Mieszkanie
Nowoczesna lampa
Napisał: Ronald Sarayudej
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W czasie gdy wprowadzamy się do nowego mieszkania jednym z istotnych elementów, które musimy nabyć, jest odpowiednie oświetlenie

Obecnie zdarza się ułowić wzrokiem przyrost sprzedaży mieszkań. Nie ma się z jakiej przyczyny dziwić ponieważ coraz to więcej osób chce funkcjonować sobie bezproblemowo i posiadać swoje cztery ściany w jakich zdoła odpocząć po mozolnej pracy lub po ciężkim dniu.
drzwi
Napisał: Invado
Na podstawie danych z: Invado

Drzwi i okna dobroszyce przedstawiają w odpowiedniej jakości

Jeśli zamykamy budowę naszego domu, powinniśmy się zastanowić nad tym, jakie drzwi oraz okna powinny się w nim odnaleźć. Tak by wszystko wspaniale do siebie było dobrane oraz równocześnie, aby wszystko wyszło nas opłacalnie kwotowo.
sypialnia
Napisał: Dave Dugdale
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zaaranżować niezbyt duży salon? O jakich rzeczach nie zapominać, jakie techniki wykorzystać?

Mieszkanie w bloku niezmienne kojarzy się z niezbyt dużymi, ciężkimi do zagospodarowania przestrzeniami. Jednakże, tak nie jest zawsze, bo jeśli poruszymy trochę naszą wyobraźnię, żeby odmienić takie niewielkie mieszkanie w znacznie przestronniejsze oraz interesujące wnętrza. Będą sprzyjać temu jednocześnie trendy, które propagują przestrzenie otwarte, lecz także sam rynek nieruchomości zapewniający zoptymalizowane pod kątem użytkowania mieszkania.
taśma led
Napisał: unbekannt270
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED - na pewno przetestuje się w niejednym domu!

W czasie remontu swojego mieszkania ważne jest, aby zadbać o wszystkie detale, ponieważ każdy z nas chciałby wykreować dla siebie i swojej rodziny intymny kącik. Elementarną rzeczą jest oczywiście położenie płytek, wymalowanie ścian , a także kupno umeblowania. Jednakże na tym żadna renowacja wnętrza się nie kończy. Dla kobiet właśnie w tym czasie rozpoczyna się najprzyjemniejsza część, a mianowicie przystrajanie wnętrza i nabywanie niezbędnych akcesoriów.
zdjęcie jakos obraz
Napisał: Daniel Zimmermann
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mieszkanie – w jaki sposób sprawić, by wyglądało ono oryginalnie? Poszukujemy rozmaitych pomysłów, jakie będą dobre dla każdego.

Poszukujesz konceptu na niezwykły wystrój mieszkania? Chcesz, aby było ono tak samo komfortowe i przytulne, jak i zindywidualizowane, aby oddawało Twój charakter, by było nieco inne niż każde mieszkanie, które widziałeś dotychczas? Są na to metody. Musisz tylko zrezygnować z pójścia na łatwiznę oraz poszukać nietypowych oraz niestandardowych rozwiązań. Znaleźć w sobie kreatywność, zastanowić się, poszukać własnych konceptów.
ogród zimowy
Napisał: chatirygirl

Ogrody zimowe

Jeszcze kilka lat temu ogrody zimowe były luksusem, na który mogli pozwolić sobie nieliczni. Obecny rynek wymaga jednak od producentów stosowania rozwiązań i technologii, które zapewnią dotarcie do szerokiego grona odbiorców.
Ogrody zimowe wzbogacają nasze mieszkania, tworząc wyjątkowe miejsce do odpoczynku. Coraz częściej stają się one również integralną częścią nowoczesnego domu, pozwalając przez cały rok cieszyć się zielonym otoczeniem. Już na etapie planowania budowy ogrodu zimowego, warto skupić uwagę na kilku kluczowych kwestiach, od których może zależeć powodzenie całej inwestycji.
biokominek do łazienki
Napisał: Horus
Na podstawie danych z: Horus

Kominki na biopaliwo są świetną alternatywą dla niedużych wnętrz

Mieszkanie z kominkiem - oczyma wyobraźni widzimy od razu siebie z najbliższymi i znajomymi, wieczorową porą przy kolacji, gawędzących przy trzaskającym ogniu. Bez wątpienia typowe kominki, to w dzisiejszych czasach zbytek. Zakładane są w bardzo ekskluzywnych mieszkaniach oraz w domach, w związku z potrzebą osobnego kanału wentylacyjnego i zajmują sporo przestrzeni.
fototapeta
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każdy dom ma w sobie niezwykły urok, należy ją odnaleźć. Urządźmy swoje mieszkanie tak, jak podpowiada nam to nasza intuicja. Na pewno nie będziemy tego żałować

Każdy dom zasługuje na uwagę, podobnie jak każdy człowiek jest wyjątkowy. Nie zaprzeczajmy, gdyż tak właściwie jest. Jeśli zaniedbamy dom albo osobę, na której nam zależy tak dom, jak i relacja nasza z daną osobą może się pogorszyć. Na szczęście możemy to kontrolować, możemy sprawować nad tym naszą kontrolę i nie pozwolić, żeby stały się tak dramatyczne rzeczy. Wiadomo jednak, że znacznie łatwiej sprawować kontrolę nad rzeczą, przedmiotem, czymś martwym, choć dla nas żyjącym, jakby w innym wymiarze.
Wnętrze mieszkania
Napisał: James Honeyball
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sposoby na wnętrze mieszkania z wystrojem z palet.

Poszukujesz pomysłu na niedrogie wyposażenie mieszkania które wynajmujesz? Ciekawym pomysłem będzie wnętrze z meblami z palet. Spodoba się szczególnie młodzieży z artystycznym usposobieniem.
dom
Napisał: Marcus Balcher
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto zatrudniać architekta do pomocy przy projektowaniu domu? Ale oczywiście, to wielka pomoc

Często pojawia się dylemat, czy dobrze jest współpracować z architektem wnętrz. Żeby się przekonać czy to ma sens należy przeanalizować środki jakimi dysponujemy jak i naszą wizję pięknego wnętrza. Powinniśmy się głównie zastanowić, czy to nam się opłaca, szczególnie, iż mamy wizje tego jak chcemy zamieszkać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.