Domy
Przykładowy kominek
Napisał: cindy47452
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Kominek- piękno, czy kicz?

Gdy termometry wskazują nam coraz mniejsze temperatury, a wakacje zamieniają się pomału w piękne wspomnienie, chcielibyśmy się przy czymś ogrzać. Nic tak skuteczniej nie rozgrzewa, jak wesoły ogień z kominka.
jadalnia
Napisał: James Buck
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób urządzić wybrane pomieszczenia ogromnego budynku mieszkalnego, aby stał się on bardziej intymnym

Kto mieszka w niewielkim mieszkaniu w wieżowcu nierzadko marzy o tym, aby niepokaźna przestrzeń domowa choć odrobinę się powiększyła. Jeśli dodatkowo w rodzinie ma się pojawić małe dziecko, to potrzebne będzie dodatkowe miejsce dla niemowlęcia. Przydałby się także osobny pokój dla starszego brata, aby rodzeństwo nie musiało gnieździć się w jednym pomieszczeniu.
salon
Napisał: KOMFORT
Na podstawie danych z: KOMFORT

Style wnętrz – różne aranżacje urządzania mieszkania

Udało się, wybraliśmy ten wymarzony projekt oglądając projekty domów. Być może udało nam się to za pośrednictwem portalu Projektoskop. Są tu gotowe projekty domów przygotowane przez profesjonalne biura projektowe..
styropian
Napisał: Neeta Lind
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zbudować dom, jaki będzie ciekawy i bezpieczny? O czym w takiej sytuacji niezbędnie musimy pamiętać?

Jak obserwujemy jakiś dom, to bez problemu możemy stwierdzić czy jest ładny czy nie. Oczywiście będzie to tylko nasza opinia, bo wszystko jest zależne od tego, jaki mamy gust. Jednakże czasami zdarza się, że ciekawie jest podejrzeć u kogoś pewne rozwiązania, aby spróbować je u siebie. Jak zaś chodzi o dom, to najbardziej ważne nie jest to, co na zewnątrz, lecz to co w środku, czyli to jakim sposobem jest zabezpieczone, ażeby domownikom nie tylko było komfortowo, ale i bezpiecznie.
luksfery
Napisał: LaMenta3
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne pomysły stosowane w obecnym budownictwie

Nie da się odmówić określeniu, iż nasze domy stanowią dla nas niezmiernie wart podkreślenia aspekt życia powszedniego. To właśnie w nich możemy bowiem spełnić swoje podstawowe potrzeby, które obowiązkowo muszą zostać wypełnione, abyśmy mogli należycie funkcjonować. Co wskazane jest także wspomnieć, to fakt, że nasze domy coraz częściej nie składają się już tylko z szarych cegieł i brązowej podłogi, gdyż bardzo chętnie sięgamy po wszelkiego rodzaju nowatorskie rozwiązania, takie jak balustrady szklane, dzięki którym nasze miejsce zamieszkania wygląda niezmiernie interesująco.
aranżacja salonu
Napisał: Iain and Sarah
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak przyszykować nasz dom na sprzedaż?

Sektor w szerokim zakresie rozumianych nieruchomości stanowi współcześnie wyjątkowo ciekawą przestrzeń do prowadzenia prywatnej aktywności gospodarczej. Posiadanie przez nas atrakcyjnie umieszczonych domów i kolejne ich wyprzedawanie może tworzyć ogromnie dochodowy pomysł na nasz życiowy przychód.
Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Gdzie warto założyć oprawy podłogowe z żarówkami LED

Niezwykłe i niebanalne oświetlenie to coś, o co zdecydowanie warto się postarać. Niekiedy wybranie czegoś rzeczywiście oryginalnego i interesującego potrafi znacząco wpłynąć na estetykę wnętrza – zarówno w domu jak i w ogrodzie, przestrzeni biurowej, a także pubach albo dyskotekach. W dwudziestym pierwszym wieku bardzo ciekawym rozwiązaniem jest nowoczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą specjalnych wbudowanych lamp i opraw można osiągnąć niezwykłe efekty w postaci na przykład różnokolorowych świateł, które – zależnie od potrzeb – mogą oświetlać pomieszczenia łagodnie albo przez kontrastujące pasma.
Fotorolety Fivaro.pl
Na podstawie danych z: http://fivaro.pl/

Fotoroleta jako niesamowita dekoracja wnętrza

W nowoczesnym mieszkaniu można zaprojektować wszystko. Dla osób z fantazją zasadniczo nie ma rzeczy nie do ogarnięcia, a zatem ich mieszkania również nie muszą być bezbarwne i szare. Wielu designerów sądzi, że najlepszą techniką urozmaicenia wnętrz to skupienie się na dodatkach. Jest w tym dużo racji, bo to zasadniczo dekoracje tworzą specyficzną atmosferę, nie meble, nie kolor ścian, a te najmniejsze fragmenty, jak poduchy, czy świeczniki.

W jaki sposób wybrać trwałe drzwi wejściowe przeznaczone do domu?

Jasna sprawą jest fakt, że fundamentem bezpieczeństwa domu są mocne drzwi. Często można się zaskoczyć spoglądając na mieszkania w Polsce, które posiadają słabe drzwi. Marnym konceptem jest instalowanie elementów szklanych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.