Odpoczynek
ogród zimowy
Napisał: chatirygirl

Ogrody zimowe

Jeszcze kilka lat temu ogrody zimowe były luksusem, na który mogli pozwolić sobie nieliczni. Obecny rynek wymaga jednak od producentów stosowania rozwiązań i technologii, które zapewnią dotarcie do szerokiego grona odbiorców.
Ogrody zimowe wzbogacają nasze mieszkania, tworząc wyjątkowe miejsce do odpoczynku. Coraz częściej stają się one również integralną częścią nowoczesnego domu, pozwalając przez cały rok cieszyć się zielonym otoczeniem. Już na etapie planowania budowy ogrodu zimowego, warto skupić uwagę na kilku kluczowych kwestiach, od których może zależeć powodzenie całej inwestycji.
salon Klose
Napisał: Klose

Jak prawidłowo odpoczywać?

Aby móc korzystnie kształtować odpoczynek należy mieć na uwadze charakter pracy, występujący w niej wysiłek, czynniki natury ekonomicznej oraz naszą motywację. Wszystkie te aspekty mogą mieć dodatni lub ujemny wpływ na kształtowanie się wysiłku oraz na opóźnianie lub przyspieszanie występowania zmęczenia i wyczerpania.
pomarańczowa sofa
Napisał: César
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie zestawy wypoczynkowe są najbardziej odpowiednie do naszego wnętrza? Na które sprawy warto zwrócić uwagę?

Prawdą jest, że bez wielu mebli jesteśmy w stanie przeżyć tygodniami, ale na pewno nie da się tego powiedzieć o komfortowych, funkcjonalnych i niezbędnych tapicerowanych meblach.
Meble wypoczynkowe to dość często najbardziej ważna część salonu, to właśnie wokół nich toczy się życie rodzinne.
meble
Napisał: Post Memes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak właściwie powinien być zaprojektowany pokój hotelowy, jakie cechy muszą spełniać meble hotelowe

Każdy hotel składa się z wielu różnych pomieszczeń. Ale ich cechą wspólną powinno być to, aby charakteryzowały się praktycznością oraz estetyką, niezbędną dla tego typu obiektów. Z tego też powodu niezwykle istotną rolę odgrywa w nich wyposażenie, a zwłaszcza meble. W hotelach które mają różny standard zapewne będą różne meble, tak naprawdę im większa będzie ilość gwiazdek, tym meble będą ekskluzywniejsze. Jednak w każdej sytuacji muszą one być trwałe oraz praktyczne, gdyż to takich właśnie cech będzie się oczekiwać od nich w pokojach gościnnych, w których przecież każdego dnia przewija się całkiem spora liczba gości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.