Domy
Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Gdzie warto założyć oprawy podłogowe z żarówkami LED

Ciekawe i niebanalne oświetlenie to coś, o co zdecydowanie należy się starać. Czasem wybranie czegoś rzeczywiście oryginalnego i ciekawego potrafi znacząco wpłynąć na estetykę wnętrza – zarówno domowego jak i w ogrodzie, przestrzeni biurowej, a nawet restauracjach bądź sklepach. Współcześnie bardzo ciekawym rozwiązaniem jest nowoczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą specjalnych wbudowanych lamp oraz opraw można osiągnąć niesamowite efekty w postaci na przykład różnobarwnych świateł, które – w zależności od pragnień – mogą oświetlać wnętrza łagodnie lub przez kontrastujące pasma.
Fotorolety Fivaro.pl
Na podstawie danych z: http://fivaro.pl/

Fotoroleta jako niesamowita dekoracja wnętrza

W współczesnym domu da się zaprojektować wszystko. Dla osób z wyobraźnią zasadniczo nie ma rzeczy nie do ogarnięcia, a zatem ich domy także nie powinny być nudne i szare. Wielu projektantów sądzi, że najlepszą techniką ożywienia wnętrz to inwestycja w dodatki. Jest w tym sporo racji, bo to właśnie dodatki tworzą wyjątkową aurę, nie meble, nie barwa ścian, a te najdrobniejsze fragmenty, jak poduszki, czy świeczniki.
drzwi zewnetrzne i drzwi debowe
Napisał: Invado
Na podstawie danych z: Invado

Mini poradnik - wybierz profesjonalne usługi budowlane

Gdy tylko będziesz potrzebować doświadczonej firmy, która pomoże Twojej rodzinie zbudować wyjątkowy dom lub przeprowadzi remont nie szukaj jej w internecie wpisując po prostu w wyszukiwarkę np. firmy budowlane wrocław lub ekipy remontowe i swoje miasto, tylko skorzystaj z podpowiedzi i wiedzy specjalistów. Nie wiesz jak wybrać dobrą firmę budowlaną? Przeczytaj mini poradnik!
mieszkania siechnice
Napisał: Firma WIŚNIOWSKI
Na podstawie danych z: Firma WIŚNIOWSKI

Dlaczego najlepiej zamieszkać w pobliżu Wrocławia? Co dzięki temu zyskujemy?

To bardzo miło odnaleźć miejsce, do jakiego lubimy wracać, miejsce, które będzie już dla nas zawsze domem. Jednakże nie zawsze jest to możliwe, bo wynajmujemy mieszkania, staramy się ponadto znaleźć coś dla własnych potrzeb, ale niekiedy czegoś brakuje.
Przykładowy kominek
Napisał: cindy47452
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Kominek- piękno, czy kicz?

Gdy termometry wskazują nam coraz mniejsze temperatury, a wakacje zamieniają się pomału w piękne wspomnienie, chcielibyśmy się przy czymś ogrzać. Nic tak skuteczniej nie rozgrzewa, jak wesoły ogień z kominka.
jadalnia
Napisał: James Buck
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób urządzić wybrane pomieszczenia ogromnego budynku mieszkalnego, aby stał się on bardziej intymnym

Kto mieszka w niewielkim mieszkaniu w wieżowcu nierzadko marzy o tym, aby niepokaźna przestrzeń domowa choć odrobinę się powiększyła. Jeśli dodatkowo w rodzinie ma się pojawić małe dziecko, to potrzebne będzie dodatkowe miejsce dla niemowlęcia. Przydałby się także osobny pokój dla starszego brata, aby rodzeństwo nie musiało gnieździć się w jednym pomieszczeniu.
aranżacja salonu
Napisał: Iain and Sarah
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak przyszykować nasz dom na sprzedaż?

Sektor w szerokim zakresie rozumianych nieruchomości stanowi współcześnie wyjątkowo ciekawą przestrzeń do prowadzenia prywatnej aktywności gospodarczej. Posiadanie przez nas atrakcyjnie umieszczonych domów i kolejne ich wyprzedawanie może tworzyć ogromnie dochodowy pomysł na nasz życiowy przychód.
styropian
Napisał: Neeta Lind
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zbudować dom, jaki będzie ciekawy i bezpieczny? O czym w takiej sytuacji niezbędnie musimy pamiętać?

Jak obserwujemy jakiś dom, to bez problemu możemy stwierdzić czy jest ładny czy nie. Oczywiście będzie to tylko nasza opinia, bo wszystko jest zależne od tego, jaki mamy gust. Jednakże czasami zdarza się, że ciekawie jest podejrzeć u kogoś pewne rozwiązania, aby spróbować je u siebie. Jak zaś chodzi o dom, to najbardziej ważne nie jest to, co na zewnątrz, lecz to co w środku, czyli to jakim sposobem jest zabezpieczone, ażeby domownikom nie tylko było komfortowo, ale i bezpiecznie.

W jaki sposób wybrać trwałe drzwi wejściowe przeznaczone do domu?

Jasna sprawą jest fakt, że fundamentem bezpieczeństwa domu są mocne drzwi. Często można się zaskoczyć spoglądając na mieszkania w Polsce, które posiadają słabe drzwi. Marnym konceptem jest instalowanie elementów szklanych.
salon
Napisał: KOMFORT
Na podstawie danych z: KOMFORT

Style wnętrz – różne aranżacje urządzania mieszkania

Udało się, wybraliśmy ten wymarzony projekt oglądając projekty domów. Być może udało nam się to za pośrednictwem portalu Projektoskop. Są tu gotowe projekty domów przygotowane przez profesjonalne biura projektowe..
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.