Mieszkanie
Galeria Realizacji w Akademii Inspiracji
Napisał: B.M. Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: B.M. Polska Sp. z o.o.

Planowanie wystroju twojego wyremontowanego domu to wyzwanie

Wystrój Twojego gniazdka to właściwie najważniejsza kwestia przy okazji budowy swojego domu lub nabycia mieszkania. Jeśli nie chcesz angażować architekta wnętrz, bez wątpienia powinnaś często oglądać różne ciekawe aranżacje wnętrz i na ich podstawie dokonywać wybory.
aranżacja wnętrz
Napisał: www.fotorolety.com
Na podstawie danych z: www.fotorolety.com

Efektowny wystrój salonów

Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy wiedzą, kiedy jedynym słusznym (i dostępnym) wystrojem wnętrz była prosta meblościanka. Mogliśmy być pewni, że odwiedzając kogoś spotkamy identyczny wystrój, który oglądaliśmy także przecież w naszym mieszkaniu. Tak to było, kiedy żadne nowinki dekoratorskie nie mogły przedostać się do Polski, nie mieliśmy ani szansy ani okazji na zakupienie czegoś nietradycyjnego, co mogłoby zastąpić nudny schemat. A teraz?
lampa w sypialni
Napisał: Tikkurila
Na podstawie danych z: Tikkurila

Oświetlenie dostosowane do każdego pomieszczenia w budynku mieszkalnym

Aktualnie nie będzie najmniejszych niedogodności z tym, by znaleźć lampy dostosowane do każdego bez wyjątku pomieszczenia w mieszkaniu. Starczy chociażby przyjrzeć się sklepom w sieci, oferującym taki rodzaj towarów, żeby nabrać przekonania, że nie będzie problemu, żeby dopasować coś stricte pod styl mieszkania, jaki się posiada.
Skandynawia we wnętrzu
Napisał: Pracownia Anny Koszeli
Na podstawie danych z: Pracownia Anny Koszeli

W jaki sposób wyekwipować modnie dom?

W dzisiejszych czasach design na pewno jest bardzo ważnym aspektem każdego wymiaru naszej codzienności. Wielu z nas chce, by wszystkie elementy naszego wyposażenia oraz funkcjonowania mogły cieszyć się szczególnym widokiem.
lampa
Napisał: N@ncy N@nce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie każdego wnętrza jest niezwykle istotne, bowiem bezpośrednio wpływa na atmosferę w nim panującą

Współcześnie wielu ludzi zwraca uwagę na to, by dom lub też mieszkanie, w którym na stałe przebywają, miały w sobie urok, były azylem, w jakim każdy z mieszkańców może naprawdę odpocząć. Moda na to, aby zaaranżować przestrzeń przyjazną do życia jest bardzo pozytywna, bowiem wydobywa z nas pokłady kreatywności i powoduje, że z każdym dniem zaczynamy zwracać uwagę na detale, natomiast z miłości do detali rodzi się uważność i zwiększa się wrażliwość na piękno. Dobrze więc dobrze rozplanowywać wygląd wszystkich wnętrz i kłaść nacisk na różne elementy.
fototapeta
Napisał: Big Trix
Na podstawie danych z: Big Trix

Jak pięknie ozdobić ścianę w salonie, żeby nadać pomieszczeniu nowoczesnego charakteru?

Obecnie nowoczesność dąży do minimalizmu. Im mniej rzeczy tym lepiej. Ponadto dobrze jest stawiać obecnie na unikalność.

Aktualnie nietypowym sposobem na ozdabianie salonów stały się fototapety Nowy Jork bądź fototapety Londyn. Obie odzwierciedlają wielomilionowe miasta, które idealnie nadają się do mieszkań młodzieżowych. Fototapety Nowy Jork dosyć często pokazują charakterystyczne żółte taksówki. W dodatku ulubionym motywem jest most na Manhatanie lub Statua Wolności.
łazienka
Napisał: Soudal
Na podstawie danych z: Soudal

Musisz rozpocząć remont w swej łazience? Przeczytaj, gdzie zakupić wyposażenie oraz potrzebne materiały

Remont łazienki – to zdanie, którego wielu ludzi nie lubi słyszeć. Raz - to częstokroć duży wydatek pieniędzy. Dwa – czas i wysiłek włożone w samodzielne działania są nie do wycenienia. Co by jednakże nie twierdzić, czasami zdarza się tak, że remont należy przeprowadzić. Bez względu, czy się tego pragnie czy nie. Należy to zrobić przemyślanie, by następnie z dumą patrzeć na swą nową łazienkę.
tort urodzinowy
Napisał: sikeri
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować się na nadejście swojej pociechy?

Narodziny dziecka to niezwykle miłe wydarzenie. Czas oczekiwania na dziecko jest dość długi, toteż winniśmy go przeznaczyć na prawidłowe przygotowania się na tą chwilę. Istotne jest nie tylko to, ażeby możliwie najwięcej się dowiedzieć na temat bycia ojcem czy matką, jednakże też, żeby przygotować odpowiednio mieszkanie. O czym między innymi powinniśmy pamiętać?
pokój dziecka
Napisał: amy gizienski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ekskluzywne orkiestracje wnętrz - atrakcyjne lampy kryształowe, jako symbol nowoczesności?

Razem z pojawianiem się w modzie coraz nowszych wzorów i trendów zauważa się wyraźną tendencję do transferowania ich w każdą dziedzinę funkcjonowania. Tak jest wzorcowo z architekturą i urządzaniem wnętrz, gdzie odkrywcze projekty, choćby z branży modowej są weną do kreowania niesamowitych dekoracji, jakie ożywiają i dodają nowoczesny temperament mieszkaniom i domom, w których funkcjonujemy.
aranżacja wnętrza ekologicznego

Urządzanie pomieszczeń – wzrastająca popularność rozwiązań ekologicznych.

Aranżacja nowo nabytego wnętrza bądź też odnowienie naszego starego domu, by nadać mu świeżego charakteru, to niezła zabawa. Z wypiekami na twarzy oglądamy gazety z inspiracjami, które podpowiadają nam jak może nasze mieszkanie. Idealnym źródłem pomysłów jest Internet, szczególnie dla tych, którzy nie mają nadal pomysłu na to jak ma prezentować się wnętrze, ale bardzo pragnęliby coś zmienić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.