Meble

Od jakich czynności zacząć wyposażanie wnętrz?

Rezydowanie w różnorodnych pomieszczeniach w ciągu dnia jest dla nas nieodzownością. W szeregu przypadków organizujemy nasze osobiste sprawy w banku czy innej jednostce użytku zbiorowego. W jednych z nich czujemy się wyraźnie lepiej, niż w drugich. Okazuje się bowiem, że duże znacznie ma uzdolnione dekorowanie wnętrz.
Przykład wiszącej lampy
Napisał: Faruk Ateş
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybranie światła jest bardzo ważną rzeczą

Zakupiłeś już wszystkie meble do czterech kątów? Teraz kolej na to, by wybrać najlepsze oświetlenie. Warto wiedzieć, że światło ma nieoceniony wpływ na nasze samopoczucie. Naukowcy już wiele lat temu udowodnili, że brak światła powoduje fatalne zmiany w ciele ludzkim. Z tej przyczyny kluczowe jest, by w zimowe tygodnie, w czasie których światło jest małe, zapewniać sobie właściwą dozę światła.
antyki
Napisał: bratty alli

Internetowa galeria antyków

Ponad 3000 najznakomitszych antyków – od porcelany Rosenthala po oryginalne meble Biedermeiera z XIX to zbiór jakiego nie powstydziłby się żaden antykwariat.
Stylową porcelanę (największy w Polsce zbiór porcelany antycznej), meble, srebra, lampy i zegary, a nawet obrazy i ikony znajdziemy w największym w Polsce internetowym sklepie z antykami www.antyk.net.pl prowadzonym przez Galerię Glorious Antiques.
shabby chic
Napisał: Faylyne
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szeroki wybór dodatków aranżacyjnych – shabby chick

W dzisiejszych czasach zwycięża nie głównie minimalizm, ponieważ co osoba, to inny gust, inne wymogi, zupełnie różne wymagania w kwestii urządzania wnętrz. Projektanci współpracujący z najbardziej cenionymi specjalistami dokładają więc mnogości starań do nieprzerwanego odnajdowania nowych rozwiązań.
pomarańczowa sofa
Napisał: César
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie zestawy wypoczynkowe są najbardziej odpowiednie do naszego wnętrza? Na które sprawy warto zwrócić uwagę?

Prawdą jest, że bez wielu mebli można przeżyć tygodniami, ale na pewno nie da się tego powiedzieć o wygodnych, użytecznych i niezbędnych meblach tapicerowanych.
Meble wypoczynkowe to dosyć często najważniejsza część salonu, to tak naprawdę wokół nich toczy się życie rodzinne.
meble dziecięce
Napisał: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś na etapie urządzania pokoiku dla własnego dziecka, bez wątpienia powinieneś obejrzeć różnorodne inspiracje, które można dzisiaj znaleźć w internecie.

Kiedy zaczniesz oglądać dostępne ofert, szybko przekonasz się, że obecnie rynek mebli dla dzieci jest gigantyczny. Meble dla dzieci występują w tak wielu różnych wzorach i barwach, że zdecydowanie się na jedne meble jest wyjątkowo trudne.
Łóżka z kolekcji Laviano
Napisał: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP

Serwis z niebanalnymi łóżeczkami

W dzisiejszych czasach warto przejrzeć wiele katalogów z supermarketów z meblami, aby dokonać najdoskonalszego zakupu mebli czy łóżek z biurkiem. łóżko z biurkiem czy bardziej zwykłe rozwiązanie? Wybranie tej jednej jedynej i wymarzonej oferty z całego asortymentu sklepu może nieraz pochłonąć ogrom czasu, dlatego też na zakupy w ciekawych sklepach meblowych najlepiej zostawić sobie parę godzin. Aby jak najlepiej wybrać najlepiej zapoznać się bliżej ze specyfiką wielu łóżek.
pokój dziecka
Napisał: Black Red White
Na podstawie danych z: Black Red White

Komoda daje wiele miejsca ale zabiera niewiele powierzchni

Gdy pragniemy mieć sporo miejsca, w którym będziemy mieli szansę pochować nasze rzeczy, lecz równocześnie nie pragniemy zabierać calutkiej wolnej powierzchni w danym pokoju, to należy zobaczyć jak prezentuje się komoda.
Duże łóżko
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli w tej chwili planujesz nowe, rodzinne miejsce zamieszkania, chcesz wysokiego poziomu komfortu i wygody – powinieneś zaszczepić odrobinę wiedzy na temat przemysłu meblowego w Polsce

System gospodarczy meblarski w Polsce osiąga własne maximum. Pokazuje się coraz większa liczba sieci wielkich supermarketów meblowych, jak i tych mniejszych działalności z akcesorium mieszkalnym. Podnosi się skala udogodnień. Startują nowe projekty i aranże.
meble
Napisał: Praktiker
Na podstawie danych z: Praktiker

Funkcjonalne meble na aranżację balkonu

Meble balkonowe są najlepsze w sytuacji, kiedy chcesz zrelaksować się na swoim balkonie. Relaks na balkonie to świetny pomysł w każdy słoneczny dzień. Na świeżym powietrzu organizm łapie nieco słońca i tlenu. Po pogadance ze znajomymi na balkonie na pewno będziesz mieć lepsze samopoczucie niż gdybyś cały wieczór przesiedział w salonie przed telewizorem. Są i tacy, którzy zwyczajnie kochają odpoczynek na balkonie i muszą choćby zdrzemnąć się parę minut na leżance czy hamaku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.