Umywalka
antybakteryjna spłuczka
Napisał: TECE

Sprzątaj z wyobraźnią

W trakcie sprzątania łazienki szczególną uwagę zwracamy na muszlę klozetową, umywalkę, wannę czy podłogę. Miejscem, trudnym do odkażenia, które często bagatelizujemy, są przyciski do spłuczek.
łazienka
Napisał: Ines Hegedus-Garcia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ogromna baza rozwiązań do wyboru

Propozycje doceniane w szczególności przez klientów odpowiadają również innym, co chętnie decydują się na różnego rodzaju innowacje. Stale przybywa znakomitych propozycji, jakie doskonale trafiają w wymogi klientów. Polecają oni później między sobą opcje takie jak bateria umywalkowa, która jest nadzwyczaj wytrzymała. Patrząc na ceny, prezentują się one różnie. Klientom odpowiada owo zróżnicowanie, ponieważ mogą swobodnie dokonywać wyboru i decydować się na najlepsze dla siebie opcje.
łazienka
Napisał: Carl Mattone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobra bateria Hansgrohe przyda się praktycznie w każdej łazience w każdym mieszkaniu

Jak doskonale wiadomo stosowne oprzyrządowanie każdego mieszkania jest niesamowicie istotne, gdyż dzięki temu wielokrotnie może się on prezentować jeszcze porządniej i posiadać zainstalowanych szereg stosownych urządzeń, które zdecydowanie upraszczają funkcjonowanie w nim. Nie ma się z jakiego powodu zdumiewać, iż ludzie coraz entuzjastyczniej sięgają po tego typu rozwiązania, dlatego że jest to niezmiernie ważne, żeby wszelakie nasze działanie nie tylko w pracy, ale również w domu, było nadzwyczaj efektywne i można je było wydajnie ukończyć.
Napisał: Sanitec KOŁO

Armatura łazienkowa

Gdy zaczynamy remontować łazienkę stajemy przed szeregiem decyzji. Najczęściej, gdy chodzi o mieszkania w domu wielorodzinnym mamy raczej mały wpływ na to, gdzie w łazience będzie prysznic albo wanna, umywalka i sedes, ale niewielkie zmiany możemy zrobić. Kiedy już wszystkie rury i odpływy znajdą się w odpowiednich miejscach, przyjdzie czas na wybór kafelków.
komoda
Napisał: Bruno Piombini
Na podstawie danych z: Bruno Piombini

Umywalnia na poddaszu. Projekty łazienek, praktyczne rady

Łazienka na poddaszu musi być wygodna. Niestety zdarza się, iż gotowe projekty umywalni nie spełniają oczekiwań. Podpowiadamy co uczynić, by niepowtarzalny klimat, który ma każda umywalnia na poddaszu, nie był jej jedynym atutem. Zobacz, jakim sposobem urządzić przestrzeń mansardy, aby urządzić atrakcyjną a także funkcjonalną łazienkę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.