Domy
Przykładowy kominek
Napisał: cindy47452
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Kominek- piękno, czy kicz?

Gdy słupki rtęci ukazują nam coraz mniejsze temperatury, a lato zmienia się powoli w gorące wspomnienia, chcielibyśmy się przy czymś wygrzać. Nic tak bardziej nie rozgrzewa, jak wesoły ogień z kominka.
luksfery
Napisał: LaMenta3
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne pomysły stosowane w obecnym budownictwie

Nie da się odmówić stwierdzeniu, iż nasze domy stanowią dla nas wybitnie wart podkreślenia aspekt życia powszedniego. To właśnie w nich możemy bowiem spełnić swoje podstawowe potrzeby, które koniecznie muszą zostać wypełnione, abyśmy mogli należycie funkcjonować. Co warto zarówno wspomnieć, to fakt, że nasze domy coraz częściej nie składają się już tylko z szarych cegieł i brązowej podłogi, gdyż ogromnie chętnie sięgamy po każdego rodzaju nowatorskie rozwiązania, takie jak balustrady szklane, dzięki którym nasze miejsce zamieszkania wygląda niebywale intrygująco.
mieszkania siechnice
Napisał: Firma WIŚNIOWSKI
Na podstawie danych z: Firma WIŚNIOWSKI

Dlaczego najlepiej zamieszkać w pobliżu Wrocławia? Co dzięki temu zyskujemy?

To bardzo miło znaleźć miejsce, do jakiego chcemy wracać, miejsce, które będzie już dla nas zawsze domem. Jednakże nie zawsze jest to możliwe, gdyż wynajmujemy mieszkania, staramy się jednocześnie odnaleźć coś dla siebie, lecz niekiedy czegoś brak.
aranżacja salonu
Napisał: Iain and Sarah
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak przyszykować nasz dom na sprzedaż?

Sektor w szerokim zakresie rozumianych nieruchomości stanowi obecnie niezmiernie ciekawą przestrzeń do prowadzenia własnej aktywności ekonomicznej. Posiadanie przez nas dobrze umieszczonych domów i następne ich sprzedawanie może tworzyć stosunkowo opłacający się pomysł na nasz życiowy przychód.
salon
Napisał: KOMFORT
Na podstawie danych z: KOMFORT

Style wnętrz – różne aranżacje urządzania mieszkania

Udało się, wybraliśmy ten wyśniony projekt przeglądając projekty domów. Być może udało nam się to dzięki portalowi Projektoskop. Są tutaj najnowsze projekty domów sporządzone przez profesjonalne biura architektoniczne..
styropian
Napisał: Neeta Lind
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zbudować dom, jaki będzie ciekawy i bezpieczny? O czym w takiej sytuacji niezbędnie musimy pamiętać?

Gdy obserwujemy jakiś dom, to z łatwością można stwierdzić czy jest ładny a może jednak nie. Oczywiście będzie to subiektywne, ponieważ wszystko jest zależne od tego, jaki mamy gust. Jednakowoż czasami może się zdarzyć, iż fajnie jest podejrzeć u kogoś jakieś rozwiązania, aby wykorzystać je u siebie. Jeżeli zaś chodzi o dom, to najbardziej istotne nie jest to, co na zewnątrz, lecz to co w środku, czyli to jakim sposobem jest zabezpieczone, aby domownikom nie tylko było komfortowo, lecz również bezpiecznie.
Fotorolety Fivaro.pl
Na podstawie danych z: http://fivaro.pl/

Fotoroleta jako niesamowita dekoracja wnętrza

W nowoczesnym domu można zaprojektować wszystko. Dla osób z fantazją zasadniczo nie ma kwestii niemożliwych, a więc ich domy również nie muszą być bezbarwne i przygnębiające. Wielu projektantów uważa, że najlepszą metodą ożywienia wnętrz to inwestycja w dodatki. Jest w tym wiele racji, ponieważ to właśnie dekoracje tworzą wyjątkową aurę, nie meble, nie barwa ścian, a te najdrobniejsze elementy, jak poduszki, czy świeczki.
Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Gdzie warto założyć oprawy podłogowe z żarówkami LED

Ciekawe i niebanalne oświetlenie to coś, o co z pewnością należy się starać. Niekiedy wybranie czegoś naprawdę oryginalnego i ciekawego potrafi silnie wpływać na estetykę wnętrza – zarówno w domu jak i w ogródku, przestrzeniach biurowych, a nawet knajpach bądź sklepach. W dzisiejszych czasach bardzo interesującym rozwiązaniem jest nowoczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą wyjątkowych wbudowanych lamp oraz opraw można osiągnąć niesamowite rezultaty w postaci przykładowo różnobarwnych świateł, które – zależnie od potrzeb – mogą oświetlać wnętrza łagodnie albo poprzez kontrastowe pasma.

W jaki sposób wybrać trwałe drzwi wejściowe przeznaczone do domu?

Jasna rzeczą jest fakt, że fundamentem bezpieczeństwa czterech kątów są solidne drzwi. Nierzadko można się zaskoczyć patrząc na domostwa w naszym kraju, które posiadają kiepskie drzwi. Fatalnym projektem jest stosowanie elementów szklanych.
jadalnia
Napisał: James Buck
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób urządzić wybrane pomieszczenia ogromnego budynku mieszkalnego, aby stał się on bardziej intymnym

Kto bywa zameldowanym w niewielkim mieszkaniu w wieżowcu bardzo często marzy o tym, aby skromna przestrzeń mieszkalna choć trochę się poszerzyła. Jeżeli dodatkowo w familii ma się pojawić małe dziecko, to niezbędne będzie dodatkowe miejsce dla maleństwa. Przydałby się również osobny pokój dla starszej siostry, aby rodzeństwo nie było zmuszone gnieździć się w jednym pokoju.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.