Domy
jadalnia
Napisał: James Buck
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób urządzić wybrane pomieszczenia ogromnego budynku mieszkalnego, aby stał się on bardziej intymnym

Kto mieszka w ciasnym mieszkaniu w bloku nierzadko marzy o tym, aby skromna przestrzeń domowa choć odrobinę się powiększyła. Jeśli dodatkowo w rodzinie ma się pojawić małe dziecko, to potrzebne będzie dodatkowe miejsce dla niemowlęcia. Przydałby się również osobny pokój dla starszej siostry, aby rodzeństwo nie musiało tłoczyć się w jednym pokoju.
salon
Napisał: KOMFORT
Na podstawie danych z: KOMFORT

Style wnętrz – różne aranżacje urządzania mieszkania

Udało się, wybraliśmy ten wymarzony projekt oglądając projekty domów. Być może udało nam się to za pośrednictwem portalu Projektoskop. Są tu gotowe projekty domów przygotowane przez profesjonalne biura projektowe..
styropian
Napisał: Neeta Lind
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zbudować dom, jaki będzie ciekawy i bezpieczny? O czym w takiej sytuacji niezbędnie musimy pamiętać?

Gdy obserwujemy jakiś dom, to z łatwością jesteśmy w stanie powiedzieć czy jest ładny a może jednak nie. Oczywiście będzie to subiektywne, ponieważ wszystko jest zależne od tego, jaki mamy gust. Jednak czasem może się zdarzyć, że interesująco jest podejrzeć u kogoś pewne rozwiązania, aby wykorzystać je u siebie. Jak natomiast chodzi o dom, to najbardziej ważne nie jest to, co znajduje się na zewnątrz, ale to co w środku, czyli to w jaki sposób jest zabezpieczone, żeby domownikom nie tylko było miło, ale i bezpiecznie.
luksfery
Napisał: LaMenta3
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne pomysły stosowane w obecnym budownictwie

Nie da się odmówić określeniu, iż nasze domy stanowią dla nas niezmiernie wart podkreślenia aspekt życia powszedniego. To właśnie w nich możemy bowiem spełnić swoje podstawowe potrzeby, które obowiązkowo muszą zostać wypełnione, abyśmy mogli należycie funkcjonować. Co wskazane jest także wspomnieć, to fakt, że nasze domy coraz częściej nie składają się już tylko z szarych cegieł i brązowej podłogi, gdyż bardzo chętnie sięgamy po wszelkiego rodzaju nowatorskie rozwiązania, takie jak balustrady szklane, dzięki którym nasze miejsce zamieszkania wygląda niezmiernie interesująco.
aranżacja salonu
Napisał: Iain and Sarah
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak przyszykować nasz dom na sprzedaż?

Rynek szeroko rozumianych nieruchomości stanowi współcześnie niezmiernie interesującą przestrzeń do prowadzenia naszej działalności ekonomicznej. Posiadanie przez nas dobrze ulokowanych domów i kolejne ich sprzedawanie może tworzyć stosunkowo dochodowy pomysł na nasz życiowy profit.
Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Gdzie warto założyć oprawy podłogowe z żarówkami LED

Niezwykłe i niebanalne oświetlenie to rzecz, o jaką z pewnością należy się starać. Czasami wybranie czegoś rzeczywiście oryginalnego i interesującego potrafi znacząco wpłynąć na estetykę wnętrza – zarówno domowego jak i w ogródku, biurach, a również pubach lub dyskotekach. W dzisiejszych czasach bardzo ciekawym rozwiązaniem jest nowoczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą wyjątkowych wbudowanych lamp oraz opraw można osiągnąć niesamowite rezultaty w postaci na przykład różnobarwnych świateł, które – w zależności od pragnień – mogą oświetlać pomieszczenia łagodnie albo poprzez kontrastowe pasma.
Fotorolety Fivaro.pl
Na podstawie danych z: http://fivaro.pl/

Fotoroleta jako niesamowita dekoracja wnętrza

W współczesnym domu można zaprojektować wszystko. Dla osób z fantazją zasadniczo nie ma kwestii niemożliwych, a więc ich mieszkania również nie powinny być bezbarwne i przygnębiające. Wielu designerów uważa, że najlepszą metodą urozmaicenia pomieszczeń to inwestycja w dodatki. Jest w tym dużo racji, ponieważ to zasadniczo dodatki tworzą specyficzną atmosferę, nie meble, nie kolor ścian, a te najmniejsze elementy, jak poduszki, czy świeczniki.

W jaki sposób wybrać trwałe drzwi wejściowe przeznaczone do domu?

Jasna sprawą jest fakt, że fundamentem bezpieczeństwa domu są mocne drzwi. Często można się zaskoczyć spoglądając na mieszkania w Polsce, które posiadają słabe drzwi. Marnym konceptem jest instalowanie elementów szklanych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.