Meble
wnętrze mieszkania
Napisał: Aparthotel Invite
Na podstawie danych z: Aparthotel Invite

Rozmaite atrakcyjne gadżety jak również meble do aranżacji wnętrz mieszkań

Zakupy ogromnej liczby akcesoriów do nowego mieszkania niełatwo zaliczyć do działań przyjemnych. Zwykle potrzeba tu dokonać wielkiej ilości decyzji. Warto także odpowiedzieć sobie na dużo pytań, co do rodzaju mebli, ich kolorów, dodatkowych gadżetów. W nawale spraw prosto zapomnieć o pewnych elementach wyposażenia albo także za słabo przyłożyć się do aranżacji własnego mieszkania. Świetnie więc sporządzić listę zakupów i przy okazji być otwartym na pewne mniej znane elementy wyposażenia.
Fototapety nowoczesne
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: art.widi.pl

Tworzenie ładnego wnętrza to istotnie ważna sprawa

Fototapeta to świetny sposób na ożywienie, lecz również podwyższenie wnętrza. Dlatego też rozwiązanie to wyśmienicie potwierdza się w przypadku ciasnych pomieszczeń, co więcej umeblowanych w duchu minimalistycznym. Jeżeli decydujemy się na fototapetę, musimy pamiętać, że to właśnie ona powinna stanowić naczelny akcent ozdobny wnętrza.
wnętrze mieszkania

Wystrój wnętrz Warszawa - co zrobić, aby każde pomieszczenie było funkcjonalne i zaaranżowane stylowo

Każdy chciałby mieszkać w jak najlepiej zaaranżowanym domu, w którym wszelkie elementy wystroju są spójne, a jednocześnie oddają osobowość lokatorów i ich zamiłowania. Nie wszyscy jednak potrafią zaaranżować pomieszczenia zgodnie z powyższymi zasadami. Co wówczas zrobić? Wielu ludzi ma problemy z połączeniem mebli, czy kolorów, przy pomocy których stworzą wyjątkowe wnętrze. Przeważnie decydujemy się zatem na przypadkowe zestawy, jakie są praktyczne, jednak nie zawsze są odpowiedzią na nasze oczekiwania, pod względem estetyki. Co zrobić, żeby każde pomieszczenie w naszym mieszaniu było nie tylko funkcjonalne, ale również zagospodarowane ze smakiem?
Kuchnia
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Designerskie meble

Każdy z nas, zanim zdecyduje się na kupno nowych mebli jest mniej więcej zorientowany czego potrzebuje. Jednak mimo wszystko czasami końcowy efekt nie spełnia wymaganych oczekiwań. Czego unikać, na co zwrócić uwagę przed zakupem?
regały w magazynie
Napisał: Gareth Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Producent regałów metalowych zaznaczy co będzie niezbędne

Producent regałów metalowych wie co chcemy mieć

Dosyć często mamy szansę się spotykać z metalowymi regałami w różnorakich przestrzeniach. Przeważnie są one wykorzystywane w sklepach, lecz tak samo często można je spotkać w przeróżnych magazynach czy piwnicach, a to z tego powodu, że okazują się być one nieprawdopodobnie solidne, pojemne oraz praktycznie mamy szansę je rozbudowywać w dowolny sposób. To właśnie powoduje, że producent regałów metalowych stara się przewidzieć oczekiwania własnych kontrahentów oraz wykonać wszystko, by byli oni zadowoleni z jego propozycji. Stąd możemy się spotkać z regałami niskimi, długimi, mocnymi, takimi które się łatwo składa i rozkłada, ale również z takimi, które okazują się być zainstalowane tak, że już nie da się ich powiększyć Najistotniejsze jest to, by powiedzieć co będzie nam potrzebne i co będziemy stawiali na takie regały.
design
Napisał: daviddesign
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/djs1021/101948321/

Trendy we wzornictwie

Łacińskie „designare” to „wyznaczać”, włoskie „disegno” to „rysunek”. W Polsce design od kilkunastu lat przyjmuje się jako synonim projektowania lub wzornictwa. Wszystko co nas otacza to design. Przedmioty których używamy zostały stworzone przez kogoś a powodem ich powstania był czyjś pomysł. Historia wzornictwa przemysłowego zarówno światowego jak i polskiego jest bogata. Design tyczy się praktycznie wszystkiego: od projektów domów, samochodów, przez wyposażenie wnętrz, przedmioty codziennego użytku po food-design.
meble
Napisał: Kolekcja Mebli Klose

Bałagan pod kontrolą

Salon – tętniące życiem serce domu. To miejsce, w którym porzucamy niedoczytane książki, przeglądane magazyny, gromadzimy "niezbędne" bibeloty. Zostawione "w przelocie" rzeczy, tworząc bałagan, zakłócają harmonię salonu. Odpowiednio dobrane meble będą naszym najlepszym sojusznikiem w walce z chaosem.
Sofa odporna na plamy
Napisał: HF Helvetia Furniture
Na podstawie danych z: HF Helvetia Furniture

Skórzane meble są nie tylko ładne ale także wielce relaksujące

Zamieszkiwane przez nas domostwo powinno być pod dosłownie każdym względem komfortowe. Kiedy kończymy wreszcie naukę czy zmianę w pracy, nie marzymy o nierealnym - pragniemy najzwyczajniej w świecie wypocząć, zażyć relaksu. W jaki sposób? Typowy mieszkaniec kraju nad Wisłą lubi uwalić się na kanapie czy tapczanie.
meble wypoczynkowe
Napisał: MayBeProduct
Na podstawie danych z: MayBeProduct

Jak powstają meble z walizki?

Paged Meble – jeden z najstarszych polskich producentów specjalizujących się w produkcji mebli opartych na surowcach naturalnych – jest współorganizatorem konkursu „Mebel z walizki”. Już 14 maja w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędą się warsztaty designerskie, będące elementem akcji artystycznej „Cały świat w walizce” organizowanej przez Muzeum wspólnie z firmami Paged Meble i Ochnik.
krzesło
Napisał: Italiastyle.pl

Krzesła i stoły w stylu włoskim

W Polsce istnieje wiele firm nawiązujących w swojej działalności do wzorców powstałych we Włoszech. Nie chodzi tylko o meble, ale też ubrania czy buty. Część firm włoska jest tylko z nazwy, jednak coraz więcej klientów w Polsce może kupić produkty z Półwyspu Apenińskiego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.