujemy zaczynamy szukać tego odpowiedniego. Wybieramy kominek, instalujemy go i cieszymy się najprawdziwszym ogniem z drewna lub ogniem, który jest dzięki wciśnięciu właściwego przycisku. Istotne jednak przy kominku, w którym pali się drzewem jest to by zwrócić uwagę na szyby do kominka. Razem z konkretnym kominkiem w komplecie na pewno będzie szyba, dobrze, więc zapytać, jaka dokładnie.
domu

Jakie na kominki elektryczne ceny mają sposobność nam okazać się być zaoferowane?

Kiedy zamarzy nam się kominek, ale żyjemy w bloku oraz nie będziemy mieli szansy na taki autentyczny, z autentycznymi płomieniami, to z pewnością należy poszukać odmiennego pomysłu.
kominek
Napisał: noguerajef
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

W jaki sposób powinniśmy czyścić szybę kominkową? Jakie mamy na to sposoby? Czy powinno się czyścić taką szybę popiołem?

Zabrudzona szyba kominkowa prezentuje się bardzo brzydko, przede wszystkim zasłania to, co ważne, to znaczy ogień. W jaki sposób więc powinniśmy dbać o szybkę kominkową, by zawsze prezentowała się ona estetycznie?
jadalnia
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame

Sprawmy, aby posiadany przez nas dom nareszcie odmienił swoje oblicze!

Domy w Polsce są w zasadzie zadbane, bo ludzie w Polsce potrafią odpowiednio zadbać o własne domostwo. No i bardzo dobrze. Jednak niestety nie można w jednoznaczny sposób powiedzieć, że zawsze będziemy mieli okazję cieszyć się naprawdę ładnym domem. Bo wiadomo - nie rozchodzi się akurat w tym momencie o naszą bierność. Generalnie jest tak, iż budżet statystycznego Polaka nie jest duży. To sprawia, że bardzo często, iż nawet jeżeli chcemy zmienić oblicze zamieszkiwanego przez siebie domostwa, nie bardzo orientujemy się w jaki sposób podchodzić do tego. Cóż, takie są realia Polski.
Biokominek Tetris marki Horus
Napisał: Horus
Na podstawie danych z: Horus

Tetris – więcej niż biokominek

Co wspólnego ma biokominek Tetris z popularną w latach 80 i 90–tych grą komputerową? Nazwa to nie jedyny element łączący włoskie urządzenie z klasyczną układanką. Ekologiczny kominek składa się z kilku modułów, które można dowolnie przesuwać i obracać jak słynne klocki w grze, tworząc w ten sposób różnorodne aranżacje. Mimo wyraźnych podobieństw do słynnej gry, model tego biokominka nie jest zwykłą układanką a wyrafinowanym i niebanalnym rozwiązaniem dla wnętrz.
nietypowy kominek
Napisał: anne arnould
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zakupy kominka

Troska o pełen wystrój to jeden z najważniejszych warunków odczuwania dobrego samopoczucia we własnym lokum. Szczególnie istotny w ocenie mieszkania bywa zwyczajowo salon. Jego wystrój to bowiem nadzwyczaj ważny czynnik estetyczny, który składa się na ogólny odbiór mieszkania w opinii przyjaciół ,jak również znajomych. Cudny kominek może więc niezwykle wiele zmieniać w percepcji. Jak jednak najtrafniej nabyć kominki znakomicie dopasowane do stylu całego mieszkanie?
otwarty kominek z ogniem
Napisał: anne arnould
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Marka zaskakuje – propozycje obejmujące kominki

Dawane nam dziś kominki to rewelacyjne propozycje, jakie okazują się stylową opcją do naszego domu. Konsumenci to przeważnie osoby szczególnie wymagające, które cenią sobie funkcjonalność oraz wysoką jakość określanych propozycji. Producent nieustannie szuka rozwiązań, jakie okażą się idealne dla konsumentów. Niezwykły wręcz wybór spośród rozbudowanej palety ofert zachwyca konsumentów, jacy wśród nich znajdują doskonałe opcje dla siebie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.