Pokój
lampa w salonie
Na podstawie danych z: www.damnet.pl

Światło do łazienki, powinno wywoływać w nas pozytywny nastrój

Od światła spodziewamy się magi dlatego, że światło posiada magiczną moc kreowania przestrzeni. Blask - krótkotrwałe, ale niezwykle ważne tworzywo architektoniczne, należy zaplanować na etapie aranżowania pomieszczeń. Planując oświetlenie do łazienki powinniśmy podjąć decyzję, jakiej wagi zadania pragniemy mu powierzyć.
Fototapety w kwiaty
Napisał: http://art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Fajny sposób na ścianę - kilka tipów

Kiedy malujemy ściany w domu rzadko myślimy o jakiś upiększeniach, bo już samo pomalowanie ścian jest wystarczające. Jednak później, kiedy wszystko już zorganizujemy możemy się zastanawiać, czy może nasze wnętrze jest niezbyt ciekawe i może warto było je jakoś ożywić.
młodzieżowe meble
Napisał: Travis Wise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zakup mebli dla młodzieży i dzieci czyli parę istotnych wskazówek o tym, jak wybrać ten element wyposażenia.

Meblując pokój dla świeżo narodzonego niemowlaka trzeba mieć świadomość tego, że jest to jedynie stan chwilowy. Dzieci rosną bardzo szybko, a jednocześnie w każdym momencie potrzebują mebli dostosowanych do swoich możliwości. Dlatego też jeżeli ktoś będzie myślał, że urządzaniem dziecięcego pokoju można się będzie zająć tylko raz, to będzie w dużym błędzie. W pierwszych kilku latach życia maluchowi będzie przede wszystkim potrzebne wygodne łóżeczko ze szczebelkami.
drewniane łóżko
Napisał: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyposażamy pokoik dla dziecka. Jakie łóżko będzie funkcjonalne?

Umeblowanie pokoiku dla dzieci tak, żeby był funkcjonalny a równocześnie przytulny to spore zadanie, szczególnie że pomieszczenia w blokach bywają nieforemne. Które triki możemy zastosować, aby sprawić, że pokój wyda się optycznie większy i przestronniejszy? Co się lepiej sprawdza – łóżka pojedyncze czy piętrowe? Czy wykorzystamy wszelkie możliwości, które gwarantują łóżka drewniane z szufladą?
firany
Napisał: lesliejm64
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dwójka dzieci w tym samym pokoju: w jaki sposób wyekwipować pokój dla rodzeństwa?

Jakim sposobem odpowiednio urządzić pokoik dla rodzeństwa? Każdy z nas jako maluch marzył o osobnym pokoju. Być może nawet obiecaliśmy sobie wówczas, iż „nasze dzieciaki nie będą musiały męczyć się z rodzeństwem”.
Skandynawia
Napisał: Thomas Rousing
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób urządzić pokój dziecka - rady

W jaki sposób zaaranżować pokój potomka, jaki będzie miejscem nauki, spania, przechowywania oraz rozrywki?


W jaki sposób urządzić pokój dziecka - rady

Pokój dziecka musi pogodzić te funkcje na kilkunastu metrach kwadratowych. Nie jest to łatwe.
lampy
Napisał: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Oświetlenie w pokoju dziecka

Pokoje dziecięce to pomieszczenie bardzo szczególne - ich przystań, w której jeśli tylko czują potrzebę, mogą schować się przed całym światem, poświęcić czas na pasje i czuć się naprawdę dobrze. Ważne, aby była to strefa przyjazna i estetyczna - taka, do której dzieci będą chętnie wracały. Przy projektowaniu pokoju dziecięcego szczególnie ważną kwestią jest to, aby meble dla dzieci były bardzo wygodne. To znaczy, że muszą być one skrupulatnie przystosowane do ich potrzeb potrzeb oraz upodobań.
kolorowa lampka
Napisał: Isengardt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampy w twoim mieszkaniu - cenne rady

Lampy biurowe muszą dawać porządne światło. Eksperymenty naukowe pokazują, że mocne stężenie światła ma właściwości mobilizujące ludzki umysł do wytężonej pracy. Wiedząc o tym, musisz zainstalować w pomieszczeniu pracy górne światło o dużej mocy. Podobnym sposobem (dla biur w mieszkaniu) jest lampka podręczna, w której zamontujesz potężną żarówkę.Takie są fakty, nie ma nic gorszego, niż nikłe światło w biurze, które sprawia, że pracownicy odczuwają wielką senność.
żyrandole
Napisał: Rogala
Na podstawie danych z: Rogala

Co nam dopomoże zbliżyć się do natury, jeśli nie posiadamy nawet chwilki na nieduży wypad za miasteczko?

Wszyscy chcemy, żeby nasze pokoje jawiły się pięknie. I to nieistotne czy to biuro, lub salon czy też może pokoik w akademiku. Do tego typu wszelakich miejsc można by wyczarować jakiś niepowtarzalny wygląd, który będzie na co dzień przenosił nas na jakąś np. łąkę z kwiatami.
paleta kolorów
Napisał: Sigma Coatings
Na podstawie danych z: www.sigmacoatings.com.pl

Jaką szafę warto wybrać, aby spełniała swoje zadania w sypialni? Szybki poradnik

Jeśli szukasz właśnie szafy do swego nowego mieszkania, bez wątpliwości dobrze trafiłeś - podpowiemy Ci dzisiaj, jak kupić szafę idealną.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.