Mieszkanie
sypialnia
Napisał: Dave Dugdale
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zaaranżować niezbyt duży salon? O jakich rzeczach nie zapominać, jakie techniki wykorzystać?

Mieszkanie w bloku niezmienne kojarzy się z małymi, trudnymi do urządzenia przestrzeniami. Jednakże, tak nie musi być, bo jeśli poruszymy trochę swoją wyobraźnię, bay odmienić nasze niewielkie lokum w znacznie przestronniejsze oraz interesujące wnętrza. Będą tutaj pomagać jednocześnie trendy, jakie propagują przestrzeń otwartą, ale również sam rynek nieruchomości zapewniający zoptymalizowane pod kątem użytkowania mieszkania.
Fototapety w kwiaty
Napisał: http://art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Fototapeta ścienna to wspaniały pomysł!

Szybka rada dla kogoś kto patrzy się w tym momencie w ściany swojego
mieszkania i dochodzi do spostrzeżenia, że tak naprawdę powinien coś nieco odmienić. Szybkie objaśnienie: strzałem w dziesiątkę są oryginalne fototapety. Bez cienia wątpliwości można za relatywnie niewygórowane pieniądze
spowodować, iż nareszcie mieszkanie, które zamieszkujemy będzie o wiele piękniejsze, a przecież tego chcemy.
kuchnia
Napisał: Martin Pettitt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak właściwie przeprowadzić prace remontowe?

Każdy z nas doskonale we, ze przeprowadzanie renowacji naszego mieszkania to jak najbardziej wybitnie trudne zadanie. Niestety w życiu każdego przychodzi kiedyś czas, kiedy nasze mieszkanie musi zostać przez nad odnowione. Wiadomym faktem jest, że bez wątpliwości meble oraz inne elementy w naszym mieszkaniu ulegają eksploatacji, skutkiem tego również niezwykle istotne jest, by ich stan ciągle był na ogromnie dobrym poziomie.
wystrój jadalni
Napisał: Saint-Gobain Glass
Na podstawie danych z: Saint-Gobain Glass

Jadalnia urządzona z elementami drewna zdecydowanie może być niezwykle popularna

Pomieszczeniekuchenne zazwyczaj stanowi serce naszego mieszkania czy domu. Właśnie tam dużo czasu siedzą domownicy, mówiąc o codziennych sprawach, albo jedząc wspólne posiłki. Tym samym praktyczna będzie w niej ława z drewna, albo miejsce z poduszkami.
poddasze
Napisał: Dulux®
Na podstawie danych z: Dulux®

Aranżacja mieszkania dla singla

Na co przeciętni single z dużego miasta powinni zwrócić uwagę, urządzając własne cztery kąty? Zwłaszcza jeśli w przyszłości chcieliby zamieszkać z drugą połową, której wciąż szukają?
żyrandol czteroramienny
Napisał: Toshiyuki IMAI
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób najlepiej zadbać o oświetlenie w naszym mieszkaniu?

Każdy z nas niezwykle mocno lubi przebywać we własnym domu. Można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że raz za razem jest to nasze jedyna ostoja spokoju oraz przyjemności. Niemniej jednakże praktyka pokazuje nam, że niezmiernie duże znaczenie na nasze samopoczucie ma wykończenie wnętrz w naszym mieszkaniu.
projekty wnętrz
Napisał: Anna
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komu zamówić zaprojektowanie własnego mieszkania w stolicy Górnego Śląska?

Kiedy mieszkamy w Katowicach chcielibyśmy, by nasze mieszkanie okazało się godne istnienia w tak wspaniałym mieście. Chociaż oczywiście brzmi to dość górnolotnie, to jest w tym trochę racji. Chcemy, by nasze mieszkanie po prostu świetnie wyglądało. Ale samodzielnie trudno jest wszystko urządzić. Dlatego wybieramy projekty wnętrz katowice. W tym mieście jest dużo różnych biur zajmujących się projektowaniem wnętrz, które chętnie zajmą się zrobieniem idealnego projektu wnętrza naszego mieszkania. Wiadomo, że biura projektowe zajmują się również projektowaniem lokali użyteczności publicznych. Jeżeli ogarniamy wnętrze biura to też powinniśmy zapytać o radę fachowców. Czasem trzeba gdzieś usunąć ściankę działową, a w innym miejscu ją dostawić. Możemy mieć ogólny zarys pomysłu, ale dobrze by projekt wnętrza zrobił fachowiec, by wszystko odpowiadało konstrukcji budynku.
wnętrze w stylu retro
Napisał: Emily Burnett
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Trendy w urządzaniu wnętrz.

Mówi się, że każda moda za jakiś czas wraca. W zasadzie, gdy obejrzymy pokazy mody z ostatnich kilkunastu lat, potwierdzi się ta teza. Dotyczy to nie tylko ubrań, ale także w urządzaniu mieszkań. Obecnie renesans przeżywa styl retro.
Urządzanie wnętrz
Napisał: Builders Design
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Home staging w mieście Wrocław

Kiedy chcemy, by nasze mieszkanie dobrze wyglądało trzeba mieć dobrego architekta. Architekt jest w stanie pozmieniać całe mnóstwo rzeczy nawet w nie do końca dobrze ogarniętej przestrzeni. Tak, więc nie ma co zastanawiać się nad tym, czy wybierać kogoś czy nie. Sami oczywiście damy radę cokolwiek wymyślić, ale tylko dzięki fachowcowi nasze cztery kąty zyskają zupełnie inny charakter.

Pierwsze wspólne mieszkanie

Jesteście zakochani, pełni wiary w Wasz związek. Już wiecie, że całe życie spędzicie razem. Kolejnym krokiem przed decyzją o małżeństwie jest najczęściej wspólne mieszkanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.