Blat
fototapety
Napisał: Ter Steege Poland

Fototapety w aranżacji wnętrz

Posiadają mnóstwo pozytywów. Owa ozdoba optycznie powiększy przestrzeń, upiększy ścianę, meble, wprowadzi do pomieszczenia grafikę oraz kolor.


Fototapety w aranżacji wnętrz

Fototapety - albowiem o nich mowa - to dobry pomysł na szybką oraz olśniewającą dekorację wnętrz.
mieszkanie - landszaft
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble kuchenne robione na zamówienie

Gdy chcemy mieć świetnie zaaranżowaną kuchnię powinniśmy nie zapominać o tym, że ważne jest o wiele więcej, aniżeli jedynie świetny sprzęt gospodarstwa domowego. Musimy znaleźć właściwe meble do naszej kuchni.
Oświetlenie led
Napisał: Omar Bárcena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przy pomocy oświetlenia LED można nadać wnętrzom wyjątkowy styl

O pozytywnych cechach żarówek LED można pisać dużo. Gdy już zdecydujemy się na tego typu żarówki, zaczynamy rozważać, w których pomieszczeniach najlepiej je zamontować oraz jak je wykorzystać, aby efekt był zarówno funkcjonalny, jak i atrakcyjny wizualnie. Nad kuchennym blatem najlepiej zdecydować się na okrągłe, płaskie żarówki, takie jak mr16, jednak tego typu mocowanie nie w każdej sytuacji się sprawdzi.
plastikowe dozowniki mydła
Napisał: Bitterroot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym łazienki w miejscach publicznych różnią się od domowych, jakie jest ich podstawowe wyposażenie.

Łazienki w publicznych czy handlowych obiektach znacznie różnią się od tych w mieszkaniach. Tak naprawdę są one sprowadzone do roli ubikacji, ponieważ najczęściej nie będzie w nich ani wanny ani prysznica. Będzie za to trochę więcej kabin i pisuarów, czasami nawet po kilkanaście. Wynika to z tego, że w obiektach tego typu przeważnie znajduje się dużo ludzi i jeśli byłyby tylko dwie kabiny to mogłoby się w pewnej chwili zrobić nieco ciasno i zaczęły by się robić kolejki. Kabiny są przeważnie rozdzielane niewielkimi ściankami, mającymi zapewnić odpowiedni poziom intymności i dyskrecji, lecz nie zajmującymi zbyt dużej powierzchni.
meble do pokoju nastolatka
Napisał: Sam Sherratt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak powinniśmy urządzić pokój młodego człowieka

Właściwy wybór mebli do pokoju nastoletniego człowieka jest niezmiernie istotny. Dziecko ma w pokoju spać, uczyć się, ale musi mieć również możliwość odpoczynku, w sensie jakiejś rozrywki. Nie zawsze wstawiamy do nastolatka pokoju telewizor, ale obecnie już prawie wszyscy nastolatkowie mają po prostu laptopa, który jest mu niezbędny do nauki.
oświetlenie domu

Zakup oświetlenia – jakie oświetlenie wybrać, aby nie tylko było funkcjonalne, ale także stanowiło ozdobę wybranego pomieszczenia.

Rozpoczynając planowanie nowego mieszkania towarzyszy nam mnóstwo pozytywnych odczuć, z uśmiechem na twarzy kupujemy elementy, które złożone w całość utworzą nasze cztery kąty. Skupiamy uwagę na wielu rzeczach, pragnąc, by nasz dom był cudownie urządzony, jednakże nie należy zapomnieć o tym, by jednocześnie był on praktyczny. Należy zatem mieć na uwadze dodatki, które ułatwią nam funkcjonowanie naszego mieszkania. Z pewnością wielu z nas lekceważy duże znaczenie jakie posiada oświetlenie. Wielu uważa, że to tylko sprawa kupienia ładnie prezentującej się lampki, jednak myśląc tak, jesteśmy w błędzie, ponieważ oświetlenie wpływa nie tylko na atmosferę jaki tworzy w wybranym pomieszczeniu, ale także na efektywność wykonywanej przez nas pracy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.