Mieszkanie

O projektowaniu wnętrz zdań kilka

Zaprojektowanie oraz aranżacja pomieszczeń we własnym domu to nie lada ogromne przedsięwzięcie i ciężka praca. Od tego jak zaplanujemy przestrzeń, zależy nasze samopoczucie. Można samemu podjąć się temu zadaniu lub skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zajmą się wszystkim kompleksowo.
kuchnia
Napisał: Martin Pettitt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak właściwie przeprowadzić prace remontowe?

Każdy z nas doskonale we, ze przeprowadzanie renowacji naszego mieszkania to jak najbardziej nadzwyczaj trudne zadanie. Niestety w życiu każdego przychodzi kiedyś czas, kiedy nasze mieszkanie musi zostać przez nad odnowione. Wiadomym faktem jest, że bez wątpliwości meble oraz inne elementy w naszym mieszkaniu ulegają eksploatacji, dlatego zarówno ogromnie znaczące jest, by ich stan ciągle był na niezmiernie dobrym poziomie.
bidet i miska ustępowa
Napisał: Sanitec KOŁO
Na podstawie danych z: http://echopr.pl/PRASA/ceramika_quattro_marki_kolo.jpg

Eleganckie i praktyczne wyposażenia toalet publicznych

Zdecydowana większość z nas w tygodniu największą część dnia przebywa poza mieszkaniem, głównie pracując. Jednak, gdy zbliża się pora wieczorna lub dzień wolny, mamy możliwość wreszcie odpocząć. Opłaci się ten czas poświęcić na rekreację poza domem. Pozwoli to odmienić okolicę i co za tym idzie, lepiej odpocząć, zregenerować się po męczącym dniu lub tygodniu pracy.
obraz
Napisał: Dennis Jarvis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Drukarnie obrazów na płótnie

Prawda jest taka, że nie wszyscy jesteśmy pasjonatami dzieł sztuki, a co się z tym wiąże nie każdy chodzi na aukcje i wydaje tysiące na obrazy znanych artystów. Ale nie oznacza to wcale, że nie uwielbiamy ładnych rzeczy, w tym cudownych obrazów. Możemy do naszych domów zamówić obrazy na płótnie.
fototapeta
Napisał: Sharon & Nikki McCutcheon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety w aranżacji wnętrz - skąd zapożyczać inspiracje i na jakie propozycje kierować uwagę?

Aranż wnętrz jest niezbicie jednym z lepszych pojęć, któremu poświęcają się tak samo specjaliści, jak i przeciętni ludzie. Dla każdego jest przecież istotne, by jego mieszkanie ładnie się prezentowało i było ciekawie urządzone.
meble
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szeroka gama rozwiązań specjalistycznych do wyboru

Spora baza możliwości oraz mebli do wyboru, z jakimi wychodzi do nas dziś praktycznie każdy krajowy i zagraniczny producent, przyciąga uwagę nawet klientów o dużych wymaganiach. Idealne dopasowanie do posiadanego już wyposażenia mieszkania i domu jest możliwe, ponieważ przygotowywane oferty są niezwykle różnorodne. Na które meble i akcesoria najlepiej jest postawić? Takie pytanie stawiają sobie tak doświadczeni, lecz i aspirujący konsumenci. Z pomocą spieszą fachowcy przygotowujący teraźniejszy asortyment wysokiej jakości i w świetnych cenach, co zapewnia szybkie znalezienie dobrego rozwiązania do każdego domu i mieszkania.
wnętrze
Napisał: aokettun

Feng shui sztuka aranżacji przestrzeni

Feng Shui jest sztuką aranżacji przestrzeni, która powstała ponad 4000 lat temu w Chinach. Chińczycy na podstawie obserwacji przyrody i jej cyklicznym przemianom stworzyli (feng shui) jako zbiór uniwersalnych praw, do których człowiek jako cząstka całego systemu powinien się podporządkować.
Wnętrze pokoju dziennego
Napisał: Iain and Sarah
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Większe ośrodki miejskie zapewniają znaczną ilość możliwości, dobrze więc posiadać lokum w takim mieście

Jak istotne jest swoje mieszkanie nie należy nikogo przekonywać. Przekonuje się o tym każdy z nas, zresztą bez mieszkania nie da się funkcjonować niemal identycznie, jak bez jedzenia. Z innej strony mieszkanie w jednym czy drugim miejscu to czasem wielka różnica. Wpływają na nią inne czynniki, jak to czy mieszkamy w dużym czy małym ośrodku miejskim, jakie mamy szanse na rozwój, na podjęcie pracy, na rozrywki, na uczestniczenie w kulturze. W tym sensie lokum w dużym mieście to wielki skarb, zwłaszcza dzisiaj, gdy w takich ośrodkach miejskich jest zdecydowanie większa ilość możliwości.
Salon w mieszkaniu
Napisał: Ben McShea
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Perfekcyjnie dopasowane lustra do modernistycznego designu.

Ludzie od jakiegoś czasu kierują większą uwagę na to, by wszystko w designie ich domu pozostawało maksymalnie przystosowane do siebie. Parę lat temu nie kładziono na to tak wyraźnego akcentu, jednak w tej chwili mnóstwo się zmieniło. Da się to zauważyć między innymi po tym, że o wiele częściej nabywa się meble na wymiar oraz pozostałe elementy, jakie też są szczegółowo wykonane pod względem określonej aranżacji, w jakiej mają się znaleźć.
kawalerka studencka
Napisał: University of Exeter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak umeblować studenckie mieszkanie Cenne rady

Zbliża się ku końcowi sezon na wynajem stancji dla studentów. Jak co roku, sierpień okazał się miesiącem o najbardziej intensywnym ruchu na rynku nieruchomości. W porównaniu do zeszłego roku, zwiększyła się podaż, a ceny spadły. Obecnie wynajem taniej kawalerki przestał być rzeczą niemożliwą, nawet w miastach oblężonych przez studentów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.