Domy
aranżacja salonu
Napisał: Iain and Sarah
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak przyszykować nasz dom na sprzedaż?

Sektor w szerokim zakresie rozumianych nieruchomości stanowi obecnie bardzo ciekawą przestrzeń do prowadzenia własnej aktywności gospodarczej. Posiadanie przez nas dobrze umieszczonych domów i kolejne ich wyprzedawanie może stanowić ogromnie lukratywny pomysł na nasz życiowy dochód.
Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Gdzie warto założyć oprawy podłogowe z żarówkami LED

Niezwykłe i oryginalne oświetlenie to coś, o co z pewnością warto się postarać. Czasami wybranie czegoś naprawdę oryginalnego i interesującego potrafi znacznie wpływać na estetykę wnętrza – zarówno domowego jak i w ogródku, przestrzeni biurowej, a nawet pubach albo sklepach. W dzisiejszych czasach bardzo ciekawym rozwiązaniem jest współczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą specjalnych wbudowanych lamp i opraw można osiągnąć niezwykłe efekty w postaci przykładowo różnobarwnych świateł, które – zależnie od potrzeb – mogą oświetlać pomieszczenia łagodnie lub poprzez kontrastowe pasma.
Drzwi firmy Porta
Napisał: Porta KMI Poland
Na podstawie danych z: Porta KMI Poland

Właściwe drzwi zapewnią bezpieczeństwo naszej rodzinie

Bezpieczeństwo najbliższych jest dla nas najistotniejsze. Niezakłócony spokój to wartość nadrzędna. Aby nikt nie niepokoił nas w domowym zaciszu musimy pomyśleć o porządnych drzwiach. W efekcie będziemy mogli spać spokojnie.
oświetlenie
Napisał: SKOFF
Na podstawie danych z: SKOFF

Świetna dekoracja wszystkich okien

Dziś dekorowanie okien jest o wiele łatwiejsze aniżeli jeszcze kilka lat wstecz. Nie tylko specjalistyczne sklepy z firankami są doskonale wyposażone - akcesoria tego rodzaju można kupić także w innych miejscach, jak przykładowo markety czy też sklepy z wyposażeniem wnętrz.
styropian
Napisał: Neeta Lind
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zbudować dom, jaki będzie ciekawy i bezpieczny? O czym w takiej sytuacji niezbędnie musimy pamiętać?

Gdy obserwujemy jakiś dom, to bez problemu można stwierdzić czy jest ładny a może jednak nie. Oczywiście będzie to subiektywne, ponieważ wszystko jest zależne od tego, jaki mamy gust. Jednakże czasami zdarza się, iż fajnie jest podejrzeć u kogoś jakieś rozwiązania, ażeby zastosować je u siebie. Jeśli zaś chodzi o dom, to najbardziej ważne nie jest to, co znajduje się na zewnątrz, ale to co w środku, czyli to jakim sposobem jest zabezpieczone, aby domownikom nie tylko było miło, lecz również bezpiecznie.
mieszkania siechnice
Napisał: Firma WIŚNIOWSKI
Na podstawie danych z: Firma WIŚNIOWSKI

Dlaczego najlepiej zamieszkać w pobliżu Wrocławia? Co dzięki temu zyskujemy?

To bardzo miło wyszukać miejsce, do którego pragniemy wracać, miejsce, które będzie już dla nas zawsze domem. Jednakże nie zawsze jest to możliwe, gdyż wynajmujemy mieszkania, próbujemy jednocześnie znaleźć coś dla własnych potrzeb, lecz niekiedy czegoś brakuje.
Przykładowy kominek
Napisał: cindy47452
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Kominek- piękno, czy kicz?

Kiedy termometry pokazują nam coraz niższe temperatury, a wakacje zamieniają się powoli w niesamowite wspomnienia, marzymy o tym, aby się przy czymś ogrzać. Nic tak skuteczniej nie ogrzewa, jak buchający ogień z kominka.
salon
Napisał: KOMFORT
Na podstawie danych z: KOMFORT

Style wnętrz – różne aranżacje urządzania mieszkania

Udało się, wybraliśmy ten wyśniony projekt oglądając projekty domów. Być może udało nam się to za pośrednictwem portalu Projektoskop. Znajdują się tutaj najlepsze projekty domów przygotowane przez zawodowe biura projektowe..
Fotorolety Fivaro.pl
Na podstawie danych z: http://fivaro.pl/

Fotoroleta jako niesamowita dekoracja wnętrza

W współczesnym domu da się zaprojektować wszystko. Dla osób z wyobraźnią praktycznie nie ma kwestii nie do ogarnięcia, a zatem ich mieszkania także nie powinny być nudne i szare. Wielu projektantów uważa, że najlepszą techniką ożywienia pomieszczeń to skupienie się na dodatkach. Jest w tym dużo prawdy, bo to właśnie dodatki tworzą specyficzną atmosferę, nie meble, nie barwa ścian, a te najdrobniejsze elementy, jak poduszki, czy świeczniki.
nowoczesne aranżacje
Napisał: Scott Jordan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Osobowość człowieka oraz zasobność jego pugilaresu przesądzają o tym, jak w urządzonym domu parterowym się mieszka

Dom i wnętrze - te dwa nierozerwalne elementy są w stanie zaświadczyć wiele o nas, czyli właścicielach, więcej niż można byłoby się spodziewać. Dom jest nie tylko oazą ciszy, miejscem spotkań z przyjaciółmi czy miejscem spożywania dań. Ma również spełniać inne funkcje, przy czym utylitaryzm chyba nigdy nie wyjdzie z mody.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.