Meble
Duże łóżko
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli w tej chwili planujesz nowe, rodzinne miejsce zamieszkania, chcesz wysokiego poziomu komfortu i wygody – powinieneś zaszczepić odrobinę wiedzy na temat przemysłu meblowego w Polsce

Rynek meblarski w Polsce osiąga swoje maximum. Pokazuje się coraz większa liczba zespołów ogromnych hipermarketów z mablami, jak i tych mniejszych firm z akcesorium mieszkalnym. Podnosi się skala sposobności. Powstają nowe modele i aranże.

Bardzo eleganckie meble do salonu

Meble kolonialne zostały zaprojektowane w angielskich koloniach na terytorium m. in. Tajlandii oraz Indii. Koloniści, głównie wojskowi i posiadacze plantacji, mieszkający w regionie, sprowadzali ze starego kontynentu meble, które niestety dość szybko ulegały zniszczeniu w odmiennym klimacie.
salon
Napisał: MM Collection
Na podstawie danych z: MM Collection

Relaks w skórzanym fotelu

Po długim, męczącym dniu pracy marzymy o ciszy i relaksie. Designerski, obrotowy fotel Lola marki MM Collection, ekscytujący film na wieczór i lampka białego schłodzonego wina, to zestaw któremu ciężko oprzeć się każdemu miłośnikowi wygody i luksusu.
kuchnia
Napisał: Martin Pettitt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak właściwie przeprowadzić prace remontowe?

Każdy z nas doskonale we, ze przeprowadzanie odbudowy naszego mieszkania to bezsprzecznie niesłychanie trudne zadanie. Niestety w życiu każdego przychodzi kiedyś czas, kiedy nasze mieszkanie musi zostać przez nad odnowione. Wiadomym faktem jest, że rzecz jasna meble oraz inne elementy w naszym mieszkaniu ulegają eksploatacji, w następstwie tego również niesłychanie znaczące jest, by ich stan ciągle był na ogromnie dobrym poziomie.
wystrój mieszkania
Napisał: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mieszkanie – dlaczego jest tak istotne, by właściwie je urządzić? W jaki sposób wciągnąć w to całą rodzinę, aby wszyscy byli zadowoleni?

Mieszkanie – miejsce to odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego z nas. Przecież to tam spędzamy znaczną część doby. Tam wracamy po całym trudnym dniu, relaksujemy się, wypoczywamy. Tam uciekamy od trudności. Jest w takim razie ono naszym azylem. Początkowo dzielimy je z rodzicami i rodzeństwem, potem zazwyczaj kupujemy swoje i przeprowadzamy się.
blat-kuchenny-obrazek
Napisał: Brian Johnson & Dane Kantner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Organizujesz kuchnię i szukasz mebli? Pomyśl o zamówieniu u stolarza

Aranż indywidualnych pokoi naszego domu nie jest łatwym procesem i wymaga poświęcenia czasu. Jeśli zależy nam, by wszystkie elementy aranżacji tworzyły spójną całość warto poświęcić czas na przygotowanie projektu bądź zastanowić się o zatrudnieniu projektanta wnętrz.
kuchnia
Napisał: Deante
Na podstawie danych z: Deante

Kuchnia jest istotną częścią każdego mieszkania

Kuchnia jest jednym z ważniejszych miejsc w każdym domu, bo to tu szykuje się posiłki i zazwyczaj chcemy, aby wykonywanie tej czynności poszło nam jak najlepiej oraz jak najszybciej. Dlatego wybierając szafki do kuchni musimy się rzetelnie zastanowić nad ich rozplanowaniem, tak żeby jak najmniej czasu tracić na przemieszczanie się po niej, w poszukiwaniu przeróżnych produktów. Zatroszczmy się o to, aby szafka ze szklankami i druga z herbatami znajdowały się jak najbliżej czajnika, by posiadać wszystko w jednym miejscu.
meble dziecięce
Napisał: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś na etapie urządzania pokoiku dla własnego dziecka, bez wątpienia powinieneś obejrzeć różnorodne inspiracje, które można dzisiaj znaleźć w internecie.

Kiedy zaczniesz oglądać dostępne ofert, łatwo przekonasz się, że dzisiaj rynek mebli dla dzieci jest wielki. Meble dla dzieci występują w tak wielu różnorodnych wzorach i kolorach, że zdecydowanie się na jedne meble jest nader trudne.
Wnętrze mieszkania
Napisał: James Honeyball
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sposoby na wnętrze mieszkania z wystrojem z palet.

Szukasz koncepcji na niskobudżetowe zaaranżowanie mieszkania pod wynajem? Dobrym pomysłem będzie wnętrze z meblami z palet. Będzie podobać się głównie młodzieży z artystycznymi zapędami.
kuchnia
Napisał: KOMANDOR
Na podstawie danych z: KOMANDOR

Zestawy garnków

Przeprowadzasz się do nowego lokum? Zbudowałeś willę? Czeka cię wiele pracy. Dekorowanie czterech kątów to wiele dni spacerowania po marketach, kupowania pasujących farb i żaluzji, montowania i przenoszenia mebli. Wobec ilości dóbr do kupienia, postawienia i złożenia, nierzadko nie pamiętamy o kluczowych przedmiotach, jakimi są akcesoria kuchenne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.