Okna
firanki
Na podstawie danych z: pixabay.com

Jak dbać o to, żeby powietrze, które wdychamy w domu było czyste?

Tylko nam się zdaje, że powietrze, które wdychamy jest czyste oraz bezpieczne. W rzeczywistości naukowcy twierdzą, że wdychamy na godzinę aż 50 bilionów bardzo małych cząsteczek zanieczyszczeń. To dla alergików prawdziwy dramat.
Okno Plus
Napisał: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Okna z drewnianą ramą

Zanim nadejdzie sroga zima należy przyjrzeć się oknom we własnym mieszkaniu lub domu. Czasem wymagają one podreperowania albo całkowitej wymiany. Trzeba to uczynić przed zimą, by ujemna temperatura nie zawitała do naszych domów przez dziury wypaczonych okien.
rolety
Napisał: Franc Gardiner
Na podstawie danych z: Franc Gardiner

Jeśli pragniesz wyjątkowej ochrony szyb w swoim domu – zainwestuj w zabezpieczające żaluzje

Okna, to główne detale każdego budynku mieszkalnego. Nie służą one tylko za tradycyjne otwory w ścianach, które wpuszczają trochę światła i czystego powietrza. To jednocześnie sposób na cudowne widoki, moment oddechu, a także wypuszczenie nieznośnego kurzu, czy przykrych zapachów.
języki
Napisał: Stolbud Włoszczowa S.A.
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa S.A.

Czyszczenie okien na wysokości to nie przelewki, przez to do takich robót lepiej zatrudnić profesjonalistów

To naprawdę istotne, aby wykorzystywany obiekt utrzymać w porządku i czystości. Nawet gdy rozchodzi się o siedzibę zakładu, potrzeba tego przypilnować.
Fotorolety - „dodatek”, który zmienia wnętrze
Napisał: www.fotorolety.com
Na podstawie danych z: www.fotorolety.com

W jaki sposób interesująco da się osłonić okna w swoim domu, wady i zalety fotorolet i klasycznych żaluzji.

Same okna, bez żadnej osłony nie tylko że są mało praktyczne, bo widać przez nie wszystko, lecz również są zwyczajnie brzydkie. Nawet zwykłe zasłony i firanki, odpowiednio dopasowane do charakteru wnętrza powodują, że wnętrze jest dużo bardziej przyjemne i przytulne. Poza nimi zdecydować się też można na jakiś popularny system na okna, to znaczy rolety lub żaluzje.
klimatyzator
Napisał: Centrum Klima SA
Na podstawie danych z: Centrum Klima SA

Estetyczne zasłonki przydają się w każdym wnętrzu, trzeba więc odnaleźć sklepik, aby nabyć je tanio

Estetyczne wnętrze wymaga zadbania o aranżację wszystkich jego elementów, także okien. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się firany i zasłony, które stają się największą dekoracją okna.
dekoracje
Napisał: www.baby-shower.pl

Okna w roli głównej

Bywały gwiazdami kina. Najważniejszą rolę dostały w filmie „Okno na podwórze” Hitchcocka. Okna. Budzą zainteresowanie, umożliwiają kontakt ze światem. Dlatego tak ważne jest, jak się prezentują. Nie bez powodu używa się określenia „okno na świat”. Wszak pierwszą rzeczą, jaką na ogół robimy o poranku, jest spojrzenie na widok za oknem. To właśnie od dobrego kadru - powiewu delikatnych firan czy ciekawie dobranych zasłon - może zależeć w jakim nastroju wstaniemy.
sprzątanie
Na podstawie danych z: sxc.hu

Wielkanocno – wiosenne sprzątanie

W moim domu już z początkiem Wielkiego Tygodnia zaczyna się wielki szał wielkanocno – wiosennego sprzątania. Wpierw mama rusza na duże zakupy do pobliskiej drogerii.
sofa
Napisał: JADIK
Na podstawie danych z: JADIK

Designerskie sofy brylują na salonach

Jakiś czas temu, świat obiegła wiadomość, że odnaleziono zagubiony obraz Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów odkrył emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Aż 27 lat dzieło było złożone za...kanapą. Niezwykłe, obraz już dawno cieszyłby nasze oczy, gdyby właściciel domu przeglądał wnętrzarskie gazety oraz programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Ponieważ to tam już od pewnego czasu dowiadujemy się, że ulokowanie kanapy pod ściana jest passe. Może gdyby pan Kober odsunąłby ją trochę i obraz sam wpadł mu w ręce?
Rolety dachowe Franc Gardiner
Napisał: Franc Gardiner
Na podstawie danych z: Franc Gardiner

Zaciemnianie na żądanie

Wiosna i lato to najbardziej wyczekiwane pory roku. Coraz dłuższe dni i zmiana czasu z zimowego na letni sprawiają, że w tym okresie słońce towarzyszy nam od wczesnych godzin porannych i nierzadko bywa bardzo intensywne, a nawet… uciążliwe. Podpowiadamy, jak zapewnić sobie w mieszkaniu kojący cień i sprawnie zarządzać światłem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.